30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Překročení rychlosti o 2 km/h v obci  (Přečteno 2321 krát)

mhepp

  • Příspěvků: 351
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 2 km/h v obci
« Odpověď #15 kdy: 14 Května 2024, 11:25:53 »

Mike: to je zcela zanedbatelný problém vzhledem k celé automatizaci procesu - jeden dotaz na adresu a dvě řešení podle toho, jestli je to DS nebo fyzická adresa. Hotovo.

IP zaznamenána

Hoba.rce

  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 2 km/h v obci
« Odpověď #16 kdy: 27 Května 2024, 14:41:59 »

Update 27.5.24:

Zaměstnavatele jsem požádal, aby mě nahlásil jako řidiče, načež mi dorazila výzva k podání vysvětlení.
Její součástí byl "formulář pro potvrzení údajů o řidiči a prohlášení o spáchání přestupku."

Připravený formulář jsem použil pro roztopení grilu a vysvětlení podal velmi stručně písemně takto:
1) Potvrzuji, že jsem vozidlo řídil.
2) Jednání popsané správním orgánem nelze považovat za přestupek a pokud to úřad vidí jinak, celý případ vč. práce konkrétních úředníků bude exemplárně medializován.

Čekám, že dalším kolem bude příkaz. Proti tomu se podá odpor a začne správní řízení. O dalším postupu budu informovat.
IP zaznamenána

thomas.b

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 2 km/h v obci
« Odpověď #17 kdy: 06 Června 2024, 17:44:43 »

Mám to samý, i stejnou rychlost.

Jen auto je moje, a rozhodl jsem se na Výzvu nereagovat. Tenhle postup mi zatím ve 100% případů vyšel (takže sem správní řízení nikdy nezažil a nemám zkušenosti :-[ ), tak to třeba bude fungovat i v Liberci.
« Poslední změna: 07 Června 2024, 10:53:09 od thomas.b »
IP zaznamenána

Quick

  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 2 km/h v obci
« Odpověď #18 kdy: 06 Června 2024, 21:39:13 »

Ignorácia ako taktika na liberecký magistrát asi fungovať nebude. Z minulého roka mi hnije prípad, kedy som si za stieračom našiel lístok od mestských fízlov, ktorý som ignoroval. Po pár týždňoch prišla výzva, udal som spolupracujúceho vodiča, ktorý sa priznal a odvtedy sa už nič nestalo, takže predpokladám, že to vyhnije.

Ale nejakú malú snahu to vyvinúť chcelo...
IP zaznamenána