30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 242109 krát)

kama

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #735 kdy: 10 Srpna 2021, 08:43:04 »

Zemřel bez kovidu, zesláblý organismus, cca 4 týdny bez stravy - neustále zvracel, zvracení začalo po druhé dávce vakcíny - ale příčinná souvislost by se prokazovala těžko.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #736 kdy: 10 Srpna 2021, 10:39:09 »

To byla jen recnicka otazka...
Prirovnal bych to pri vystrelu z brkovnice. Je take nesnadne/nemozne urcit, ktery brok nakonec zpusobil smrt. Nektery priletel driv, jiny mel vetsi devastucici ucinky, a sam o sobe by patrne smrt nezpusobil ani jeden.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #737 kdy: 10 Srpna 2021, 10:47:43 »

Bezne to byla chripka ~5-20K rocne a hlavne u starsich lidi a nikdo ani nehlesl.
U chřipky se nikdy, opakuji nikdy nedostala úmrtnost na víc jak 3000/rok. Takže tvrdit že průměrně na chřipku umře 5-20K za rok jsou asi data z jiného státu, ne?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #738 kdy: 10 Srpna 2021, 11:00:15 »

Kdyz ho dorazi chripka a lekar to neuvede jako pricinu, tak se to ve statistice nezobrazi a nemalo odborniku toto tvrdilo pred tim, nez se z Covidu stalo politicke tema.

Zvolte si roky 2015,2017,2018 no to muselo byt v zaveru roku a prvni 2-3 mesice na cestach masakr/zakerna rakovina apod., kdyz to nebyla chripka.
https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr
20K jsem asi uz prestrelil(opravdu vsechna cisla nenosim v hlave), ale rekneme 10K odpovida mozne realite.
« Poslední změna: 10 Srpna 2021, 11:26:16 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #739 kdy: 10 Srpna 2021, 12:31:31 »

Nejsilnější byla pandemie H3N2 a i tam se počet úmrtí nedostal přes 6000. Vzhledem k tomu, že to byl přelom roku, tak to ani 1995, ani 1996 to nezvedlo nad 3000.
Vím, že je to hraní s čísly, ale metodika sledování diagnóz je konstantní už více jak cca 60 let.
Ono nejčastější příčinou úmrtí v době chřipkových epidemií byla pneumokoková infekce. Což je bakterie, nikoli virus chřipky. Ano přímá souvislost s epidemií tu rozhodně je. Ale na druhou stranu, ti co umírali na covid, se vlastně ani neměli šanci dožít pomnožení pneumokoka. A taky od r.2013 stoupá proočkovanost seniorů proti pneumokoku.

Chřipka je respirační onemocnění, takže jedinci pak nejčastěji umírají na nějakou infekci, většinou bakterie pneumokoku. Novináři pak v honbě za senzací sečtou pneumokokovou pneumonii s chřipkou a srovnávají to s covidem.
Covid je cévní onemocnění a stačí mu oslabený cévní systém (nadváha, cukrovka, chloesterol, alkohol) a takového jedince si udolá sám.
Další zvláštností u covidu je silná imunitní reakce, ale ta se dá tlumit medikamenty.

Chřipka+pneumokok by navíc neměli nikdy tolik obětí, kdyby se lidi ke chřipce chovali jako ke chřipce a ne jako se chovají k běžným virózám (3 dny postel, vypotit a hned zpět společnosti). Já si ještě vzpomínám, že když jsem prodělal chřipku (H3N2), tak jsem měl zakázaný tělocvik a sporty až do výsledků testů sedimentace.
« Poslední změna: 10 Srpna 2021, 12:47:55 od Panek »
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #740 kdy: 10 Srpna 2021, 13:41:21 »

Jenyk > Vy mě chytáte za týden v horečkách. Myslím, že jsem v následujícím příspěvku dostatečně vysvětlil, jak to myslím. Nemusí to být týden v horečkách, mohou to být 3 dny...

Podobné situace jako popisuje kama jsem v okolí mnohokrát měl, dokonce i u mladých lidí, akorát to tedy nikdy neskončilo smrtí. Jsou to subjektivní poznatky a udivuje mě, že na toto nikdo neudělá kvalitní studii. Na druhou stranu to vlastně není nic překvapujícího, protože to, že vakcíny obecně u části populace způsobují imunitní bouři je všeobecně známé. Pokud to však kardiakovi v rámci autoimunitní reakce rozhodí srdeční rytmus na 10 hodin (což se děje, viz. hromada subjektivních postů na redditu), tak to může končit i smrtí.

A znovu podotýkám, že netvrdím, že za to mohou zlé, nekvalitní a vražedné vakcíny, ale spíše velmi silné a mnohdy bez rozmyslu píchané vakcíny. V ČR se za defacto jedinou kontradikci k očkování považuje alergie na některé z aditiv vakcíny, jinak dle státu nemáte důvod se neočkovat. Já zcela amatérsky a neodborně tvrdím, že těch rizikových kontradikcí je mnohem více.
« Poslední změna: 10 Srpna 2021, 13:52:20 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Jenyk

  • Příspěvků: 686
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #741 kdy: 10 Srpna 2021, 14:30:09 »

Nechytám Vás za slovo. Uvedl jste jako fakt protilátky + vakcína = týden v horečkách. Vy tomu asi řeknete nadsázka,  já tomu po Vašem vyjádření říkám lež. Přesně tak se ale masivně argumentuje v antivax fórech. Tady bychom si to snad mohli odpustit a držet se faktů.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 866
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #742 kdy: 10 Srpna 2021, 16:55:06 »

