30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Výzva - rozpor mezi vozidlem provozovatele a zdokumentovaným vozidlem  (Přečteno 4985 krát)

GoRingo

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - rozpor mezi vozidlem provozovatele a zdokumentovaným vozidlem
« Odpověď #15 kdy: 09 Července 2016, 17:54:53 »

Připadá mi to jako dobrý nápad vzhledem k tomu, že mám za to, že automat na parkování tehdá nefungoval. Ve spise je fotka automatu s displejem a prohlášení, že byl funkční, nicméně není jasné, jak to městapo ověřilo.
IP zaznamenána

GoRingo

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - rozpor mezi vozidlem provozovatele a zdokumentovaným vozidlem
« Odpověď #16 kdy: 09 Července 2016, 18:25:16 »

Ještě dotaz: ve spise je od policie úřední záznam, kde jsem podezřelý ze spáchání přestupku dle §46 odst. 1 zákona č. 200/1996 sb a nařízení města, ale v předvolání stojí § 125c odst. 1 písm. k) porušením § 4 písm. c). To je normální postup a praxe?
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - rozpor mezi vozidlem provozovatele a zdokumentovaným vozidlem
« Odpověď #17 kdy: 10 Července 2016, 08:05:36 »

Jak to kvalifikovala PČR/MP v oznámení není podstatné, řízení vede úřad a ten si musí rozhodnout, jestli vůbec nějaké řízení zahájí a pokud ano, pro jaký delikt. Lze to nicméně použít podpůrně např. v odvolání - až vám budou v nějaké Ctrl-C Ctrl-V pasáži vysvětlovat, že máte jako řidič povinnost všechno znát a vědět a tedy jde o jasnou nedbalost, můžete poukázat na to, že ani profesionálové v tom zjevně nemají jasno.
IP zaznamenána

GoRingo

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - rozpor mezi vozidlem provozovatele a zdokumentovaným vozidlem
« Odpověď #18 kdy: 18 Září 2016, 21:36:04 »

Případ prekludoval. Naznačil jsem aktivní odpor a spis byl přesunut na spodek hormádky.
IP zaznamenána