30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8

Autor Téma: nějaký pěkný layout  (Přečteno 76549 krát)

jvms

  • Příspěvků: 191
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #75 kdy: 04 Dubna 2017, 10:05:32 »

Přikládám soubor vytvořený přes PDF creator, kde je zablokovaný tisk a možnost kopírování obsahu.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #76 kdy: 04 Dubna 2017, 10:20:53 »

Přikládám soubor vytvořený přes PDF creator, kde je zablokovaný tisk a možnost kopírování obsahu.
Takze jsem to obesel, papir vytisknut.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Spocklw

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #77 kdy: 04 Dubna 2017, 10:22:13 »

Jo, hlásím že v Okularu (KDE - Linux) vůbec nepoznám že by něco nemělo být umožněno, kopíruji text i tisknu bez omezení.
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 191
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #78 kdy: 04 Dubna 2017, 10:32:02 »

Tak musím vymyslet něco sofistikovanějšího. Co navrhujete?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #79 kdy: 04 Dubna 2017, 10:43:45 »

DRM je asi jedinne, co se jim nepodari prekonat bez poruseni zakona, ale prekonat je lze.
Stejne, jako jakykoliv jiny format, co lze zobrazit lze zobrazi na monitoru lze poslat na OCR -> mate  i znaky.

Nevidim duvod jim to zaslat, jako video -> je to pripustny format, je vetsi a kdyz kazdych 10 snimku bude jina strana, dost blbe se to cte.

Pripadne to zaslat jako ustni vyjadreni, kde to prectete - brutalne tim naroste zatez a vypalite to na DVD - ano i zde lze aplikovat rozpoznani hlasu.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

jvms

  • Příspěvků: 191
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #80 kdy: 09 Dubna 2017, 15:58:03 »

Co se nestalo  ;D ;D ;D

Potkal jsem po letech kámoše ze střední a tak jsme se domluvili a zašli na pivo. Neviděli jsme se 3 nebo 4 roky. Od začátku se tak divně usmíval a protože byl věčný student několika VŠ, tak jsme se ho konečně zeptal, kde dělá. No, lezlo to z něj jak z chlupaté deky a mohl se pochcat smíchy. Dělá na našem nagistrátu na dopravních přestupcích  ;D ;D Ale končí tam a s ním i několik dalších lidí. Prý to tam je šílené a vše mi řekne, až s nimi nebude mít nic společného. Ale moje jméno tam je, díky aktivnímu odporu a velice svérázným podáním, velice známé.

Ale teď k věci. Mé podání, která měla přes 30 tis. číslovaných stran, ale asi jen 10 stránke textu, tak po dloouhých poradách dospěli na magistrátě k verditu, že se RUČNĚ zkontrolují všechny stránky a vytisknou se jen ty s tím textem. Ten, co to dostal na starosti dělal 3 šichty jen ten jeden můj dokument. Ideální na zabití času úřeníku. Božátka pak nestíhají.
Další věc, že se vše nejprve tiskne a pak se čte. Takže prý byla velká chyba blokovat tisk v tom PDF souboru, protože při tom, jak se snažili to obejít, tak zjisitli, že tam je tolik stránek a začli to nějak řešit.... Prý by se asi posrali, kdyby to někdo na pdoatelně poslal do tisku.......  ;D
Takže příště.......  ::) ::) ::) ::)
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #81 kdy: 09 Dubna 2017, 16:24:25 »

...Dělá na našem nagistrátu na dopravních přestupcích  ;D ;D Ale končí tam a s ním i několik dalších lidí...

Vzhledem k té 76 na 50 u jedné nejmenované pivnice, nedalo by se s ním nebo jeho končícími kolegy domluvit na nějaké malé sabotáži? V ČR je možné všechno...
« Poslední změna: 09 Dubna 2017, 16:28:13 od PVS »
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 191
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #82 kdy: 09 Dubna 2017, 16:30:54 »

Napadlo mě to, ale nejde to  :( Nikdo neche mít problémy. A navíc, každý má aktivní spisy u sebe v kanclu a ten je, v případě nepřítomnosti, zamčený.

