30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zapomenutý ŘP, když jsem pospíchal za babičkou, která je po operaci kyčlí  (Přečteno 10268 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

Proč myslíte, že tím zabiju šanci na prominutí v půlce trestu 2. ZŘMV, když se to stalo ještě před samotným zastavením za které mi byl udělen 2. ZŘMV?
Vlastně máte pravdu - to by nemuselo mít vliv  - měl jsem na mysli jistou "bezúhonost"....
IP zaznamenána

Locallyhated

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil

Chápu..

Ale také jsem asi toho názoru, že je lepší mlčet a nešťourat se v tom víc.. protože parazit by můj odpor stejnak zamítnul si myslím (I když co si budem úřední záznam samotný se nedá brát jako důkaz ještě ke všemu jediný, na kterém staví celý přestupek a dokazování.) .. a nakonec by to šlo ke KÚ a tam už by to z mého pohledu nebyla taková banalita jako je přestupek, že jsem u sebe “neměl” ŘP..

A co se týče  toho napadení co si o tom myslíte? Bojím se, že bych to totiž sám nesepsal nějak extra dobře a přesvědčivě, aby to s nimi hnulo a něco s tím dělali, když už i tak je ta šance nehorázně malá
« Poslední změna: 03 Března 2022, 00:23:32 od Locallyhated »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

 A terazky mi povedztě, Kefalín, čo vy si predstavujetě pod takým slovom zamítnutí (odporu)?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

A co se týče  toho napadení co si o tom myslíte?

Nepovažuju se v tomto za dostatečně kompetentního - takže to berte s velkou rezervou, ale já osobně to vidím hodně skepticky. Spíš si vyslechněte názor na čem by se to dalo vyhrát od někoho kdo tam ten potenciál vidí.
IP zaznamenána

Locallyhated

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil

Číkus - Nevím, že si budou stále stát za svým.. to samé se mi stalo i u jiného sř.. a pak to skončilo u KÚ, kde jsem to nakonec vyhrál, ale u tohohle mám z toho strach, že by pak do toho přidali mařenu nebo řízení bez ŘO.. proto považuji otázku od Dýkeje za dobrou, zda by mne za to mohli potrestat znovu respektivě 2x Zřmv za řízení bez ŘO

IP zaznamenána

Locallyhated

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil

pk202- Chápu to tak, že vy zde moc velký potenciál k výhře napadením nevidíte? Já zatím našel poznatky, které jsem v jedné odpovědi v tomto vláknu vypsal
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

OK. Ten e-mail Vás nic nestál a pokud jej nepotvrdíte do 5 dnů, tak se vlastně ani nestal. Dejte pak aspoň vědět, jak to dopadlo.
IP zaznamenána

Locallyhated

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil

Číkus - To chápu já o tom ještě budu přemýšlet.. mám přeci jen 5 dnů na potvrzení, takže je možné, že v tom odporu budu pokračovat.. to bych případně zas poslal sem co mi prišlo.. jen je to prostě pro a proti u každé varianty je trochu risk, i když co si budem, kdyby nebyl den předtím pravomocné nabyt první zákaz.. tak si troufám říct, že tento přestupek je docela high chance to win

A co se týče té otázky od Dýkeje.. je to tedy možné nebo ne? Být trestán 2x za řízeni bez ŘO za zákaz, který byl doručen fikcí

Jinak pokud jste se koukal na spis.. jaký na to máte názor má to potenciál na výhru?
« Poslední změna: 03 Března 2022, 00:47:31 od Locallyhated »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

Mám za to, že je možné být trestán dvakrát za dvoje řízení bez ŘO (přesněji přes platný ZŘMV), pokud nenastaly podmínky pro sloučení do společného řízení. Jelikož se to nestalo na stejném místě (přesněji na území stejného úřadu), tak tyto podmínky nenastaly.
IP zaznamenána

Locallyhated

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil

Chápu..

Uvidíme tedy no.. třeba někoho ještě něco napadne např. K tomu napadnutí 1. ZŘMV, jelikož to by byla nejlepší varianta samozřejmě tu mi, zde nikdo zaručit nemůže, že zabere, ale za zkoušku si myslím, že nic nedám, když stejnak čekám a budu rád za každou radu a pomoc v tomto směru.
« Poslední změna: 03 Března 2022, 01:09:12 od Locallyhated »
IP zaznamenána

Locallyhated

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil

Komu odeslat odpověď na dopis od SO1, ve kterém mě vyzívají k odstranění vad podání? SO1 nebo přímo KÚ?
Dopis ve kterém mne žádají o odstranění vad podání mi byl doručen 27.1.2021(lhůta na doplnění - 10 dnů ode dne doručení té výzvy), při čemž jsem dnes volal s úředníkem z KÚ, který mi sdělil, pokud byl dopis podepsán ( odeslán byl skrz DS ), že měl být předán od SO1 dále k šetření nehledě na to, zda jsem doplnil nebo nedoplnil podání o další informace.. taktéž jsem na výzvě o odstranění vad podání nespatřil poučení o tom co se stane, pokud takto neučiním.


