30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 6

Autor Téma: [LOSS] Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut; krev 0.44  (Přečteno 30944 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #15 kdy: 22 Listopadu 2020, 22:36:34 »

Podepsal jsem jim jenom sjetiny z drägeru, ze stejnýho důvodu, prý orgáni nemají rádi když jsem odmítavý a nespolupracující. Je to můj první škraloup, papíry mám cca 18 let.

Hrajete o přestupek kde i na spodní hranici je zákaz řízení.. poskytovat proti sobě důkazy a doufat v nižší trest nemá moc smysl.

A taky vidíte že ani to ostatní co vám policajti řekli moc pravda nebyla..

A ani si nemyslím že jste "odmítavý a nespolupracující" když řeknete třebas "nepil jsem žádný alkohol během jízdy ani v době před jízdou kdy bych jím ještě mohl být ovlivněn".
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #16 kdy: 23 Listopadu 2020, 10:29:16 »

1) 0.51 > 0.61 >0.7 -> krev;
2) zastaven dopoledne
3) 5 piv, 2x panák
4) přestal někdy v 11 večer

Je-li vše pravda:
a) Za volant jste neměl usednout až do odpoledne, kdyby Vám tam někdo i Vámi nezaviněně vlítnul (třeba děcko), tak jste v ….
b) Dechovka je úplně mimo. Buď jste do sebe těsně před zastavením kopnul velkého panáka na lačno (pivo takhle nešlape), nebo jste si kontaminoval tester. Krev bude zajímavá, ale určitě to bude špatné.  To, co jste zde napsal jasně svědčí, že jste v krvi musel mít (viz bod a).
c) Na stížnost zapomeňte, to byste rovnou hrál o zbroják. Možná budete hrát i tak.
d) Řídit můžete, ŘP Vám zadržen nebyl.
IP zaznamenána

blbec33

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #17 kdy: 23 Listopadu 2020, 10:41:37 »

a) ano, bohužel. Připadal jsem si OK, špatný odhad. Domácí měřák nepoužívám už dlouho, neboť byl schopen říct 0 když jsem byl na šrot a nebo 0.8 když jsem prokazatelně neměl nic.
c) ok, já to taky tak vidím :/ předpokládám, že když policajty něčím naseru, můžou konat i zpětně..? Nebo narážíte na hypotetickou možnost, že v krvi bude víc než 1? To snad ne, to bych přece na sobě poznal, že jsem na plech.. a fakt kua zas tolik jsem toho nevypil.

 :-X

Díky všem ještě jednou. Bohužel v tomhle jsem vůbec nebyl zaučen.. jediný co si pamatuju je nedávat řidičák z ruky, ale už jsem zapoměl proč a kdy a jak (proto jsem se k tomu nechal ,,ukecat'' -- policajt mi řekl že tak jak tak o to přijdu, že je to fuk, a tímhle si přilepším -- jo, zase) .. rozhodně nejezdím plánovitě nažranej, takže to, že nadýchám jsem považoval za skoro nemožný.. jo, nick sedí. Příště budu vědět, a větu pana 2M si asi pro jistototu vytetuju na čelo.
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #18 kdy: 23 Listopadu 2020, 10:47:27 »

Já teda nevím, ale takových 5 desítek a dva rumy (panák 0,04 při 40 % alkoholu) by byly u normálního metrákového člověka pryč tak cca kolem sedmé. Krev může s klidem dopadnout dobře. Nejedl jste něco před měřením? Jaké byly jednotlivé časové odstupy dýchání do pralinkovače?
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 859
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #19 kdy: 23 Listopadu 2020, 10:48:51 »

Nevím jestli nepočítám nebo neuvažuju blbě, ale nejedná se náhodou o neplatné měření? Mezi každým z nich je víc než 10% rozdíl...
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -&gt; krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #20 kdy: 23 Listopadu 2020, 11:03:13 »

Nevím jestli nepočítám nebo neuvažuju blbě, ale nejedná se náhodou o neplatné měření? Mezi každým z nich je víc než 10% rozdíl...
Ano, ale krev...
IP zaznamenána

blbec33

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #21 kdy: 23 Listopadu 2020, 11:49:11 »

Jedl jsem chleba s paštikou a čistil si zuby (ty zuby asi chvilku před odjezdem, ale za to ruku do ohně nedám), ústní vodu nepoužívám. Piva byly 11ky rohozec, ty maj 5.0% a úplně nevylučuju 6 kusů, ale víc ne. Panáky byly 2 malý ale domácí slivovice, čili přes 50%. Jinak nemám metrák ale 69kg.. asi to nemá cenu rozebírat, nejak to dopadne :-/ Určitě sem postnu co po mě magistrát hodí.

