30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 242577 krát)

Jenyk

  • Příspěvků: 686
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #690 kdy: 22 Července 2021, 13:18:22 »

Ne. Nosím roušku ne proto, že stát přikázal, ale protože to považuji za rozumné. Jsem naočkován ne proto, že stát přikázal, ale protože to považuji za rozumné. Nesleduji a nevím, co je přikázané. Stát mne se*e, proto já na něj, pokud možno, také.

Celé to hnutí proti rouškám, proti očkování mi přijde směšné a hloupé. Jak se snažím vysvětlit, ději se daleko důležitější, nebezpečnější věci. Společné dluhopisy EU...konverze státu ze služebníka na drába....monetární expanze....klimahysterie...to jsou skutečně průšvihy, které doslova zničí naši společnost. A o tom se nepíše, v programu to nikdo nemá. Roušky? Pche....
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #691 kdy: 22 Července 2021, 13:20:52 »

Citace
Ne. Nosím roušku ne proto, že stát přikázal, ale protože to považuji za rozumné. Jsem naočkován ne proto, že stát přikázal, ale protože to považuji za rozumné. Nesleduji a nevím, co je přikázané. Stát mne se*e, proto já na něj, pokud možno, také.
To je super a já to zcela uznávám a respektuji. Tak proč vás trápí ti, kteří to nepovažují za rozumné a nechtějí se nechat očkovat?

Neumím si představit lepší oblast pro extrémně liberatriánský přístup, než je právě vlastní zdraví. Však dnes se již kdo chce může prakticky dokonale chránit. Kvalitní FFP2 nebo i FFP3 respirátor + mRNA vakcína a je prakticky nemožné cokoliv chytit. Tak proč má tolik (zejména mladých) lidí potřebu obtěžovat ty, kteří to takhle nevidí? S naší už poměrně slušnou proočkovaností a obrovskou promořeností se už skoro s jistotou nestane, že by se přeplnily JIPky. A pak je taky mj. otázka, jak moc se ty JIPky plnily kvůli bonusům účelově, zde bych se ale pouštěl na tenký led a nerad bych jen spekuloval..
« Poslední změna: 22 Července 2021, 13:25:23 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #692 kdy: 22 Července 2021, 13:23:39 »

Ne. Nosím roušku ne proto, že stát přikázal, ale protože to považuji za rozumné. Jsem naočkován ne proto, že stát přikázal, ale protože to považuji za rozumné. Nesleduji a nevím, co je přikázané. Stát mne se*e, proto já na něj, pokud možno, také.

Celé to hnutí proti rouškám, proti očkování mi přijde směšné a hloupé. Jak se snažím vysvětlit, ději se daleko důležitější, nebezpečnější věci. Společné dluhopisy EU...konverze státu ze služebníka na drába....monetární expanze....klimahysterie...to jsou skutečně průšvihy, které doslova zničí naši společnost. A o tom se nepíše, v programu to nikdo nemá. Roušky? Pche....
az stat rekne vyfasujte bombu a jdete se odpalit na demostraci antirouskaru taky slepe poslechnete?  ...... predpokladam ze ziv jste z informaci z medii, tak to potom hodne stesti vire v naockovani a se vsim spojenim s COCOVIDEM :)))
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #693 kdy: 22 Července 2021, 13:32:30 »

Neumím si představit lepší oblast pro extrémně liberatriánský přístup, než je právě vlastní zdraví. Však dnes se již kdo chce může prakticky dokonale chránit. Kvalitní FFP2 nebo i FFP3 respirátor + mRNA vakcína a je prakticky nemožné cokoliv chytit.
Je to sice naprostá pitomost, protože očkování nezajistí vůbec nic a vyjma HEV obleků (který by bylo nutno nosit FURT a VŠUDE, žádný že doma ne, v rodinách se to šíří nejvíc) nic nezabrání šíření rýmičkovejch virů, což ukazuje i empirická praxe.

Ale naprosto souhlasím - ať si zfanatizovaní církevníci nosí třeba pět náhubků a píchají si do žíly třeba savo. Jejich věc. Nemají ale absolutně nárok se se svejma fantaziema srát do životů ostatních.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Jenyk

  • Příspěvků: 686
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #694 kdy: 22 Července 2021, 14:02:58 »

az stat rekne vyfasujte bombu a jdete se odpalit na demostraci antirouskaru taky slepe poslechnete?  ...... predpokladam ze ziv jste z informaci z medii, tak to potom hodne stesti vire v naockovani a se vsim spojenim s COCOVIDEM :)))
Krásná ukázka přístupu "nečtu, nerozumím, melu si stále to své".
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #695 kdy: 22 Července 2021, 14:09:16 »

Však dnes se již kdo chce může prakticky dokonale chránit. Kvalitní FFP2 nebo i FFP3 respirátor + mRNA vakcína a je prakticky nemožné cokoliv chytit.

K tomu bych ještě dodal mytí a dezinfekce rukou - to je jedna z nejdůležitějších věcí. IMHO mnohem důležitější než handra na puse.
IP zaznamenána

vita.nek

  • Příspěvků: 55
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #696 kdy: 22 Července 2021, 14:28:43 »

Citace: Jenyk
Krásná ukázka přístupu "nečtu, nerozumím, melu si stále to své".

