30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?  (Přečteno 8714 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #15 kdy: 28 Února 2021, 11:05:56 »

Eště se budu vypisovat s nějakejma kravinama, proč jako?

Navíc se tam mává ňákejma vobjednáfkama a podobně ::)
« Poslední změna: 28 Února 2021, 11:20:26 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #16 kdy: 28 Února 2021, 11:07:36 »

Mám ještě jeden dotaz. Pokud se těm magorům podaří zavřít i fabriky, jak se to bude posuzovat pro zaměstnance? Bude v tomto případě platit §208 ZP? A zaměstnavateli by to měl kompenzovat stát...uzavření průmyslových podniků, které nejsou klíčové pro chod státu, a to nejméně na dobu zavedení povinného testování zaměstnanců s plnou kompenzací výdělků i nákladů," navrhuje ministr vnitra...

§208. Nemohl-li zaměstnanec konat práci pro jiné překážky na straně zaměstnavatele, než jsou uvedeny v § 207, přísluší mu náhrada mzdy nebo platu ve výši průměrného výdělku; to neplatí, bylo-li uplatněno konto pracovní doby (§ 86 a 87).

IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #17 kdy: 28 Února 2021, 18:47:25 »

Tak když je s tím takový velký problém, tak vytisknout jednou toto lejstro....z FB skupiny Odpozorováno v Česku
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #18 kdy: 28 Února 2021, 18:48:58 »

Si to uložte do telefonu jakou rozepsanou sms. Používat papír je neekologické.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #19 kdy: 28 Února 2021, 22:52:30 »

nepatří náhodou papír do obzvláště ekologické kategorie „recyklovatelné a obnovitelné“? Poslední dobou se zabývám hledáním vhodné metody, jak využít toaletní papír pro četné prohlášení až mne zastaví PAChové a budou se ptát odkud a kam jedu a zda-li mám u sebe bumážku…  ;)
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #20 kdy: 01 Března 2021, 00:18:35 »

já to zkusím přepsat na vizitku
to je podle mě formát tak akorát  ;)
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #21 kdy: 01 Března 2021, 00:31:53 »

Pokud bude tisknout někdo vlastní formulář:
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #22 kdy: 01 Března 2021, 08:38:28 »

Já budu požadovat při zastavení potvrzení o provedeném úkonu.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #23 kdy: 01 Března 2021, 08:57:24 »

Na kontroly jsem zvedavy. Spousta policajtu jsou sami nastvani (ono taky bych radsi zral bagetu na benzince nez nekde zastavoval a buzeroval lidi kvuli necemu, o cem vsichni vedi, ze je to naprosty nesmysl). Treba v Brne musi dle narizeni zastavovat ridice. A cela kontrolola probiha tak, ze reknou "Dobry den pane ridici, jedete z prace, ze jo?"

No jsem zvedav, jak dlouho budou Hamacka represivni slozky jeste poslouchat. Ac jsou casto pitomci, taky jsou to lidi a nesmyslna opatreni dolehaji na ne a jejich rodiny uplne stejne jako na nas. Akorat s jistotou prace a vydelku...
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #24 kdy: 01 Března 2021, 09:03:14 »

No jsem zvedav, jak dlouho budou Hamacka represivni slozky jeste poslouchat. Ac jsou casto pitomci, taky jsou to lidi a nesmyslna opatreni dolehaji na ne a jejich rodiny uplne stejne jako na nas. Akorat s jistotou prace a vydelku...
Budou poslouchat až do konce, protože nic jiného neumí. Kdyby se uměli, nebo chtěli živit jinak, už by to dělali.
Historie to ukázala již mnohokrát, a na jejich řeči o dopadech opatření na jejich rodiny jsem alergický. Jejich rodiny žijí na úkor těch našich.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #25 kdy: 01 Března 2021, 10:10:58 »

https://prohlaseni.altair.blog/

Kdyby někdo nechtěl být kreativní a nebo to prostě hledat..
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 647
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #26 kdy: 01 Března 2021, 12:31:50 »

Já bych v tom viděl potenciál na zahlcení správních orgánu:-) je nás tu dost aby každý při kontrole prohlásil že to chce dát do správního řízení:-)
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 234
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #27 kdy: 01 Března 2021, 12:42:44 »

No, já když si potřebuji po práci odpočinout, jezdím se projet. Nikam konkrétně, prostě třeba hoďku jedu a pak se začnu vracet. Na tomto nehodlám nic měnit, takže dřív nebo později nějakou kontrolu vygeneruji. Zatím si plánuji vzít nějaký gumový bod z výjimek - třeba péči o příbuzné - a napsat na něj prohlášení. V případě kontroly ukázat, na nic dalšího neodpovídat. Otočit mě můžou, to mně nijak nevadí, pojedu jinudy. Pokud budou trvat na přestupku, ukáže se ve správním řízení.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #28 kdy: 01 Března 2021, 15:21:19 »

Tady něco k možnostem prohlášení.

https://www.lupa.cz/aktuality/potvrzeni-pri-opusteni-okresu-jen-na-papire-ne-vyhovuji-i-elektronicka-mini-pravnik/?utm_source=feedly&utm_medium=text&utm_campaign=rss

Možná bych mohl před každou jízdou poslat pomocí DS fízlům prohlášení a při kontrole ukázat papír, že jednám v souladu s nařízením a že prohlášení mají v DS a ukázat tam doručenku :-)
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Presumpce neviny v novém nouzovém stavu. Platí nebo neplatí?
« Odpověď #29 kdy: 01 Března 2021, 17:04:06 »

Docela by mě zajímalo, co se teda stane, když se fízl rozhodne mi neuvěřit. Zrovna teď ve zprávách na Nově říkali (já vím, Nova, lol.. :D), že dnes a zítra jsou policisté ještě hodní a benevolentní, ale poté budou padat vysoké pokuty těm, kteří se neprokáží :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.