Rozestupy mezi měřeníma hlídali. Než mi brali krev, mohla uběhnout cca půl hodina.. eště mezitím proběhla eskapáda s flintičkou a pak na Huskové nešlo zaparkovat, takže jsem se krásně prošel. :o

EDIT> ta hypotetická možnost, že by fízlové nahlásili flintičku ex post mě přijde dost riskantní z jejich strany -- protože mi ji vrátili. To by přece byl sakra průser dát ožralýmu zpět kvér? Ale jen fabuluju.
« Poslední změna: 23 Listopadu 2020, 12:01:07 od blbec33 »
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #22 kdy: 23 Listopadu 2020, 11:50:03 »

ok, já to taky tak vidím :/ předpokládám, že když policajty něčím naseru, můžou konat i zpětně..? Nebo narážíte na hypotetickou možnost, že v krvi bude víc než 1?
Pokud píšete pravdu, tak přes 1 tam nebude. Mám na mysli to, že oznámit Vaše nesení zbraně pod vlivem klidně můžou předat až po výsledku krve  :( , protože dechovka byla úplně mimo použitelnost.

Citace
policajt mi řekl že tak jak tak o to přijdu, že je to fuk, a tímhle si přilepším.
Nepřilepšíte. A teoreticky byste si mohl tím dobu neřízení prodloužit.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #23 kdy: 23 Listopadu 2020, 12:18:30 »

c) Na stížnost zapomeňte, to byste rovnou hrál o zbroják. Možná budete hrát i tak.
Já bych se té stížnosti naopak nebál.

Stížnost fízly naštve a budou se chtít mstít. Třeba tím, že si vymyslí nepravdivou pohádku o zbrani.

Ale raději až po tom, co se dostane spisový materiál od fízlů k úřadu (a pro jistotu po nahlédnutí). Aby tam fízlové nemohli až tak jednoduše doplňovat věci, které tam dříve nebyly.
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #24 kdy: 23 Listopadu 2020, 12:48:03 »

Ne! I když bude mít SO1 spis k dopravnímu přestupku, tak stížnost může spustit řetězec událostí, kdy bude založen další spis.
Nepravdivá pohádka asi nebude, když tu zbraň nesl. Hodit na oltář ZP jen kvůli stížnosti, která stejně bude zamítnuta, je blbost.

EDIT: Tím chlebem s paštikou jste to zazdil. Oboje zpomaluje odbourávání. Ideální je hladovět, hodně pít a energii doplňovat ovocným cukrem (fruktóza). Takže přírodní ovocný džus je ideál.
« Poslední změna: 23 Listopadu 2020, 13:00:41 od Panek »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #25 kdy: 23 Listopadu 2020, 12:53:56 »

Panek> Ona ta stížnost právě může naopak pomoci ochránit před problémy ohledně ZP.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #26 kdy: 23 Listopadu 2020, 12:58:49 »

Kdyz vidim ta kila, tak zacinam mit obavy, ze v te krvi fakt muze neco byt. V kolik hodin jste zacal pit? Pak si to muzete hodit do nejake webove alkoholove kalkulacky a mrknout, kolik to melo byt v dobe odberu. Vzhledem k prokvasenosti Rohozce tam zadavejte "dvanactky" a i ty panaky bych zaokrouhlil nahoru, protoze bude pocitano s komercnimi cca 40% napodobeninami.
IP zaznamenána

blbec33

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #27 kdy: 23 Listopadu 2020, 13:03:32 »

Nevím, zda by šlo uhrát nepravdivost pohádky. Já to rozhodně řekl nahlas - nahraný to asi nemaj a na fotce pokud vím nikde není - ale měli jí na služebně, koukal jsem celou dobu na něj, jak si s tím hraje. Na 99% fotka není. Opisoval si ale (ještě v autě) data z PZ i ZP. Až potom jsem slyšel jak říká ,,no tohle tam vlastně nemusíme psát'' (to jsem se málem štěstím posral a podruhé, když mi to skutečně vrátili). Myslím, že tam ještě prošel 3. policajt něco s nima řešit a nakukoval tam, mohl by to být 3. svědek.. nevím, jak toto funguje.

Ještě bych si mohl rýpnout, že když mi zbraň vzali, tak nevyhodili náboj a zásobník. Prostě to hodili dopředu na sedadlo. A to jsem jim 2x řekl ne, dlaňová pojistka tam není, jen klasika na palec a ta jde dost lehko dolů. Až potom u nemocnice to vybil, když si řekli ,,nojo ale tohle tady nechat nemůžem''..

Ladin: Já to zkoušel, a buď tam je 0.34 a nebo 0.49 (6 nebo 5 piv 12, slivovice tam šla vybrat 54%), i když ten čas kdy jsem byl ve špitále vím fakt hodně matně. Neměl jsem u sebe časoměr.
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #28 kdy: 23 Listopadu 2020, 13:07:37 »

Číkus > Nevím, nemám Vaše zkušenosti s využitím stížnosti jako obrany. Jedině snad zdržování. Tady bych byl spíše raději, kdyby se o zbrani nikde nic neobjevilo.
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Zbytkáč 0.51-0.61-0.7 -> krev; ŘP neodebrán, zapomenut
« Odpověď #29 kdy: 23 Listopadu 2020, 13:20:21 »

Opisoval si ale (ještě v autě) data z PZ i ZP.
A proto bych vlny na policajty nedělal.
Ach ta snídaně! Chleba s paštikou.  ::) A ještě bílým cukrem slazená kávička nebyla?
IP zaznamenána
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6