30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 6

Autor Téma: [WIN] Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek  (Přečteno 3235 krát)

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #15 kdy: 10 Září 2022, 10:18:21 »

Dnes 10. 9. nabonzovan Cikusmut
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #16 kdy: 30 Září 2022, 15:49:20 »

26.09.2022 mi byla doručena první výzva k podání vysvětlení.

Samozřejmě by se také nabízelo první výzvu ignorovat, ale spíše se kloním k variantě se rovnou přiznat. V pondělí 03.10.2022 obyčejným e-mailem, v pondělí 10.10.2022 pak doporučeným dopisem.

IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #17 kdy: 03 Října 2022, 22:35:10 »

03.10.2022 učiněno podání vysvětlení obyčejným e-mailem:

V souladu s výzvou č.j. MMPr/188247/2022 sděluji totožnost řidiče: Číkus
S pozdravem
Číkus


V pondělí 10.10.2022 pošlu to samé doporučeným dopisem. // edit: a přihodím nějaké infožádosti
« Poslední změna: 03 Října 2022, 23:45:13 od Číkus »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #18 kdy: 05 Října 2022, 12:29:46 »

05.10.2022 doručen e-mail:

Vážený pane,
tímto Vám sdělujeme, že Vaše podání je nutno, a to nejpozději do 08.10.2022, uvést do souladu s ust. § 37 (Podání) odst. 4 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů (dále jen správní řád): „Podání je možno učinit písemně nebo ústně do protokolu anebo v elektronické podobě (uznávaný elektronický podpis).
S pozdravem
Edita Vinklárková
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #19 kdy: 05 Října 2022, 13:45:49 »

8.10. je sobota, tady se normálně uplatňuje víkendové pravidlo, ne?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #20 kdy: 05 Října 2022, 14:29:08 »

Samozřejmě. V infožádosti se asi zeptám, zda má Edita Vinklárková alespoň maturitu.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #21 kdy: 17 Října 2022, 15:20:31 »

Z Prerova mi prave do DS dosla zprava "Usneseni - vyzva k dolozeni podkladu (dukazu)"

Za 10 dni ji otevru a preposlu. Ze by jim nestacilo udani ridice a jeho nasledne priznani? Nebo po me chteji obstarat to maturitni vysvedceni Edity?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #22 kdy: 18 Října 2022, 16:44:35 »

Výborně, proti usnesení pravděpodobně půjde podat odvolání. :-)

Mne na poště čeká dopis od parazitů z Přerova, k fikci doručení dojde v pondělí 24.10.2022, ale česká pošta plánuje dopis vhodit do schránky až 31.10.2022. Osobní vyzvednutí na poště zvážím podle toho, zda a kolik do té doby ve schránce objevím výzev k novým dopisům.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #23 kdy: 25 Října 2022, 22:17:48 »

24.10.2022 doručeno oznámení o zahájení řízení a předvolání k ÚJ.

Zkusím vymyslet nějakou čertovinu. :-)
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #24 kdy: 25 Října 2022, 22:27:10 »

Ja furt neotevrel DS. Jsem napjaty :D Mohu nejak pomoci k certovine? Jinak chci foto :D plne nalozeny zigul s vozikem pachajici zlociny... ❤️
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #25 kdy: 25 Října 2022, 22:31:13 »

Žigul?! Já to táhl za fordem. To asi muselo být parádní načasování, že radar blejsknul zrovna ve chvíli, kdy se mi vozík odpojil. Ale nějakého žigula jsem myslím předjížděl.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #26 kdy: 27 Října 2022, 08:29:23 »

Ty jo, takze nejdriv me vyzvali, ze mam nabonzovat ridice. Jako poslusny obcan jsem to neprodlene udelal a ted me vyzyvaji, abych jim dodal dukazy? To jim priznani ridice nestacilo? A jeste na to mam pet dni?

No, neco mi rika, ze se do 15 dni se odvolam ke kraji.

Jako co sakra chteji? Ridic se priznal, rizeni s nim zahajili. Jako provozovatel jsem zakonem danou povinnost splnil. Jak vy pujcujete kamaradum voziky? Fotite je, jak s nimi odjizdeji, sepisujete s nimi smlouvy? Nebo mam udelat daktyloskopicky rozbor otisku na oji, abych prokazal, ze dotycny si vozik pripojil ke svemu zigulu Fordu?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #27 kdy: 27 Října 2022, 10:34:08 »

Tak muzeme nejake video natocit. :))
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #28 kdy: 27 Října 2022, 10:49:09 »

lerion> To je ovšem kreativní. Odvlání určitě podejte, klidně pro začátek blanketní a poslané obyčejným e-mailem.

IMHO by mohlo mít šanci na úspěch, úřední parazit přeci nemůže předem deklarovat svůj protiprávní postup, že k důkazům, které budou předloženy po nějakém termínu nebude přihlížet. Dle mého názoru musí správní orgán přihlížet ke všem důkazům, ke kterým se dostane a to až do vydání rozhodnutí.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Přerov, rychlost - můj vozík páchal přestupek
« Odpověď #29 kdy: 03 Listopadu 2022, 15:59:16 »

Ted jsem si chtel rozplanovat dalsi kroky a nejak jsem se v tom zamotal.

Pokud mam informace spravne a chapu spravni rizeni dobre, tak v tuto chvili jsem z placeni pokuty za rychlost jako provozovatel venku. Bylo zahajeno s Cikusmutem, ten si ted vzpomene, ze vlastne neridil a jsme z toho "venku" oba? Nebo ridic se musi nejak aktivne jeste branit? S provozovatelem uz rizeni zahajit nemohou, ze?

K tomu usneseni, kde mam dodat do peti dnu dukazy. 27. bylo doruceno, tj. 5 pracovnich dni, pro dodani dukazu konci dnes. Jelikoz jedine, co pisou, ze se stane, ze tak neudelam je

Citace
Nedoloží-li provozovatel přípojného vozidla podklady (důkazy) tak, jak je požadováno výše, tedy písemně a ve stanovené lhůtě, nebude k nim ze strany správního orgánu v řízení o přestupku řidiče přihlédnuto.

Vlastne rikaji, ze budou mit evidentne malo dukazu proti ridici. Staci mi tedy ignorovat a proti usneseni se odvolat? A poslu tedy blanketni odvolani emailem a den, dva potom ho potvrdim i DS? Tim mne vyzvou k doplneni odvolani a ja jim tam dam zde dodane veci.

Trochu mne mate to pouceni:

Citace
Poučení
Proti tomuto usnesení je možno podat odvolání ke Krajskému úřadu Olomouckého kraje, a to cestou
Magistrátu města Přerova, ve lhůtě 15 dnů ode dne jeho oznámení. Lhůta pro podání odvolání se počítá
ode dne následujícího po doručení tohoto usnesení, nejpozději však po uplynutí desátého dne ode dne,
kdy bylo usnesení doručeno do datové schránky společnosti. Odvolání proti tomuto usnesení dle ust. § 76
odst. 5 správního řádu nemá odkladný účinek.

Mam na odvolani 15 dnu ode dne jeho oznameni
Ale lhuta se pocita ode dne nasledujiciho nejpozdeji po uplynuti desateho po doruceni?
A jake spolecnosti sakra? Ze by selhal copy paste a dalsi bod do odvolani?
A co znamena, ze nema odkladny ucinek? Ze ze do peti dnu MUSIM dodat dukazy, ale odvolat se mohu do 15 dnu? :D To nedava smysl, ne? :D
« Poslední změna: 03 Listopadu 2022, 16:01:04 od lerion »
IP zaznamenána
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6