30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8

Autor Téma: Žádost o platy a odměny - zamítnuto  (Přečteno 69573 krát)

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #75 kdy: 03 Září 2016, 07:25:29 »

Zkoušel jsem něco podobného, ale v oblasti vyřízení námitek podjatosti (pochopitelně se  nikdy nestalo, že kdy ouřada mohl být pojatý). Ze svého boje přináším tyto poznatky :
- doplňte si tam nějaké časově období (třeba roky 2014 a 2015?), jinak budou chtít dotaz upřesnit. To ale stejně budou. Mají promysleny postup, jak obstruovat. EDIT: máte to tam, přehlédl jsem to
- pokud by bylo zjišťování nákladné (budou po vás chtít asi peníze), ať pošlou kvalifikovaný odhad - vystačíte si s informací, že jde o desítky či stovky proti pravděpodobně nule (nebo jednotky, které si budou jistě dobře pamatovat)
« Poslední změna: 03 Září 2016, 07:28:40 od macoch »
IP zaznamenána

Hoba.rce

  • Příspěvků: 65
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #76 kdy: 18 Listopadu 2016, 01:08:36 »

Dorazila odpověď. Referentky na odd. přestupků jedou za 19k hrubého a úřad za rok 2015 projednal asi 35.000 přestupků, z čehož jich 7 (sedm) skončilo jinak než potrestáním viníka nebo prekluzí. Za takovou statistiku by se nemusela stydět ani středověká inkvizice nebo politické soudy v 50. letech :)


Papír z úřadu jsem mezitím někam zašantročil, pokud ho najdu, zveřejním originál ;)
« Poslední změna: 18 Listopadu 2016, 01:16:09 od Hoba.rce »
IP zaznamenána

hartom

  • Příspěvků: 112
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #77 kdy: 21 Listopadu 2016, 15:58:19 »

Stačí to do datovky nebo jim to mám poslat písemně? Je to tu samej "zachovám se jako chlap tak to zaplatím" tak by mě zajímalo jakej je jich podíl.
IP zaznamenána

Hoba.rce

  • Příspěvků: 65
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #78 kdy: 21 Listopadu 2016, 16:48:02 »

Já to poslal písemně
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #79 kdy: 22 Listopadu 2016, 06:32:39 »

Myslíte že mohu prudit magistrát takovým dopisem, když onen magistrát mě hrotí za 3 údajné přestupky?
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 234
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #80 kdy: 22 Listopadu 2016, 08:33:11 »

Musíš.
IP zaznamenána

Hoba.rce

  • Příspěvků: 65
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #81 kdy: 22 Listopadu 2016, 12:24:50 »

Já už jsem u pár úřadů profláknutej a zatím to vypadá, že úřady postupují cestou nejmenšího odporu - než aby se se mnou zdržovali, tak raději zkásnou 10 dalších, co nedělají potíže, protože ze mě stejně nic nedostanou.

Například s tímto úřadem byla poslední interakce někdy v březnu opět kvůli údajnému překročení rychlosti. Protože se jednalo o služební vozidlo a nechtěl jsem zaměstnavatele obtěžovat se SprDelem, na rovinu jsem do protokolu o  podání vysvětlení uvedl, že vozidlo jsem řídil já, ale jednání popsané správním orgánem nelze kvalifikovat jako přestupek. Na závěr jsem vyndal spis z minulého případu a přeptal se jak dopadlo moje odvolání na kraj a zda ho tam vůbec poslali a od té doby jsem od nich neslyšel :)

Naopak sestra jednou zaplatila "určenou částku" a za 14 dní jí přišla další složenka z toho samého stacionárního radaru, který spravuje tentýž MÚ.
« Poslední změna: 22 Listopadu 2016, 12:35:31 od Hoba.rce »
IP zaznamenána

hartom

  • Příspěvků: 112
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #82 kdy: 24 Listopadu 2016, 16:09:41 »

Ostrov (nad Ohří)
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #83 kdy: 25 Listopadu 2016, 12:53:34 »

Úřad po mě vyžaduje do žádosti doplnit datum narození a bydliště žadatele, použil jsem vzor jako kolega. Mám jim to doplnit nebo nemají nárok na to chtít?
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #84 kdy: 25 Listopadu 2016, 13:03:53 »

§ 18 odst. 2 věta poslední zákona č. 500/2004 Sb.
Údaji umožňujícími identifikaci fyzické osoby se rozumějí jméno, příjmení, datum narození a místo trvalého pobytu, popřípadě jiný údaj podle zvláštního zákona.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #85 kdy: 05 Prosince 2016, 07:28:40 »

Přikládám info z Děčína.
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #86 kdy: 05 Prosince 2016, 08:23:47 »

Tak jsem poslal žádost do Ivančic u Brna. Doplnil jsem tam ještě kolik je ročně stojí provoz radarů a kolik vyberou celkově na pokutách z těchto zařízení. Pak postnu odpověď  :)
IP zaznamenána

Hoba.rce

  • Příspěvků: 65
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #87 kdy: 15 Ledna 2017, 15:32:59 »

V příloze odpověď z MěÚ Mělník. Za rok 2015 řešili 31.742 přestupků, z toho jich 25 (dvacet pět) skončilo jinak než potrestáním viníka či prekluzí.

Při dalším jednání to použiju jako jeden z důvodů v námitce podjatosti :)
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #88 kdy: 20 Ledna 2017, 02:04:04 »

Mě by zajímalo, jakým způsobem se hodnotí ta kvalita (ne)vykonané práce  8)
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o platy a odměny - zamítnuto
« Odpověď #89 kdy: 20 Ledna 2017, 09:54:47 »

Me ta cisla nepripadaji nijak zvlastni. Nebo se snad divite, ze ourada aktivne nepise dopisy, ze sprosteho podezreleho se nepodari usvedcit a pripad radeji necha promlcet?
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8