30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Oznamil jsem nového vlastníka a stejně jdou zamnou.  (Přečteno 12887 krát)

zubrzlobr

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Oznamil jsem nového vlastníka a stejně jdou zamnou.
« kdy: 07 Prosince 2015, 22:52:07 »

Ahojte, delší dobu nečinně sleduji totu forum a pomalu se vzdělávám, ale s tímto si nevím rady.
Minulý rok někdy v dubnu jsem prodal svoje vozidlo a samozřejmě bez přepisu jen na dobré slovo (s kupní smlouvou). Již minulý rok mě otravovaly s tím, že s autem někdo vykradl sklad gum. Byl jsem na policii se smlouvu a zatim se nic neděje. No ale potom s tim někdo zastavil na zákazu zastavení a mě znovu přišel dopis ať zaplatim 1500,- odepsal jsem a přiložil jsem smlouvu, která prokazuje že jsem vozidlo prodal skutečnému člověkovy.
Dnes přišel tento dopis a vubec nevim jak mam na něj reagovat. Nechápu ten system, když já něco provedu s firemnim autem a firma mě napráská tak mi hned přijde příkaz na pokutu a tomuhle zmrdovy posílají dopis a když nereaguje tak to hodí zas na mě?

Napadla mě varinta, napíšu dopis jako že ho píše současný majitel vozidla kde se přiznám ke spáchání toho přestupku a dál už nebudu reagovat.
Ještě doplnim že současného majitele na adrese bydlišti ani jinak nelze dohonit.

A další subdotaz, co udělat abych se z tohodle kruhu dostal. Lze jít na polici, nahládit ho jako kradené, veškeré smlouvy popřít a dostat auto zpět? :DIP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Oznamil jsem nového vlastníka a stejně jdou zamnou.
« Odpověď #1 kdy: 07 Prosince 2015, 23:12:04 »

Tady Vám pomůže jedině odvolání a případně žaloba.
Jinak nedoporučuji měnit výpověď resp. hlásit krádež apod., bylo by to použito proti Vám.
A pravděpodobně jste z toho již venku. Pokud jste ho Vy odhlásil, tak k 30.6. 2015 bylo auto vyřazeno nevratně z evidence, takže již právně neexistuje a tak mohou přišít přestupek jen tomu, koho chytí (a sebrat mu mimo jiné ŘP).
IP zaznamenána