30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9

Autor Téma: Žádost o kopii spisu podle InfZ - žadatel není účastníkem řízení  (Přečteno 85787 krát)

jayne

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil

Poprosím tedy o zaslání vzoru, v pondělí to pošlu  :)
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

Poprosím tedy o zaslání vzoru, v pondělí to pošlu  :)

V SZ.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami

Ta kráva asi nebude vědět, která bije. Každopádně ji nepochybně přejde humor ;D
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

Po odvolačkách, stížnostech nebude do smíchu ani krajskému úřadu :)
IP zaznamenána

honza16

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil

Doplněno, vytištěno a v průběhu týdne bude odesláno do "světa" ;D
IP zaznamenána

chom

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil

Request sent :-)
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 251
    • Zobrazit profil

Kdyz to tady vidim... je blbe pozadat urad o informaci, kolik lidi pozadalo ohledne tohoto rizeni o informaci? ;D Jeste to necham 1-2 tydny ulezet, pockam na vsechny zajemce a prvni odezvy z uradu a pak... ;D
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

Kdyz to tady vidim... je blbe pozadat urad o informaci, kolik lidi pozadalo ohledne tohoto rizeni o informaci? ;D Jeste to necham 1-2 tydny ulezet, pockam na vsechny zajemce a prvni odezvy z uradu a pak... ;D

Není to blbé, právě naopak. Aspoň tam bude mít i jinou žádost, než o kopii spisu, kterou snad nepos... :)
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil

Mě by spíš zajímalo, kolik lidí požádalo uřad o informaci kolik lidí požádalo o zaslání spisu.  ;D

Myslíte, že to pochopí? :))
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil

Posláno v pátek ráno. Ale při neděli jste mě pobavili, při představě, že jim tam za 14 dní začnou chodit žádosti o informaci, kolik bylo podáno žádostí o informaci v tomto řízení, jsem se zlomil v pase. Asi se tam nudit nebudou. Jen mě napadá, že by to mohl být dobrý DDoS útok na všechny úřady, co mají pocit, že řidič má jen platit a být zticha.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil

Posláno v pátek ráno. Ale při neděli jste mě pobavili, při představě, že jim tam za 14 dní začnou chodit žádosti o informaci, kolik bylo podáno žádostí o informaci v tomto řízení, jsem se zlomil v pase. Asi se tam nudit nebudou. Jen mě napadá, že by to mohl být dobrý DDoS útok na všechny úřady, co mají pocit, že řidič má jen platit a být zticha.
Myslíš jako sestavit jednotku rychlého nasazení z majitelů DS (protože dělat to ve velkém za 21 kč/osoba je asi nerentabilní) a naprat jim třeba 1000 žádostí najednou ? Mno obávám se, že by se bránili tím, že by chtěli nějakej poplatek a pak by to samozřejmě opět nemuselo být rentabilní a díky tomu, že to už většinu v PC mají, tak odeslat datovou zprávu pro X adresátů najednou jde, možná to nebude tisíc, ale určitě i kdyby to nějaké sektretářka měla dělat po jednom, tak těch 1000 má odesláno i s přípravou za jeden den s prstem v nose. 10sec na zprávu --> cca 3 hodiny práce.
Ale i tak a v menším počtu by to byla hezká kratochvíle..... 
IP zaznamenána

danecek6662

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil

Dnes odesláno poštou. :)
IP zaznamenána
Neexistují velké problémy, existují pouze malá kladiva.

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami

Vážení přátelé, vítězství. Obviněný mě informoval:

Právě mi volala s. XXXXXXX, jestli souhlasím s tím, že bude kopie spisu poskytnuta seznamu žadatelů. Já jsem jí řekl, že to nechám na ní, ale že já s tím nemám problém. Byla pěkně nasraná ;D

Tím pádem diverzní akci "požádej o spis" zastavuji, jelikož zjevně splnila účel :D

Nicméně já ani obviněný spis nemáme, takže pokud ho někomu poskytne (nejlépe těm, co žádali přes datovou schránku, ať to rovnou máme v pdf), dejte vědět  :)

Kdyby se náhodou v zákonné lhůtě 15 dnů nic nestalo, nastolíme takový teror, že dá výpověď.
« Poslední změna: 12 Ledna 2015, 17:42:08 od jkraus222 »
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

Právě mi volala s. XXXXXXX, jestli souhlasím s tím, že bude kopie spisu poskytnuta seznamu žadatelů. Já jsem jí řekl, že to nechám na ní, ale že já s tím nemám problém. Byla pěkně nasraná ;D

To je jasný, bude to kousat asi hodně dlouho :)
Vůbec nechápu proč volala, to je jako by neudělala nic. Ten souhlas po telefonu nemá žádnou váhu a hlavně ho nepotřebuje. Zřejmě z rozčílení rychleji jednala, než přemýšlela :P
Maličkost, ale potěší 8)
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil

měl jí to telefonicky zakázat, aby byla extra sranda , třeba by mu věřila a nás poslala do zadele :)
IP zaznamenána
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9