30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs  (Přečteno 10026 krát)

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #45 kdy: 04 Května 2021, 14:09:00 »

Tak jsem dal dohromady Helmutčinu obranu. Chtěl jsem jen poprosit, jestli tam je něco vyloženě blbě, tak jestli by mě případně někdo zkušený upozornil, ať to můžu dát pryč. Jinak bych to takhle asi ve středu poslal. Myslím, že Helmutka má argumenty dobré:-)
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #46 kdy: 25 Května 2021, 22:27:46 »

Je normální, že úřad vždy reagoval velice rychle a po tom, co se začala Helmutka bránit se najednou nic už dlouho neděje???
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #47 kdy: 22 Června 2021, 10:23:33 »

Po delší době dobrý den všem, tak úřad se rozhoupal, paní referentka se asi poradila s vedoucím panem Vodenkou a udeřili na Helmutku s tím, že z fota je zřetelné o jaké vozidlo a RZ se jedná. Taktéž přiložili výpis z karty řidiče kde konstatují, že Helmutka nemá ŘP.

Ostatní věci, které Helmutka rozporovala v dopise nekomentují.

Helmutka se má do 10 dnů vyjádřit. Pak bude vydáno meritní rozhodnutí.

Je nějaký nápad, co by mohla Helmutka odpovědět? A ještě dotaz, co to znamená meritní rozhodnutí?

Děkuji.
« Poslední změna: 22 Června 2021, 10:26:39 od fiki »
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #48 kdy: 23 Června 2021, 10:51:02 »

Mohu se připomenout? Má smysl reagovat ve smyslu, že Helmutka trvá na své obraně, nebo to ignorovat a počkat na rozhodnutí? Může vůbec úřednictvo lustrací výpisu z evidence řidičů nějak argumentovat, když Helmutka má řidíčák z Bulharska?
« Poslední změna: 23 Června 2021, 10:53:25 od fiki »
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #49 kdy: 23 Června 2021, 14:27:10 »

Když podám teď námitku podjatosti, nebude to nic proti ničemu předpokládám...
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #50 kdy: 24 Září 2021, 12:20:32 »

Dobrý den,

tak máme 24. září a od dopisu Helmutky, ve kterém reagovala na výpis z karty řidiče, kde bylo napsáno, že nemá řp, tak, že ona má řp zahraniční a že jinak trvá na předchozích sděleních, uplynulo více než 60 dní.

Je mi divné, že úřad už tak dlouho mlčí, když vždy reagoval celkem hbitě a říkal něco o meritorním rozhodnutí. Chtěl bych poprosit o radu zkušenější - je lepší to nechat hnít nebo mám úřad nějak poprudit (nečinnost apod.?). Hnití vnímám jako dobré, jen se obávám, aby týden před promlčením nenapsali, že se nic nepodařilo prokázat a překlapují na odpovědnost provozovatele...
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #51 kdy: 24 Září 2021, 14:37:57 »

Nechal bych to hnit dal ... pokud jsem dobre pochopil, ze se do toho vlozil Vodenka, tak to je obvykla strategie. Kdyz nektery z mene zdatnych uredniku nevi kudy kam, prehodi se to na Vodenku. A ten samozrejme nestiha.
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #52 kdy: 30 Září 2021, 06:39:49 »

Děkuji panu Medvědovi za konzultaci. Taky jsem se klonil k tomu se už moc neplřipomínat. Nechám tedy vyhnívat a počkám, co z Vodenky vypadne (doufám, že ne SprDel😉).
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #53 kdy: 30 Listopadu 2021, 23:21:38 »

Kdy mělo k přestupku dojít?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #54 kdy: 01 Prosince 2021, 00:13:38 »

Podle úvodního příspěvku nikoli později než 11.12.2020, takže do zániku odpovědnosti za přestupek zbývá maximálně teoreticky 11 a prakticky (12.12. je neděle) 9 dní.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #55 kdy: 01 Prosince 2021, 00:16:55 »

Přesně proto se na to ptám. :-)
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #56 kdy: 01 Prosince 2021, 10:58:08 »

K přestupku došlo 13.12.2020 v neděli ve večerních hodinách... Včera jsem byl opět kontrolovat schránku Helmutky, ta je stále prázdná, mne jako provozovateli zatím nic do datovky nepřišlo...
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #57 kdy: 03 Prosince 2021, 15:13:17 »

Jestli stále v DS nic není, lze to považovat za WIN. O víkendu úřad nepracuje (v pátek odpoledne už většinou taky ne) a pokud by se k něčemu odhodlal v příštím týdnu, stačí zprávu nechat doručit fikcí nebo vyzvednout (ne dříve než) 14.12.2021.
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #58 kdy: 14 Prosince 2021, 18:22:32 »

Takže promlčeno. Možno dát z kuchyně pryč a přesunout do WIN. Do dnes už nic nepřišlo. Výročí bylo 13.12. Děkuji všem a rovnou se zeptám - protože skoro přesně po roce 8) přišlo zase  něco podobného, ale z Neratovic  - opět práce mé drahé paní - ještě to hnije v datovce - má někdo tady s Neratovicema zkušenosti, jak se staví k Helmutům, turbomodel apod,? Děkuji
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Výzva k uhrazení určené částky - Brandýs
« Odpověď #59 kdy: 22 Ledna 2022, 16:50:26 »

Tak teď dorazilo ještě usnesení, že to zastavují, že důkazy stojí za hovno a je tam nějaké poučení ohledně možnosti odvolání ohledně náhrady nákladů, je tam možný nějaký fun factor? Ale o náhradě by rozhodoval SO2 - tzn. Středočeský kraj...
IP zaznamenána