30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]  (Přečteno 6803 krát)

Hugo

  • Příspěvků: 907
    • Zobrazit profil
Re:SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]
« Odpověď #30 kdy: 15 Července 2022, 08:44:40 »

No tvl, to musela být romantika 😁😁😁
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 419
    • Zobrazit profil
Re:SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]
« Odpověď #31 kdy: 15 Července 2022, 09:10:02 »

Mimochodem, kde je mu dnes konec?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 139
    • Zobrazit profil
Re:SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]
« Odpověď #32 kdy: 15 Července 2022, 09:19:03 »

Na magistrátu rozhodně už nedělá. Ale těžko říci, kde nyní je. V každém případě po sobě zdárně zametl stopy:  http://imgway.cz/s/4Ji7
« Poslední změna: 15 Července 2022, 09:20:43 od ViktorN »
IP zaznamenána

Voldemort

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]
« Odpověď #33 kdy: 03 Ledna 2023, 07:14:03 »

Mno, když to tu po těch dlouhých letech tak pročítám nemůžu si pomoct něco málo nenapsat :D Především musím ocenit, že i po tak dlouhé době se některým z Vás tak stýská. To bych skutečně nečekal.

Dovolím si narovnat pár mýtů, které se tu někdo snaží tak vehementně šířit:

- jak už zdejší matador hh předestřel nikdy jsem se nijak nesnažil o to nebýt odhalen, víceméně jsem tu byl jen tak ze srandy a ani jsem neměl potřebu někoho svádět na špatnou stranu. Ale samozřejmě v případě žádostí o informace, které mi na MMB byly doslova hozeny na krk, to tu byla vítaná pomoc, protože co možná asi nevíte tak v prvopočátku KÚJMK absolutně odmítal jakékoliv diskuze o změně způsobu vyřizování žádostí o kopie spisů. Ovšem díky Vašemu "DDOS útoku" se podařilo krajský úřad přesvědčit k užší spolupráci a výsledek už dnes všichni znáte...

-pro mě, jako člověka bez právního vzdělání pouze s absolvovanou zkouškou odborné způsobilosti byl poměrně velký úspěch když se začali ozývat z jiných úřadů a chtěli postupovat dle stejných vzorů, které byl krajský úřad ochoten podržet :D

-A to mě dostává k prvnímu mýtu, který zde ViktorN zkouší rozšiřovat. Nevím o tom, že by z ústavu energetiky VUT FSI někdo z mých spolužáků skončil na Krajském úřadě, ale pohádka je to pěkná :D 

-upřímně si absolutně nepamatuji, že bych měl někdy potřebu zjišťovat něco o údajném TO. Takových věcí jsem na MMB řešil několik měsíčně a opakovaně se musel vyjadřovat PČR, proto mi nějak nejde do hlavy, proč zrovna u toho jednoho konkrétního bych měl potřebu vyzvídat. Nicméně určitě to bude jen tím, že to nebylo tak důležité a proto mi to vůbec neutkvělo v paměti. Ale kolega ViktorN určitě bude mít ty zprávy dobře uložené :D

-ta strašně sofistikovaná past byla tak důmyslná, že mi vůbec nedošlo o co jde, ve chvíli, kdy pan Viktor nakráčel do kanceláře nahlížet do dvou spisů u mě a tehdejší kolegyně přičemž naprosto "nepozorovaně" začal přemísťovat věci na stole a velmi obratně fotit. To byla skutečně krása pohledět jak je šikovný. :D

-když se pak objevili fotky v uzavřené sekci, tak jsem málem ani nestihl udělat screeny, jak rychle pan admin František Viktora přesvědčil, že ty fotky nejsou úplně košér. Nicméně o srandu jsme nepřišli, stihl jsem to ;) ale zase tak snadné jsem to neudělal, ze spisu totiž nebylo poznat z jakého loginu byli screeny udělané. To musel František dohledat až následně dle logů a porovnání časů přístupu, jak ještě sám psal v uzavřené sekci do které jsem měl ještě stále přístup. Ještěže jsem to zbytečně nekomplikoval tím, že jsem se nepříhlasil přes VPN jako jsem to běžně dělal, to by jsme zase všichni přišli o ten fun effect a velké (ne)plánované odhalení :D

-a asi v poslední řadě k tomu údajnému "zametání stop", tak jsem zapomněl zrušit FB, instagram, linkedin a nechat se vymazat z databází ČsKe, ČUBU, ČAAF a ještě jsem se přihlásil z IP dosavadního zaměstnavatele, kruci já jsem to ale břídil... :D

