30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 5 6 [7]

Autor Téma: Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní  (Přečteno 92676 krát)

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní
« Odpověď #90 kdy: 24 Května 2018, 07:15:58 »

Na takovou argumentaci neni tak uplne potreba ustavni soud.

Citace: ZPPK
Za účelem zvýšení bezpečnosti provozu na pozemních komunikacích je policie a obecní policie oprávněna měřit rychlost vozidel.

Tam, kde je podle statistik silnice naprosto bezpecna, tak nejak uz neni co zvysovat :)
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní
« Odpověď #91 kdy: 24 Května 2018, 11:52:20 »

Citace
Ale nedá se na tom přesto nějak točit??
Třebas dodat podklady že měřený úsek není nebezpečný a nestávají a nestávaly se tam nehody a pak argumentovat právě tím že podle ÚS má úřad povinnost měřit tam kde je nebezpečí a ne tam kde vydělá.

Opakuji se, ale už to ve svých odvoláních a žalobách mám i bez rozhodnutí US, teď na ně dokonce ještě můžu odkázat. Pochopitelně to neuvádím
jako obecný argument, ale jako tvrzení doplněné analýzou místa, zpracovaných rozborů a statistik atd.

Jak se doberu k nějakému závaznému rozhodnutí, určitě na fóru poinformuji.
IP zaznamenána

Beban

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní
« Odpověď #92 kdy: 25 Května 2018, 06:33:04 »

V mých odvoláních odkaz na absolutní bezpečnost místa (podložený) vždy odmítaly SO1 i SO2. Dle výkladu v našem kraji každé měření bez dalšího zvyšuje bezpečnost provozu. Oni to ustanovení nechápou jako podmínku toho měření, ale jako vlastnost přiznanou každému měření zákonem.
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní
« Odpověď #93 kdy: 01 Června 2018, 11:07:12 »

Pokud já vím, tak je to také takové právní vakuum..... (zkráceno)

Já jsem uvažoval o zapsaném spolku, ale ještě jsem neprostudoval k tomu celou legislativu. Pokud vím, stačí k založení 3 osoby. Pak pokud to správně chápu bych mohl změnit provozovatele svého auta na spolek. A když bych potom ze spolku vystoupil, tak zaniká. Podstatné mi tam přijde, že členové spolku nenesou odpovědnost za škody. Je v tom nějaký zádrhel, o kterém nevím?

Ale na tom něco bude. Založení spolku, přepsání vozidla na spolek, zrušení spolku... to bude v registru neexistující provozovatel a neoznámit změnu provozovatele není přestupek, jak jsme již zde na fóru zjistili. Jistě, pak se bude pátrat po skutečném provozovateli vozidla, ale i tam by se dali hodit vidle.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní
« Odpověď #94 kdy: 01 Června 2018, 12:43:10 »

Nezlobte se, ale představujete si to, jako Hurvínek válku. Už jenom to, že zlikvidujete spolek bez vypořádání majetku.

Citace
V mých odvoláních odkaz na absolutní bezpečnost místa (podložený) vždy odmítaly SO1 i SO2. Dle výkladu v našem kraji každé měření bez dalšího zvyšuje bezpečnost provozu. Oni to ustanovení nechápou jako podmínku toho měření, ale jako vlastnost přiznanou každému měření zákonem.

Takže pokud může policista použít zbraň na svou osobní obranu, tak když někoho zastřelí, byla to automaticky byla osobní obrana. :)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní
« Odpověď #95 kdy: 01 Června 2018, 22:04:06 »

Nezlobte se, ale představujete si to, jako Hurvínek válku. Už jenom to, že zlikvidujete spolek bez vypořádání majetku.

Ale provozovatel není vlastník a auto není jeho majetek
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní
« Odpověď #96 kdy: 01 Června 2018, 22:29:52 »

Nezlobte se, ale představujete si to, jako Hurvínek válku. Už jenom to, že zlikvidujete spolek bez vypořádání jím provozovaného majetku.
IP zaznamenána

audis

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní
« Odpověď #98 kdy: 13 Září 2018, 22:48:13 »

zdravím. Uběhla nějaká doba od Nálezu US... mně nic nepapadá, ale jsem amatér.
1) napadá někoho něco, jak sprdel zneplatnit / ignorovat  apod ve správním řízení? Vzhledem k tomu, že je zde ticho o tomto tématu, usuzuju z toho smutně, že vás také nic nenapadá.
2) V odvoláních, které píšete po 16. květnu, poukazujete ještě na neústavnost, neproveditelnost, apod. odpovědnosti provozvatele vozidla?
3) Pokud ne, jaká munice zbývá při řešení sprdele ? (heslovitě).
Materiální aspekt, procesní vady, vady v důkazech, ještě něco?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní
« Odpověď #99 kdy: 13 Září 2018, 23:13:57 »

audis> Helmut.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Krajský soud v Ostravě navrhuje zrušit SprDel jako protiústavní
« Odpověď #100 kdy: 14 Září 2018, 09:54:27 »

Citace
zdravím. Uběhla nějaká doba od Nálezu US... mně nic nepapadá, ale jsem amatér.
1) napadá někoho něco, jak sprdel zneplatnit / ignorovat  apod ve správním řízení? Vzhledem k tomu, že je zde ticho o tomto tématu, usuzuju z toho smutně, že vás také nic nenapadá.
2) V odvoláních, které píšete po 16. květnu, poukazujete ještě na neústavnost, neproveditelnost, apod. odpovědnosti provozvatele vozidla?
3) Pokud ne, jaká munice zbývá při řešení sprdele ? (heslovitě).
Materiální aspekt, procesní vady, vady v důkazech, ještě něco?

1) Ano, napadá
2) Ano, poukazuji
3) Pokud chcete kouzelná slova, která napíšete do odvolání nebo žaloby, a všichni padnou na prdel, tak taková nemám ani heslovitě, ani jinak.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 5 6 [7]