30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Začátečník zkouší - žádost o soupis (t.j. jeden dokument)  (Přečteno 11493 krát)

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Začátečník zkouší - žádost o soupis (t.j. jeden dokument)
« Odpověď #15 kdy: 26 Listopadu 2016, 13:02:00 »

Aha, tak to je jiná. Vy jste totiž napřed napsal: „ A dodal, že se zřejmě chci vyhnout placení za náhlížení a pořízení kopií na úřadu“…
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Začátečník zkouší - žádost o soupis (t.j. jeden dokument)
« Odpověď #16 kdy: 26 Listopadu 2016, 13:28:34 »

Ano, proto jsem to teď doplnil, ač i původně to pořízení kopií taky bylo uvedeno a samozřejmě víme, že nahlížet lze zdarma. I tak ale nemá čím podpořit svá tvrzení, že bych nechtěl platit, což nějak automaticky dovozuje bůh ví z čeho. Možná z toho, že jsem peníze, které bych mohl zaplatit jim, utratil za poštovné :-) O tom, že si můžu udělat kopii fotoaparátem nemluvě.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Začátečník zkouší - žádost o soupis (t.j. jeden dokument)
« Odpověď #17 kdy: 29 Prosince 2016, 14:34:53 »

Taky mi Praha zamítla komplet spis, ač žadatelka nebyla vůbec účastnicí řízení. Mnou podanou žádost zamítnuli ze stejného důvodu, já účastník jsem.

Pak jsem požád o soupis spisu, ten mi samostatně zaslali (až na druhý pokus, první vyřízení snad jejich omylem neobsahovalo zmíněnou přílohu). V reakci na to jsem si požádal o další písemnosti, odhadem polovinu seznamu spisu, tak uvidíme. Samozřejmě, odvolám se, ať se nenudí.

Tak mi dnes ouřada napsal "nasrat" a sice jsem chtěl jenom půlku spisu, tak napsal, že to pokládá jako žádost o celý spis, protože ta druhá půlka spisu, co jsem nechtěl, se již vlastně netýká řízení a jsou to vlastně jenom dokumenty týkající se mých žadostí o spis a stížností:) A dodal, že se zřejmě chci vyhnout placení za náhlížení a pořízení kopií na úřadu:)

No, tak pošlu 6 žádostí samostatně na každý dokument spisu, no:) Poprvé je pošlu za sebou, to asi odpoví, že ač jsem podal 6 žádostí, tak to je vlatně jedna žádost a tedy nasrat. Pak to budu posílat obden, pokud nedopadne, tak ob dva a tak dále...:) Sice to vypadá na měsíce dopisování a odvolávání, ale čas na to mám, no:)

Tak mých 6 žádostí za sebou bylo ignorováno, podal jsem tedy stížnost. Té bylo vyhověno tak, že se 6 žádostí zamítá, protože je to vlastně 1 žádost o 6 dokumentů a to je přece celý spis (ač ten má stránek už snad 50 :-) ). No, takže dnes pošlu první žádost a pak další dny ještě 5 žádostí. A takto dokola s větším rozestupy, až budou rozestupy žádostí tak velké, aby to nebylo pokládáno za jednu žádost a kdy p. Deré získá pocit, že jsem nežádal o celý spis (uvidíme, jestli to nebude až těch 15dnů, kolik mají na rozhodnutí). No a samozřejmě, proti zamítnutí se odvolám k Ministerstvu. Až se za pár let ukážu na úřadu a půjdu nahlížet před "závěrečnou", budu už asi populární :-) Samozřejmě, nahlížet budu několik dnů.
IP zaznamenána