EDIT: Bude nové výběrové řízení za ty straré úředníky a k tomu ještě pár nových. Nepřihlásíme se?  ;D
« Poslední změna: 09 Dubna 2017, 16:43:04 od jvms »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #83 kdy: 09 Dubna 2017, 16:45:34 »

Napadlo mě to, ale nejde to  :( Nikdo neche mít problémy. A navíc, každý má aktivní spisy u sebe v kanclu a ten je, v případě nepřítomnosti, zamčený.
A jakpak zpristupnuji spis, kdyz je nepritomen?

K tem dokumentum, asi by se hodil randomizer velikosti fontu - bajecne se to cte a spotreba papiru roste po prevodu na obrazek (nasobku základního fontu)^2
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

jvms

  • Příspěvků: 191
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #84 kdy: 09 Dubna 2017, 16:54:16 »

Napadlo mě to, ale nejde to  :( Nikdo neche mít problémy. A navíc, každý má aktivní spisy u sebe v kanclu a ten je, v případě nepřítomnosti, zamčený.
A jakpak zpristupnuji spis, kdyz je nepritomen?


Nijak. Pokud máš štěstí a zastihneš tam někoho po 16.hodině, tak možná dostaneš potvrzení, že jsi tam byl a spis ti nemohli dát. Už jich mám celkem 5 z různých případů. A kolikrát se mi stalo, že v celém patře, kde sídlí příslušný odbor, nikdo nebyl. Ale mám kámoše, co od jisté doby chodí se mnou jako svědek a od vstupu do budovy vše natáčí...  ;D
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #85 kdy: 09 Dubna 2017, 17:35:41 »

k layoutu: existuje (snad) VyPaTlAtOr TeN sE tAkY čTe DoBřE


k sabotáži: když už by nešlo zařídit, aby papírové spisy zmizely a server byl zformatován zákeřným virem, možná by stačilo pachatele shledat vinným, nějakým protiprávním způsobem a navíc to pachateli ani neoznámit...
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 191
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #86 kdy: 09 Dubna 2017, 20:08:40 »

Totok: http://vypatlator.cz/emo/ ??? Vypadá to zajímavě. Ale chystám trochu něco jiného......  8)
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 191
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #87 kdy: 10 Srpna 2017, 13:10:13 »

Tak pár nových informací v mým případech.

1. Odvolání na formátu A0, napsané oranžovým zvýrazňovačem - zařazeno ve spisu, udělaná zmenšená, ale čitelná kopie na formát A4 s doložkou, že originál formátu A0 je ve spisu na tom a onom místě.
2. Podání s 30 tis. stránkami (8 stránek textu, různě rozházené, zbytek volné číslované strany) - Vytisknuty pouze stránky s textem a doložkou, že strany X - XXXXX jsou jen prázdné listy. Dle interních informací od kamaráda z úřadu to jedna úřednice ručně procházela 3 směny, stránku po stránce a tiskla jen to, kde byl text.
3. V současné době dělám v "nedůležitých" případech podání jiného typu - citace zákonů (ZPPK, správní řád atd.) a ty už tisknou celé. Takže např. blanketní odovlání má skoro 400 stran textu, ale to důležité je pěkně schované uvnitř. Blanketní odovolání vydá pak takto: V souladu s vašim poučením, které vychází ze správního řádu, který "citace" se odovolávám ve věci přestupku spáchaného dle ZPPK, který "citace" a který je u Vás veden pod č.j. Vzhledem k tomu, že jim to kraj již několikrát vrátil (ale prekluze se blíží) a spis pořád narůstá, tak mi jej asi za chvíli budou vozit na kolečku  ;D
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #88 kdy: 10 Srpna 2017, 13:14:28 »

 :D :D
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #89 kdy: 10 Srpna 2017, 13:28:18 »

 ;D ;D
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8