30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Brno - zeleň  (Přečteno 24363 krát)

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #30 kdy: 25 Ledna 2022, 19:30:54 »

Naprosto bozi ;D Dal jsem pocatecnich asi deset minut a odkazovanou 47. minutu, zitra to musim doposlechnout komplet ;D Jinak krome klasickeho otviraku "ja si vas platim" se mi jeste u statnich zamestnancu osvedcilo pokracovat (EDIT: pozdeji v nahravce zazni take) vysvetlovanim, ze oni dane neplati, pulka z nich to sice nepochopi, ale druha cast miva nabeh na infarkt.
« Poslední změna: 26 Ledna 2022, 10:40:17 od ladin »
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 923
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #31 kdy: 25 Ledna 2022, 22:06:04 »

to Číkus:  krutý  :-)))

pan vedoucí Ciprian :   https://is.muni.cz/th/ufspq/

Vzhledem k tomu, že jsou v Brně Cipriáni celkem v počtu 5ks, tak určitě nebudou 2ks Marek s titulem Mgr.
Vystudovat právnickou fakultu a pak jít dělat do Židenic na úřad.... No někdo má zvláštní životní cíle.


IP zaznamenána

re4zon

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #32 kdy: 25 Ledna 2022, 23:31:27 »

Vřelé díky za pobavení, víc takového materiálu. Z hlediska lidské slušnosti je to hodně přes čáru, ale tahle kombinace povýšenosti, neznalosti a neschopnosti si ji opravdu nezaslouží.
"A máte tam i pana kolegu a kávu?" "Mám tam i kávu"  ;D
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #33 kdy: 25 Ledna 2022, 23:33:17 »

konec je taky dobrý. Vypadněte! To by stálo za to je v tom ještě nějak vymáchat.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #34 kdy: 25 Ledna 2022, 23:36:55 »

Je to fascinující. Jak moc se musí napětí vygradovat, aby úředník řval na obviněného "Seberte si své krámy a táhněte odsud! Ven!" ;D

Seriously, tohle by měl (a klidně účelově sestříhané) slyšet nějaký lokální politik :D

EDIT: Číkus > jasně, omyl. Ale i tak díky za připomenutí současného skutečného stavu věci, o němž nejsou pochyby.

EDIT2:
Co takhle infožádost ve stylu:
Žádám správní orgán o sdělení jména svého zaměstnance, který na přiložené nahrávce na podezřelého řve "Vypadněte odsud. Seberte si své krámy a táhněte odsud, ven!".
Žádám o sdělení informace, zda-li dle správnímu orgánu známých skutečností zaměstnanec z předchozího bodu trpí nějakou duševní chorobou, která byla příčinou jeho agresivního a útočného vystupování v již zmíněné nahrávce.
Žádám o sdělní jména zaměstnance, který šel kolem, ale nebyl tam.

« Poslední změna: 26 Ledna 2022, 15:25:16 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #35 kdy: 25 Ledna 2022, 23:39:00 »

johncreek> Ještě ani obviněného, řízení ještě nebylo zahájeno. Byl jsem u podání vysvětlení jako sprostý podezřelý.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #36 kdy: 26 Ledna 2022, 10:39:31 »

To se proste neda, zvladl jsem do sluchatek jen dalsi 12 minut a vsichni se na me v praci otaceji ;D
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #37 kdy: 26 Ledna 2022, 14:36:19 »

Moc pěkný. Jednou jsem byl nahlížet do spisu na úřadě v jednom prdelákově v okrese JN.Parazit, který to řešil byl na home office a spis se mu válel doma zřejmě na kuchyňské lince. Misto něj tam seděla jen nějaká mladá žába, co olizuje obálky s výzvama. Ta po 10 minutové a vcelku poklidné diskuzi nakonec pochopila, proč tam jsem. Volala dotyčnému parazitovi, že přišel nějaký votrapa kvůli spisu a že chce jít domů. Nakonec si zavolala na pomoc jiného parazita, co byl přítomen a ten byl podobně nepříčetný. Existuje audio záznam a má ho k dispozici na uložto Nezaplatím. Zkusím ho najít.
Na zmíněném úřadě právě probíhá konkurz na zkušebního komisaře pro autoškoly, tak jsem se přihlásil, protože mám na to odpovídající vzdělání, nicméně zřejmě nebudu vhodný kandidát. Kdybych nedejbože prošel prvním sítem, tak tam pro tu srandu zajdu a udělám nějaké estrádní audio.Případně je pak mohu bombardovat nějakýma 106. Už teď vím, že se stejně nedohodneme. Budu moc drahej a neplánuji zběhnout na druhou stranu barikády.
IP zaznamenána