Text by zněl nejspíš stejně jako při prvním odporu (copy and paste)

"1. Doplňuji své vyjádření k otázce nedoručení tohoto příkazu. Ohledně doručování předmětného příkazu nebylo ve schránce zanecháno oznámení ani poučení požadované § 23 správního řádu, což i v souladu s konstantní judikaturou doručení tzv. fikcí vylučuje. Že k zanechání oznámení nedošlo plyne z doručenky založené ve spisu a poznámky pošty o tom, že v rozporu s pokyny doručujícího úřadu nedošlo ani k vhození zásilky do schránky s vysvětlením "nemá schránku". Jde o zjevné selhání pošty, jak je zcela patrné např. i z fotografií na Google street view, na dané adrese je schránka součástí vrat do dvora, jde o zcela běžné řešení u daného typu stavení, které zde v nezměněné podobě existuje desítky let. Pošta na danou adresu standardně chodí. Pokud by foto a doručenku správní orgán nepovažoval za dostatečný podklad k prokázání nenaplnění podmínek pro doručení fikcí, navrhuji provést výslech doručovatelky a dále navrhuji provést důkazem správními spisy z jiných řízeních vedených magistrátem, ve kterých figuruji jako účastník, ze kterých je patrno, že doručování na danou adresu probíhalo standardně, tedy že v případě předmětného příkazu šlo o exces.

2.Podávám ve smyslu § 24 odst. 2 správního řádu žádost o určení, že výše označený příkaz mi nebyl doručen. Žádost je podána pouze z procesní opatrnosti, neboť z výše popsaných důvodů k doručení fikcí vůbec nedošlo a nejsou tedy ani dány předpoklady této žádosti. Nicméně pro případ, že by jednotlivé okolnosti byly hodnoceny jinak, považuji fakt, že nedošlo k vhození oznámení ani následně samotné zásilky do schránky, za závažnou a mnou nijak nezaviněnou okolnost, která mi znemožnila si zásilku v úložní lhůtě vyzvednout, a jsou tak naplněny podmínky pro vyhovění této žádosti. K důkazu navrhuji shodně jako v předchozím bodě foto (případně ohledání) adresního místa, výslech doručovatelky, a doručenkami založenými ve spisech.”

Jeětě mne napadlo to doplnit o citaci rozsudku Nejvyššího správního soudu ze dne 25. 8. 2011, č. j. 7 As 53/2011 – 77

Nebo zda by někoho z vás ještě napadlo něco.. čím to mohu doplnit..
« Poslední změna: 08 Března 2022, 21:13:21 od Locallyhated »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil

A stojíte o odvolání, které pro vás mám dávno připravené, nebo pořád jen chcete nějaké vysvětlení, jak jste psal v poslední zprávě (poté, co jste opakovaně porušil dohodnutý způsob komunikace)?

BTW to vytváření mnoha identit zde na fóru (KlarkaHavrankova alias BlahBlah, fco96, Klarka, Locallyhated ...) má nějaký hlubší smysl?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

Já vůl se nechal napálit další inkarnací KlárkyHavránkové a zase zbytečně ztrácel čas? Dobře mi tak, měl jsem být prozíravější.
IP zaznamenána

Locallyhated

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil

To mě tady každý bude stále nenávidět za jeden profil, který jsem udělal s přítelkyní? S těmi ostatními, krom včerejšího fco96, který jsem hned nechal smazat jak jsem se dostl z5 na tento účet..

Pochopte, že jsem se ponaučil z chyby. byla to má blbost uznávám, ale proto jsem si udělal tenhle profil, který mám normálně založený skrz svůj normálně používaný email..


Takže ještě jednou se “veřejně” omlouvám všem, který jsem “napálil” mou pitomou snahou být až moc anonymní :D
« Poslední změna: 09 Března 2022, 11:53:01 od Locallyhated »
IP zaznamenána

Locallyhated

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil

Omlouvám se všem, nejsem troll, pouze pod tlakem jednám zkratovitě a trochu občas nesmyslně. V žádném případě jsem nikdy nechtěl plýtvat ničím časem, co jsem tu napsal byla vždy  reálná kauza, ale když to teď  zpětně čtu, nedivím se, že sem za trolla.

Opravdu nyní pokorně prosím pana hh jestli by byl ochotný mi pomoci, již jsem vám psal pane hh i na whatsapp a ještě jednou se tedy omlouvám za mé chování
IP zaznamenána