30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Mimo obec -170km/h  (Přečteno 19488 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #15 kdy: 10 Května 2015, 09:46:04 »

Pokud se Vám něco stane, tak se okamžitě omluvit. Tedy pokud se Vám stane něco v den jednání (náhoda je hrozná potvora), tak zavoláte na číslo v papíru a oznámíte, že je Vám to hrozně líto,ale bohužel jste při spěchu šlápl dítěti na hračku a tím spadl a vykloubil si rameno. Jste na pohotovosti a obratem dodáte potvrzení. Pak je třeba v době přímo úměrné dodat papír, který tuto tezi potvrzuje. Nejlépe poštou doporučeně :)
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #16 kdy: 10 Května 2015, 12:08:02 »

Zavoláš na úřad s tím, že hned jak to bude možné zašleš lékařskou zprávu.  8)
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec 170km/h
« Odpověď #17 kdy: 14 Května 2015, 15:04:30 »

P.S. Temešvár je v Maďarsku, ne ? :-)

Timisoara je v Rumunsku :) . Tipuji, že spoustě úředníků a PaChů by se tam vzhledově líbilo, protože tam režim zanechal moc hezký otisk své velikosti :).

Je to u Pisku, ale meri tam tak pravidelne a tolik let, ze nikoho mistniho nechytnou.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #18 kdy: 14 Května 2015, 15:07:14 »

Napiste mi do osobni zpravy, jak se jmenuje urednik. V Pisku jsem jednou resil. Urednik byl debil, ktery neznal ani zakon ani proceduralni stranky, omluvenky uznaval bez komentaru a pote co jsem zpochybnil uhel mereni, tak to odlozil na dno supliku a nic dalsiho do prekluze nepodnikal. Hlavu vzhuru.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #19 kdy: 14 Května 2015, 15:19:30 »

Jo a zrejme to nebylo v Temesvaru ale na rovince mezi Temesvarem a Zahorim. Tam se skutecne necha jet zcela bezpecne 170.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #20 kdy: 14 Května 2015, 16:53:16 »

Tam se skutecne necha jet zcela bezpecne 170.

No 170 je fakt hodně na okresku bez svodidel a s křižovatkami.. i když je rovná.
IP zaznamenána

Lavec

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #21 kdy: 14 Května 2015, 20:19:43 »

Jsem předjížděl a nějak nesledoval tachometr. :( jsem holt pirát silnic.😉
IP zaznamenána

Viking

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #22 kdy: 15 Května 2015, 15:32:54 »

Jednou tam byl smrťák se 4 vojáky, jestli někde dávám bacha tak tam, protože každý to sešlápne až na podlahu...
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #23 kdy: 15 Května 2015, 15:38:49 »

Mam za sebou neco podobneho v podobne rychlosti: ZDE. Po odvolani promlceno. Sance urcite je.
IP zaznamenána

Lavec

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #24 kdy: 22 Května 2015, 07:01:11 »

Po zaplacení částky na pořízení kopie spisu dorazil spis. Hodím to sem. Hledám nějakého zmocněnce se kterým se pokusím to vyhrát. Jestli se někdo najde budu velice rád. Sám nemam šanci.😟
IP zaznamenána

Lavec

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #25 kdy: 24 Května 2015, 20:28:05 »

Něco ze spisu. Kdo mi s tim píchne?? Sám jsem ztracenej. :(
« Poslední změna: 25 Května 2015, 07:26:42 od Lavec »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #26 kdy: 24 Května 2015, 22:03:49 »

Jedna šance je se točit na nedostupnosti manuálu k mikrodigicam (zadejte si nahoře do vyhledávače a čtěte).
Jinak na straně 2 je neanonymizovaná věta, ze které plyne Vaše přezdívka. Mě to nevadí, Vy to zvažte.  :)
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #27 kdy: 24 Května 2015, 23:05:45 »

A co se taky točit na tom, přestože se řidič zas zbytečně moc bavil s fízlama, že ve skutečnosti neřídil - ve voze byly čtyři osoby a tak se mohli za jízdy vyměnit.
IP zaznamenána

Lavec

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #28 kdy: 25 Května 2015, 07:26:01 »

Myslím že mě to zachytilo když jsem se po předjíždění řadil do pruhu. Tam není nějaká šance?? Děkuji za info. ;)
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #29 kdy: 25 Května 2015, 08:03:55 »

Na rovinu, 170 km/h mimo dálnici je dost, já vám tedy do svědomí nechci šahat, ale zapomeňte, že byste na nějaký úřad udělal dojem tím, že jste na takovou rychlost byl donucen akcelerovat kvůli předjíždění či jinak v režimu krajní nouze. Pokud nebude zpochybnitelný záznam z měření (fotka, platný ověřovací list, nastavení v souladu s návodem), je vaší nejlepší šancí se proobstruovat do prekluze. Což nebude snadné, protože na příslušném úřadu budete mezi rekordmany a nejspíš to jen tak vyhnít nebudou chtít nechat. Ze stejného důvodu také nelze sázet na zpochybnění totožnosti, protože zasahující fízli si vás nejspíš dobře zapamatovali, navíc jste se s nima zbytečně bavil, cosi jim podepsal atp.

Jestli chcete maximalizovat šanci na úspěch a neujme se vás někdo z místního fóra, vezměte si právníka. Jestli se správním řízením nemáte zkušenosti, tak se z toho sám nevysekáte. Nevím, jak moc nevyhnutelná je ta ztráta práce v důsledku hrozícího zákazu řízení, každopádně protahování řízení vám může dát aspoň nějaký čas se na to připravit.
« Poslední změna: 25 Května 2015, 08:06:14 od hh »
IP zaznamenána