30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Prokazování porušení zákazu vycházení  (Přečteno 13713 krát)

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #45 kdy: 30 Října 2020, 07:00:21 »

IZS: prehledne jste sepsal to, co si ja myslim. Tak uvidime :) Obytnak neni vybaven WC, takze ven se behem noci nejspis podivat budou muset. Ale na to celkem presne sedi I. 4. neodkladných cest, jejichž uskutečnění je nezbytně nutné i v nočních hodinách z důvodu ochrany života, zdraví, majetku nebo jiných zákonem chráněných zájmů

Myslim si, ze nepomocit sebe ci obytny vuz je naprosto v souladu s timto narizenim.

Zdesu: Mozne je vsechno. Nevim jak moc bude to parkoviste zastrcene, takze jsou tu moznosti tepleho bonzu nekym mistnim nebo ze se PCR prijede podivat a prudit "ze zvedavosti".

Na celem opatreni mi chybi zejmena oduvodneni, proc jsou takove veci aplikovany. Ale v pripade budouciho problemu je to aspon prostor pro manevrovani - urcit z jakeho duvodu zlada opatreni prijala a zda tedy byla naplnena.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #46 kdy: 30 Října 2020, 12:35:32 »

.....nevšimnul jsem si, že by byla policie aktivní. Potkal jsem je, ale pouze se projíždí. Předpokládám, že už z důvodu nebezpečí nákazy koronou mají instrukce neprovádět kontrolní kontroly.
Předpokládám, že se tohle změní. Ačkoliv se o tom většinová media zmiňují velmi opatrně či raději vůbec, ekonomika jde do kopru a řada lidí, ryjících držkou v zemi, postupně roste. Dříve nebo později se objeví zprávy o stovkách lidí v osobním bankrotu, nových exekucích či jinak v prdeli (většina z nich bude vyléčených bezpříznakových..). A neumím si představit, že státní správa, která v pohodičce na svých 100% platu z části nemá do čeho píchnout a z jiné části si lebedí doma, unikne pozornosti. A až "zprávou dne" nebude další rekord o počtu případů v lichou středu mezi 14:05 a 14:23 či rozhovor s potrhlým evolučním biologem (nechápu proč není regulerně stíhán za šíření poplašné zprávy), pak se možná začnou media zajímat, zda-li je opravdu skvělé, že fízlové převzali dalších 30 dálničních stíhačů, nebo že si úřady pro poddané vyhradily pár hodin v týdnu.
Noční můrou každého fízla či úředníka musí být okamžik, kdy někdo zpochybní jeho potřebnost. A protože počty trestných činů klesají a úřední agenda jde zjevně zvládat 2 dny v týdnu - ať logaritmuju jak chci, vždycky mi vyjde jeden výsledek.....
Ale tohle naši čačtí hrdinové (zejména fízlové) velmi dobře umí, vytvořit zdání potřebnosti a užitečnosti. Takže čekám, že to červené mikině po návratu z karantény dojde  a podnikne příslušné opatření. Nabito mají - největším nebezpečím je zjevně noční chodec, venčící čokla 502m od bydliště. (mimochodem jsem zaslechl rozhovor dvou prodavaček zcela vážně řešících to, že nemají žádné potvrzení a domu po šichtě to nestihnou do 21:00).

edit: bolševik miluje přesná čísla - takže jak se počítá těch 500m pro venčení? vzdušná čára?, nějaký tracking na mapách, nebo je možná zkratka přes trávník úhlopříčně?
« Poslední změna: 30 Října 2020, 12:41:49 od gumidos »
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #48 kdy: 30 Října 2020, 14:45:09 »

Číkus je okolo Brna, tohle byl D-Fens ;-)
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #49 kdy: 30 Října 2020, 14:57:12 »

A četli jste tu šílenou diskuzi, jak většina z nich by ho tvrdě potrestala? Ani se nedivím, že Gestapo svého času ani nestíhalo prověřovat, natož řešit všechna udání od Čechů. To mne na tom trápí nejvíce, je státním občanstvím, patřím mezi takový odpad společnosti....
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #50 kdy: 30 Října 2020, 15:25:31 »

o něco málo vyšší level: https://www.youtube.com/watch?v=i9iq9gdeIE4
venčení neviditelného psa…
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #51 kdy: 30 Října 2020, 15:52:44 »

je vidět, že někteří lidi ještě mají smysl pro humor, možná je to to poslední, co je drží na tomto světě. Fascinuje mne to upozornění, že video může být pro někoho nevhodné.
A taky mne zaujako, že je se psem, byť neviditelným, pustili do Starbucks, já si myslím, že všichni měli dostat pořádnou pokutu a měli jim ty psy zabavit a dát je do útulku! ;D ;D ;D
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #52 kdy: 31 Října 2020, 11:01:55 »

Citim se byt diskriminovan. Nase kocka se mnou bezne chodi po vsi. Proc mohu po 21. hodine vencit psa, ale o kocce tam neni zminka?
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #53 kdy: 31 Října 2020, 17:14:55 »

IP zaznamenána

Dýkej

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 370
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #54 kdy: 31 Října 2020, 18:20:54 »

Včera sem trošičku poškádlil nehodáře. Blikačky... a hned... víte že je zákaz vycházen? Tak sem řekl že jedu domů z práce a bylo vymalováno a tím to skončilo.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #55 kdy: 01 Listopadu 2020, 10:50:24 »

Včera sem trošičku poškádlil nehodáře. Blikačky... a hned... víte že je zákaz vycházen? Tak sem řekl že jedu domů z práce a bylo vymalováno a tím to skončilo.
Pokud vite co rikat tak to dal ani nezkouseji. Pokud reagujete "no, ja vim no, ale ja potreboval ......." tak nakonec nejspis i zaplatite.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #56 kdy: 01 Listopadu 2020, 16:52:40 »

Proc mohu po 21. hodine vencit psa, ale o kocce tam neni zminka?
Je-li kočka trans, cítí se býti psem. A Cat Lives Matter! Nebo Dog Lives Matter...nějak jsem se v tom ztratil  :'(
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #57 kdy: 01 Listopadu 2020, 18:43:17 »

IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #58 kdy: 02 Listopadu 2020, 10:51:17 »

Mně se líbilo, jak jej nařkli, že to dělá schválně, teda já taky rád podráždím policajty, ale abych čekal do 22:47 abych se nechal nějakým ulovit....to si by musel být vyložený nadšenec pro věc
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil
Re:Prokazování porušení zákazu vycházení
« Odpověď #59 kdy: 02 Listopadu 2020, 11:16:58 »

Já už jednou s kolegou venku a s patřičným vybavením byl. Hlídka kolem nás projela v pěší zóně, velmi pomalu, bez jakékoli reakce.
IP zaznamenána