30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - TomRider

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Správní řízení C:

29.02.2024 doručeno rozhodnutí SO2.

Jsem rád, že řízení nezastavili, takhle se s tím budou ještě muset babrat paraziti na SO1.

Fandím ti 😀. Jen je zaměstnej .

2
Zajímavé články z internetu / Re:Body a pokuty 2024
« kdy: 20 Února 2024, 23:23:10 »
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/policie-pokuty-ridic-doprava-dalnice-silnice-prestupek.A240218_210052_domaci_krd?zdroj=top

Pozitivní je diskuze, že už si lidi pomalu uvědomují, že nemají být vohnouti.
To sou jen prvni zaby co skacou kdyz se voda otepli. Zadnej stres, funkce medii coby regulace verejneho mineni funguje velmi dobre a nebojim se ze by jakakoliv represe "proti zlym" nebyla verejnosti prijata. (Fizl dostal neomezene moznosti (hlavne 128b 361/2000Sb.), kdy muze mozkovym myslenim odhadnout ze ste jel moc rychle .. a sebrat papiry na miste.) A ze nemel ani radar bude resit az SO .... az se mu bude chtit.

Jenze tohle je co lidi chtej, a to proc to lidi chtej je dano medii. Dokud nema vetsinove cteny medium nekdo kdo by tomuhle bullshitu dokazal oponoval, bude pokracovat kultura represe .. a zadnej limit nevidim.

Takže příjdete o papíry za to, že si fízl myslel že jste jel moc rychle? To je teďka nové? Myslel jsem si, že nemůžou udělit pokutu na místě a předají věc do správního  řízení. Takže příjdete kvůli debilovy o řidičák a tím pádem třeba i o práci zkrz nějaké tupé poloopice ? To mě nepříjde fér !!!! a Správní orgán určitě spěchat nebude, ten spěchá pouze, pokuď mu jde o jeho čas a hrozí promlčení přestupku.

Víte co mě zaráží? Mladí lidé se stále hlásí k policii,  aby mohli buzerovat slušné občany a sami jezdí rychle a serou na předpisy . Já bych poloopicí nechtěl být ani za milión měsíčně.


 

3
Nejspíše došly prachy v obci Želešice, tak pozor přátelé ať dodržíte rychlost, kdybyste měly cestu tama. 

4
Správní řízení D:

08.02.2024 doručen rozsudek
09.02.2024 uhradil krajský parazit soudní náklady za řízení D


Dobrá práce :-)

5
O nezaplatim je tady toho plno.
To jo. Díky tomu, že tady zhruba 5 ukřivděných dementů a lhářů pořád dokola tapetuje iracionální výkřiky typu "jsou na úrovni Kocourka" apod.  ;D


Musím podotknout, že díky Advokátovi, který mě zprostředkoval " nezaplatim "   mi uznal soud  odkladný účinek , který se dává pouze ve výjimečných a
ojedinělých případech. Taky mě nezaplatim řeklo, z krz odkladného účinku , že záleží na kterého soudce narazím, jelikož moje dodané materiály nebyly ve 100% stavu, ale advokát to tak napsal, že posral i SO2, který se k tomu vyjádřil a i přes vyjádření SO2, který byl absolutně proti odkladnému účinku mi soud odkladný účinek uznal. Každopádně věřím tomu, že se 100% nedají vyhrát všechny případy, ale jsem moc rád, že se za zlomek ceny, co by si jiný advokát účtoval, že dosáhli zatím takového pro mě kvalitního výsledku.


6
A neměl jsi tarif “ mám problém “ , u tohoto tarifu kompenzace není . Každopádně soud vyhrály , a to už je taky úspech. Že SO2 podal kasační stížnost která se projela , to je docela smůla.

7
 ;)
Já to vidím podobně, že zatím ta páka není. Situace může byt jiná ve chvíli, kdy mobilní operátoři budou muset napráskat svoje zákazníky, ...

Tak potom jedině si sehnat starý hloupý telefon bez internetu a bez FM rádia.


U předplacené simkarty je uživatel stále anonymní . Tam není koho napráskat.

8
Hlavně jsem zvědavý jaký udělá správní orgán další postup.  Nebudu do toho nějak aktivně ryt, jelikož  s tím špatným datem mám docela dobře nabyto. Teď záleží jaké další  písemnosti učiní k věci správní orgán. Já mám spoustu času, takže to budu natahovat tak dlouho dokuď se to nepromlčí 😀 Každopádně až něco dalšiho od nich dorazí, dám vědět 😀

9
Nikdo nikoho neviděl, prý mají nějaký záznam z kamery, který jsem zatím neviděl, kálení  jsem v SJV samozdřejmě popřel, jelikož jsem to po sobě uklidil. Každopádně zatím nic nepřišlo a nejspíše nemají tak silné důkazy aby zahájily správní řízení :-)

PS: Možná mají nějaký záznam, ale určitě tam není to jak tam někde dřepím a seru :-)

10
Pouze do jednoho koutu, bylo to fakt v nouzi a to jsem si po sobě uklidil. Zbytek je holý nesmysl aby na tom nejspíše něco vytěžily. 

11
Ignorovat. A pokud to je vzhledem k dalším písemnostem možné, tak se naučit nevyzvedávat hned, ale nechat 10 dní uležet, zde je příslib zábavy ohledně termínů i do budoucna.


Děkuji , budu ignorovat

12
Dobrý den. Dneska nám dorazilo předvolání viz datum a mám se dostavit 25.1.2023. Mám tom ignorovat ? Neumím se vrátit v čase z 9.6.2023.
Jaký byste mi poradily postup ?

13
Třeba postupem času získávání řidických zkušeností bude postupně Zetka odlupovat , až se dopracuje k profesionalitě  ;D ;D ;D ;D ;D

14
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Je dovolene jezdit bez sedacek?
« kdy: 18 Dubna 2023, 23:44:28 »
Zdravím,
je legální jezdit v autě, kde kromě řidičova, budou odmontována všechny ostatní sedadla?

Myslím si, že pokuď jdou oddělat bez pomocí nářadí, že jdou odklapnout jak to má třeba škoda Roomster , tak by neměl být problém ani na technické. Ale zkušenosti s tím nemám. Je to jenom můj logický názor :-)15
Nejsem si jistý zda měl povinnost  hnedka jet na STK ? Myslel jsem že se dává 30 dnů na odstranění závad ? Pokud by vozidlo mělo platnou STK , tak při případné kontrole bych tam to auto zaparkoval a nikam bych nejel. Ale jak se říká lehce se píše a těžko se koná.

Stran: [1] 2 3 ... 10