Nebyla tady náhodou nějaká epidemie chřipky, na kterou umřelo cca 12 tis lidí během 6ti týdnů někdy v roce 2000?
""U chřipky se nikdy, opakuji nikdy nedostala úmrtnost na víc jak 3000/rok.""
https://www.tvnatura.cz/archiv/video/3978-pandemie-nebo-lez
IP zaznamenána

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #743 kdy: 10 Srpna 2021, 18:37:17 »

Statistika je zajímavá věda. Ta přeplněnost nemocnic byla taky nějaká divná:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tak-preplnene-nemocnice-jo-A-co-ta-cisla-Matematik-se-smeje-673236
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #744 kdy: 10 Srpna 2021, 18:45:49 »

Nebyla tady náhodou nějaká epidemie chřipky, na kterou umřelo cca 12 tis lidí během 6ti týdnů někdy v roce 2000? [...]
Pánové, prosím trochu soudnosti. Kolik "obětí" (ve smyslu předčasných úmrtí, či nadúmrtí proti průměrným rokům) měly epidemie chřipky, lze snadno dohledat, např. v ročenkách ČSÚ či ÚZIS. Číslo 12000 je nesmysl (a pár dotazy do vyhledávače lze i najít, kde se vzalo). Linkovat zde pofidérní rozhovory dvou lesan mi připadá podobné jako tvrdit, že relevantní info o řešení dopravních přestupků je obsaženo na Oganesjanově YT (či z druhé strany třeba v parlamentních výstupech poslankyně Ožanové) ...
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #745 kdy: 10 Srpna 2021, 20:11:26 »

Chřipka je respirační onemocnění, takže jedinci pak nejčastěji umírají na nějakou infekci, většinou bakterie pneumokoku. Novináři pak v honbě za senzací sečtou pneumokokovou pneumonii s chřipkou a srovnávají to s covidem.
Covid je cévní onemocnění a stačí mu oslabený cévní systém (nadváha, cukrovka, chloesterol, alkohol) a takového jedince si udolá sám.
Další zvláštností u covidu je silná imunitní reakce, ale ta se dá tlumit medikamenty.
Zajímavý, že stále víc informací z několikáté ruky o dochtorech, co místo půlročního sezení doma a hysterickýho řvaní, že nebudou ošetřovat nevopíchaný, normálně ordinovali, dávali podpůrný prostředky a případně antibiotika, tvrdí, že tito měli zlomek úmrtí proti těm hysterickejm ksindlům.

To je samozřejmě zcela jistě jenom zákeřná propagandistická popíračská agitka, to je jasný, soudruhu.
« Poslední změna: 10 Srpna 2021, 20:15:51 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Fogyn

  • Příspěvků: 866
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #746 kdy: 11 Srpna 2021, 17:20:30 »

Nevidím důvod proč bych pro chřipku nemohl používat stejnou metodiku jakou používají svědci kovidovi....
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #747 kdy: 11 Srpna 2021, 19:45:32 »

Pri chripce jsem od dob te spanelske pred vice jak stoletim neslysel o jedinem roce, kdy by se pod zaminkou te nemoci na mnoho mesicu prerusila lekarska pece ve vsech ostatnich oborech, naprosto se ignorovaly veskere zakony vcetne psychickych dopadu na ovcany.
IP zaznamenána

Halford

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #748 kdy: 12 Srpna 2021, 11:08:45 »

Nechytám Vás za slovo. Uvedl jste jako fakt protilátky + vakcína = týden v horečkách. Vy tomu asi řeknete nadsázka,  já tomu po Vašem vyjádření říkám lež. Přesně tak se ale masivně argumentuje v antivax fórech. Tady bychom si to snad mohli odpustit a držet se faktů.
Pakliže to budete chápat absolutně, tak to jistě lež je. Mně třeba bylo z kontextu jasné, že to johncreek matematicky přesně nemyslí.
Každopádně statisticky se to dá odvodit z rozdílu reakcí na 1. a 2. dávku (2. je téměř absolutně horší a pokud ne, tak ten člověk nereagoval nijak na žádnou z dávek)
pro ilustraci můj případ:
1. Dávka - dva dny únava
2. Dávka - 2 dny horečky,zimnice, insomnie,následující 2 dny extréní pocení a v součtu týdenní únava.

Podobné reakce nejsou vůbec vyjímkou.
No a jelikož jediný rozdíl mezi první a druhou dávkou je v tom, že tělo už má protilátky, tak je logické, že člověk po prodělání průměrného covidu bude mít těch protilátek ještě více a pravděpodobně bude reagovat na očkování ještě intenzivněji.

Je pochopitelné, že člověk s většíma zdravotníma komplikacema nechce očkování riskovat (přestože by byl ideologicky v souladu). Vystavovat se tak dobrovolně očkování s vysokou pravděpodobností negativních účinků s tím, že se to bude několikrát opakovat (nějaký sázky na třetí ,,povinnou" vakcinaci?  ;) ) a to celé v době, kdy je 2,5k případů a pravděpodobnost chycení covidu dost malá je pro takového člověka pitomost.

IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #749 kdy: 12 Srpna 2021, 22:38:25 »

netusite nekdo, jestli ten vladni canc o obnovenych nahubcich uz nekdo napadnul?
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 94