30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: P13c (Parkoviště s parkovacím automatem)  (Přečteno 1579 krát)

AlBunda

  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
P13c (Parkoviště s parkovacím automatem)
« kdy: 09 Června 2023, 08:16:58 »

Zaměstnavateli přišla výzva od jedné městké části v hl.m na zaplacení výpalného za porušení P13c (Parkoviště s parkovacím automatem), zaměstnavatel předal na mě abych si vyřešil a zaplatil.

Moje strategie

1) Těsně před koncem 30. dne nahlásit sebe jako řidiče
2) Požádat o zaslání spisu (vím že neprojde, ale chci zaměstnat úřad)
3) Požádat o předání celého případu na úřad dle trvalého bydliště (stejně jako bod výše čistě chci zaměstnat úřad)


Situace je o to zajímavější, že jsem na dotyčné ulici byl, ale neparkoval, zastavil jsem u krajnice na výstražné světla na 1.5min doběhnul do protějšího domu předat 1 dokument a zpět do auta. Myslím že jsem ještě chvilku v autě seděl a telefonoval, následně odjezd (celkově jsem zde mohl být max 5min a 95% času v nastartovaném autě)
Modelova situace viz obrázek.


Jaká může být následně obrana pokud se dostaneme s úřadem do běžného správní řízení, nouzové stání?

Děkuji a hezký den

IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 869
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

AlBunda

  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:P13c (Parkoviště s parkovacím automatem)
« Odpověď #2 kdy: 13 Července 2023, 15:25:10 »

Co mi není zatím jasné, tak to zda mohu sebe udat já, prostou zprávou přes datovkou (zprávou že jsem řidič xxxxx jméno, datum narození v rámci čj, sp.z.)
Nebo řidiče musí vždy nahlásit provozovatel a případná zpráva s údaji o řidiči z mojí strany nebude od SO uznaná?

IP zaznamenána