30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: hygienický Kryštof  (Přečteno 6149 krát)

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
hygienický Kryštof
« kdy: 18 Října 2021, 14:24:23 »

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/covid-kontroly-svrcinova-hygiena-pokuty.A211018_092125_domaci_cun

Na co sázíte? Vzhledem k pracovní době hygieniků mi to vychází na ráno až počátek odpoledne v pracovní dny, to by mohla být MHD, obchody, možná to spojit s poledním meníčkem?
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #1 kdy: 18 Října 2021, 16:53:49 »

Snad dají předem vědět sami, kdy bude přepadovka:)
IP zaznamenána

Šušínek

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #2 kdy: 18 Října 2021, 17:27:04 »

IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #3 kdy: 18 Října 2021, 17:47:15 »

Snad dají předem vědět sami, kdy bude přepadovka:)

Z osobních zkušeností mohu říci, že na vysokých školách v Praze se přepadovky od hygieny dějí poměrně často. Resp. minimálně na té naší :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #5 kdy: 18 Října 2021, 19:45:17 »

Jakpak ty prepadovky funguji?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #6 kdy: 18 Října 2021, 20:02:18 »

Aktualizovano, prepadeni bylo odhlasovano na 4. a 6. listopadu.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #7 kdy: 18 Října 2021, 21:00:05 »

Jakpak ty prepadovky funguji?

Během 15 minutové pauzy na přesun mezi učebnami chodí po chodbě dáma ve věku cca 30-45 let, která na první pohled vypadá jako nějaká mladá vyučující. Když spatří nějaké místo, kde je pár lidí bez respirátorů/roušek, tak velmi hbitě vytáhne malý kompaktní foťák (nikoliv mobil, skutečný foťák), vyfotí tu skupinu lidí a pak velmi rychle a přímočaře zdrhne. Studenti si tuto skutečnost mezitím mezi sebou sdělí a večer pak přijde email od prorektora, ve kterém nás žádá, abychom dodržovali opatření a nehatili jejich úmorné úsilí udržet prezenční výuku as long as possible. Pro typicky českou absurdnost dodávám, že zatímco na chodbách respirátory mít musíme, v posluchárnách, kde je někdy i 300-400 lidí, ne.

Od začátku školního roku jsem o tomto slyšel a emaily od prorektora chodily (ten tam explicitně říká, že píše na základě podnětu/opzorznení ze strany hygieny). Minulý týden jsem to viděl na vlastní oči :D Nicméně hygiena absolutně neřeší konkrétní studenty, ani jim nijak nedomlouvá, pouze udává škole (jde jim asi o nějaký hygienický sprdel). Škola rovněž nekontaktuje konkrétní studenty (afaik), ale posílá globální kárací emaily.

Asi by se dalo zamýšlet nad tím, jestli to dělat mohou, jestli mohou fotit studenty atd., ale je to problém školy, nikoliv můj. Pokud přesunou výuku do online, já sám budu jedině rád.
« Poslední změna: 18 Října 2021, 21:05:35 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #8 kdy: 18 Října 2021, 22:02:58 »

shlukovat jedině s kelímkem od kafe, ovocem, bonbonem...
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #9 kdy: 19 Října 2021, 07:28:01 »

Jasně, když si chci popovídat, tak abych něco žral. Na to jim to. Prostě držím v ruce červený antistresový míček a předstírám, že je to jablko.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #10 kdy: 19 Října 2021, 08:13:50 »

Zvláštní – a to ještě tu divnou úchylnou paní, co fotografuje studenty a studentky, se nikdo nepokusil zadržet a předat policii? Samozřejmě je možné, že během přetahování by foťák vypadnul na zem a ta paní by si na něj omylem několikrát šlápla, což by všichni studenti zajisté ochotně dosvědčili…
IP zaznamenána

Šušínek

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #11 kdy: 19 Října 2021, 09:12:06 »

Jako vážně 20 letej kluk nedoběhne 40 letou úřednici? Nikomu nevadí, že je fotí někdo cizí? Ty mladý sou neska vážně divný.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #12 kdy: 19 Října 2021, 09:39:13 »

A jak si to jako představujete? Že za ní poběžím a budu na ní volat policii? Jak jsem zmiňoval, chápu, že je v tom jistý potenciál, ale všem je to jedno. Jejich cíl evidentně není trestat jednotlivce, ale potrestat školu za to, že nezajistila. Ty fotky se jim akorát budou hodit jako argument k tomu proč zavřít.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #13 kdy: 19 Října 2021, 09:45:55 »

johncreek: ano, pokud Vám zavřené školy vyhovují, pak samozřejmě nedělejte vůbec nic…
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:hygienický Kryštof
« Odpověď #14 kdy: 19 Října 2021, 09:50:57 »

A jak si to jako představujete? Že za ní poběžím a budu na ní volat policii? Jak jsem zmiňoval, chápu, že je v tom jistý potenciál, ale všem je to jedno. Jejich cíl evidentně není trestat jednotlivce, ale potrestat školu za to, že nezajistila. Ty fotky se jim akorát budou hodit jako argument k tomu proč zavřít.
A co tu pizdu vyfotit a rozvěsit po nástěnkách varování, že se tam pohybuje nějaká divná voyaerka, poslat její fotku rodičům i řediteli a pěkně ji zpopularizovat?
IP zaznamenána