-je k zamyšlení jak mohlo dojít k té chybě, že jsem byl pozván do uzavřené sekce, když vlastně všichni věděli že jsem ten z druhé strany, to asi ještě dlouho nepochopím :D

Jinak se mám dobře a nemusíte se bát že bychom se potkali někde na úřadě. To byla pouze brigáda, která se neplánovaně prodloužila na pár let ;)

Jinak Viktore s tou obsesí bych něco dělal být Vámi, není úplně ok abyste mě viděl úplně všude. Doufám, že zase nebudete spamovat všechny možné emaily abyste si potvrdil, že máte pravdu v tom kdo se skrýval pod nickem Tacecek .... ušetřím Vás toho martyria, měl jste pravdu! ;)

a teď zcela upřímně..Šťastný Nový rok všem, vážně to s Vámi byla občas sranda.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]
« Odpověď #34 kdy: 03 Ledna 2023, 09:37:21 »

Jinak se mám dobře a nemusíte se bát že bychom se potkali někde na úřadě. To byla pouze brigáda, která se neplánovaně prodloužila na pár let ;)
Gratuluju k rozhodnutí živit se jako poctivý člověk.
Jestli to není tajemství - co vede člověka v produktivním věku vydělávat si na chleba tímto způsobem?
IP zaznamenána

Voldemort

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]
« Odpověď #35 kdy: 03 Ledna 2023, 09:50:15 »

Jinak se mám dobře a nemusíte se bát že bychom se potkali někde na úřadě. To byla pouze brigáda, která se neplánovaně prodloužila na pár let ;)
Gratuluju k rozhodnutí živit se jako poctivý člověk.
Jestli to není tajemství - co vede člověka v produktivním věku vydělávat si na chleba tímto způsobem?
Tajemství to není. Věřte že těch okolností může být nespočet. U mě to byla především špatná volba předchozího nespolehlivého zaměstnavatele a následně rychlé hledání stabilního zaměstnání zrovna v té nejhorší době na trhu práce. Jestli je to poctivé či nepoctivé zaměstnání je opravdu velmi subjektivní a byla by to opravdu dlouhá diskuze, kterou bych asi nijak nerozjížděl ;)
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]
« Odpověď #36 kdy: 03 Ledna 2023, 10:18:06 »

Tak to je za mě pochopitelná motivace. Co se týká poctivosti zas tak subjektivní to není. Vynecháme-li filosofické otázky o (ne)morálnosti daní, stačí se ve veřejném sektoru zeptat jaký přínos/výstup ta práce má a co by se stalo, kdybych ji nejen já, ale nikdo jiný nevykonával. Např. hasič za veřejné peníze hasí a kdyby nehasil, něco by shořelo. Práce hasiče tedy má pozitivní přínos. Jak to mají úředníci udělující na základě účelových zákonů pokuty nechť si zodpoví každý z nich.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]
« Odpověď #37 kdy: 03 Ledna 2023, 11:01:14 »

I hasiči budou mít určitě nějaké oddělení, které preventivně kontroluje subjekty i objekty, vyšetřuje požáry, a za všechno rozdává pokuty.
https://www.hzscr.cz/clanek/nedodrzeni-stanovenych-povinnosti-a-sankce.aspx
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]
« Odpověď #38 kdy: 03 Ledna 2023, 11:10:50 »

I hasiči budou mít určitě nějaké oddělení, které preventivně kontroluje subjekty i objekty, vyšetřuje požáry, a za všechno rozdává pokuty.
To je fuk, počítám, že primárním úkolem té represivní části je prevence proti požárům a ne financování nové hasičárny. Beru hasiče jaky ty kluky se stříkačkou. Mohli by být soukromí, ale nějací by rozhodně byli.
IP zaznamenána

Voldemort

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:SPZ v. RZ [Odděleno z Stání s jinou spz]
« Odpověď #39 kdy: 03 Ledna 2023, 14:19:09 »

Jak jsem psal, nebudu tu rozjíždět nějakou rozsáhlou diskuzi. Stejně by to vedlo maximálně k dohadování mezi různými názory a jsou tu i erudovanější členové, kteří to dokáží odborně rozebrat. Já ani nepředpokládám, že bych se tu nějak déle zdržel ;)
IP zaznamenána