30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ztráta SPZ - duplkát  (Přečteno 12086 krát)

ahojahoj

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Ztráta SPZ - duplkát
« kdy: 02 Června 2015, 09:12:45 »

Dobrý den pánové,
měl bych dotaz zda se někde nechá vyrobit duplikát SPZ a sním normálně jezdit, nějaká **** mě ukradla (naštěstí přední) SPZ, normálně bych to neřešil a došel pro jiné ale zrovna na tomhle autě mám takové pěkné :P pokud by se našel nějaký způsob byl bych moc rád. Ještě jsem se s tím totiž nesetkal ale předpokládám že mě na úřadě prostě vymění spz za zcela jiné. Navíc, návštěvu na registru si taky moc neužiji. Děkuju  :)
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta SPZ - duplkát
« Odpověď #1 kdy: 02 Června 2015, 09:18:51 »

Existují samozřejmě možnosti jak nahradit RZ. Firma Vám vyrobí co chcete. Dokonce tu někdo postoval stráknu, kde to dělají moc pěkně a za rozumné peníze, ale já osobně bych do toho nešel. Pak s emůže stát, že vám doma zazvoní hlídka PČR, že na Vaši RZ natankoval nějaký koumá plnou na benzínce a ujel. Nu a když s epodívají na Váš vůz, pak z toho budou dělat ohromné drama.
Rozhodně bych to nahlásil a holt absolvoval kolečko s novou značkou :(
IP zaznamenána

ahojahoj

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta SPZ - duplkát
« Odpověď #2 kdy: 02 Června 2015, 10:21:45 »

Neví někdo prosím tu adresu kde to dělají?
Jinak, uznávám že možnost tu je ale spíš si myslím že si ji někdo pověsí na zeď :( protože jinak by vzdal obě ne jen přední.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta SPZ - duplkát
« Odpověď #3 kdy: 02 Června 2015, 10:27:05 »

Jste si jistý krádeží? Nebyl jste třeba někde v myčce?
V případě nahlášené ztráty dostanete na magistrátu jiné RZ. Ovšem pokud to nenahlásíte a někdo bude třeba na Vaši značku krást na pumpách benzín, může se stát, že toho vyřizování bude nakonec nepříjemně víc.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta SPZ - duplkát
« Odpověď #4 kdy: 02 Června 2015, 11:03:38 »

Otázkou je, zda lze nějak jednoduše rozeznat na zakázku vyrobenou značku od té originální. Pokud ne, pak je možné tvrdit, že značku si nechal vyrobit ten zloděj benzínu a náhodou trefil tu Vaší.
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta SPZ - duplkát
« Odpověď #5 kdy: 02 Června 2015, 11:16:48 »

Na znacce na zakazku nebudou zadne ochranne prvky.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta SPZ - duplkát
« Odpověď #6 kdy: 02 Června 2015, 14:47:09 »

Neví někdo prosím tu adresu kde to dělají?
Jinak, uznávám že možnost tu je ale spíš si myslím že si ji někdo pověsí na zeď :( protože jinak by vzdal obě ne jen přední.

Pokud se do toho chcete pouštět, kolega concorde to tu v jiném vlákně rozebíral .. viz http://30kmh.cz/index.php?topic=1346.msg10428#msg10428
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta SPZ - duplkát
« Odpověď #7 kdy: 02 Června 2015, 14:58:03 »

Nalepovaci RZ mam na Corvette vepredu a original vozim v kufru pod kobercem :-)
A jako dukaz ze nebyl pozkozen materialni aspekt mam nekolikero fotografii z radaru  8) 8)

Jinak byly to tusim autosamolepky.cz.
IP zaznamenána
Concorde

GRNDL

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta SPZ - duplkát
« Odpověď #8 kdy: 20 Dubna 2016, 14:00:27 »

Já jsem objednával značky zde, objednával jsem 3ks jako "třetí značky" pro tři auta.

Druhá jakost, ražené. K nerozeznání od originálů. Vady jsem nikde žádné nepostřehl. Za ty prachy super.

http://www.plastovespz.cz/products/znacka-spz-euro-libovolna-lisovana-52-x-11-cm-reflexni-ii-jakost/
IP zaznamenána