hladik

  • Příspěvků: 94
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #38 kdy: 28 Ledna 2022, 05:07:12 »

to Číkus:  krutý  :-)))

pan vedoucí Ciprian :   https://is.muni.cz/th/ufspq/

Vzhledem k tomu, že jsou v Brně Cipriáni celkem v počtu 5ks, tak určitě nebudou 2ks Marek s titulem Mgr.
Vystudovat právnickou fakultu a pak jít dělat do Židenic na úřad.... No někdo má zvláštní životní cíle.
Znám jednoho, Mgr. lapčík Brno-královo pole, nedovolil nám vrátit obecní byt a dalších 6 měsíců po smrti nájemce se musel platit nájem (cca 43 00 dohromady), protože poslal nějaký blábol, 3 advokáti i notářka nad tím kroutili hlavou. Takže i magistr může jít na úřad, jeho argument že šel sloužit lidem, krásně potvrdil na zasedání zastupitelstva, kde mělo dojít k odpuštění částky a řekl, že je to občanský spor mezi dědici. Jediný kdo se nás zastal byl pirát v opozici. V případě pochybností můžu doložit.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #39 kdy: 31 Ledna 2022, 21:49:36 »

Hysterka Gábina (bez titulu) vydala příkaz (doručeno 31.01.2022).

To jsem moc rád, bude legrace!
« Poslední změna: 31 Ledna 2022, 21:52:43 od Číkus »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #40 kdy: 21 Února 2022, 22:56:12 »

Plusové body pro hysterku Gábinu (bez titulu). Je sice úplně blbá, ale v jistém smyslu hodná: výzva
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #41 kdy: 21 Února 2022, 22:59:55 »

To je normální postup, že vás vyzve k doplnění, resp. nápravě nedokonalého podání, ale již vám neřekne, kde je problém?

Já osobně teda tohle nikdy nezažil, ale ano, mé zkušenosti nejsou velké :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #42 kdy: 06 Března 2022, 22:39:24 »

04.03.2022 doručeno předvolání k ÚJ

Hysterka Gábina je (krom toho, že je úplně blbá) drzá jak lázeňská veverka. Má účast na ÚJ je nezbytná a nedostavím-li se bez omluvy, hrozí mi pokuta až 50k? Bylo by lákavé se na účast na ÚJ vykašlat (a třeba poslat zprávu, že se nezúčastním, neomlouvám, nemám pro to žádný důvod, ale prostě na to seru), ale na druhou stranu mne láká poznat na živo poloopici Krausovou Křenkovou a poloopičáka Diviše.. Postup ještě promyslím.
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 322
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #43 kdy: 07 Března 2022, 13:02:56 »

A co takhle jim napsat výše uvedené a pak těsně po začátku nakonec přijít...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Brno - zeleň
« Odpověď #44 kdy: 24 Března 2022, 15:46:46 »

Dnes 24.03.2022 jsem si na poště vyzvedl výzvu k doplnění odvolání proti rozhodnutí o částečném odmítnutí infožádsti (nechtějí sdělit platy parazitů).

Nevyzvedával jsem to zdaleka v poslední den lhůty (první pokus o doručení proběhl 22.03.2022) a přesto lhůta pro doplnění uběhla už včera. Asi by to chtělo Ciprianovi doporučit nějaký kurz práce s kalendářem. Budu tam posílat nějaké multipodání, tak připojím žádost o stanovení nějakého reálného termínu a stížnost na Cipriana.

A také dnes proběhlo ÚJ, bylo to opět zábavné, byť výrazně kultivovanější než minule při podání vysvětlení. Připravím výstupy, stay tuned!
IP zaznamenána