Přesně to zde ale sám předvádíte, mezi zcestnými argumenty (na které jediné argumentujete) jsou tu i věcné argumenty, které necháváte být. Píšete o tom, že jsou důležitější věci jak rouška, ale rouška je v zásadě jen symbol právě té expanze státu, kterou Vy sám jako problém už vnímáte. To nevidíte, jak stát situace ohledně covidu využil ve svůj prospěch?! Ohýbání práva, které už otevřeně přechází do ignorování platné legislativy vytírání si prdele se zákony ze strany státu, přičemž to už ani není zastíráno a naopak se k této praxi (nejen) vládní činitelé otevřeně hlásí?!
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 686
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #697 kdy: 22 Července 2021, 15:14:43 »

Považuji ty, kteří proti rouškám jako symbolu bojují, za největší pomahače státu. Breberu nikdo nechytil od bureše ani mikiny. Chytil ji od někoho, kdo nedbal nebo nedbal on sám. Rozšířením dali státu do rukou záminku. Ten ji ihned využil. Do značné míry i kvůli vám jsem i já proto omezovan. Do značné míry i kvůli vám, ó stateční užvanění hrdinové, bobtná stát nad jakékoliv meze, které jsme si nikdy ani neuměli představit.

Domnívám se, že nebezpečná brebera tu je (vlastní hodně blbá zkušenost s chřipkou a dostupná data mne v tom utvrzují). Bohužel infekční jedinec o sobě nemusí vědět. Nedbat není proto libertariánství (jeho součástí je totiž odpovědnost za vlastní skutky), ale nezodpovědnost. Velmi mírně řečeno. Vyjádřeno explicitně a dovolím si říci, v civilizované společnosti odpudivě:

I kdyby teď zemřela má nejbližší osoba, nezměnil bych názor. Ano, budu brečet, truchlit, budu nasrán, ale prostě, jak řekl svého času jeden velikán "To bejvá".

Asi se neshodneme, proto za sebe tuto diskusi končím.
« Poslední změna: 22 Července 2021, 15:25:08 od Jenyk »
IP zaznamenána

vita.nek

  • Příspěvků: 55
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #698 kdy: 22 Července 2021, 15:53:34 »

Považuji ty, kteří proti rouškám jako symbolu bojují, za největší pomahače státu. Breberu nikdo nechytil od bureše ani mikiny. Chytil ji od někoho, kdo nedbal nebo nedbal on sám. Rozšířením dali státu do rukou záminku. Ten ji ihned využil. Do značné míry i kvůli vám jsem i já proto omezovan. Do značné míry i kvůli vám, ó stateční užvanění hrdinové, bobtná stát nad jakékoliv meze, které jsme si nikdy ani neuměli představit.

Domnívám se, že nebezpečná brebera tu je (vlastní hodně blbá zkušenost s chřipkou a dostupná data mne v tom utvrzují). Bohužel infekční jedinec o sobě nemusí vědět. Nedbat není proto libertariánství (jeho součástí je totiž odpovědnost za vlastní skutky), ale nezodpovědnost. Velmi mírně řečeno. Vyjádřeno explicitně a dovolím si říci, v civilizované společnosti odpudivě:

I kdyby teď zemřela má nejbližší osoba, nezměnil bych názor. Ano, budu brečet, truchlit, budu nasrán, ale prostě, jak řekl svého času jeden velikán "To bejvá".

Asi se neshodneme, proto za sebe tuto diskusi končím.




to je mi pěkná snůška nesmyslů, zlehčováním v podobě označení věci jako "boj proti roušce" z toho dělají právě demagogové jako Vy, ta rouška je uplně bezpředmětná, podstatný je odpor proti ignorování práva, které tu stát ve jménu likvidace amerického brouka čínského viru předvádí a v tomto mají (mimo mnoho jiných) prsty i ti dva Vámi jmenovaní, kteří podle Vás za nic nemohou přičemž se snažíte hodit kolektivní vinu na v zásadě všechny občany ČR (protože se snad nenajde nikdo, kdo by někdy něco z oněch vládních nařízení neporušil)




IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #699 kdy: 22 Července 2021, 16:37:11 »

Považuji ty, kteří proti rouškám jako symbolu bojují, za největší pomahače státu. Breberu nikdo nechytil od bureše ani mikiny. Chytil ji od někoho, kdo nedbal nebo nedbal on sám. Rozšířením dali státu do rukou záminku. Ten ji ihned využil.
Ono to bylo spíš naopak. Stát na všecko sral, ale lidi si šili roušky i doma, seděli vyděšeně na prdeli a z ministra se stal přes noc diktátor. Pak lidi postupně zjistili o co jde a dvakrát už jim na to neskočí. Rizikoví jsou očkovaní a zdraví si možná uvaří bezinkový čaj. Kdo se i přesto cítí ohrožen, ten má řadu možností jak se ochránit.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #700 kdy: 22 Července 2021, 19:24:45 »

Považuji ty, kteří proti rouškám jako symbolu bojují, za největší pomahače státu. Breberu nikdo nechytil od bureše ani mikiny. Chytil ji od někoho, kdo nedbal nebo nedbal on sám. Rozšířením dali státu do rukou záminku. Ten ji ihned využil. Do značné míry i kvůli vám jsem i já proto omezovan. Do značné míry i kvůli vám, ó stateční užvanění hrdinové, bobtná stát nad jakékoliv meze, které jsme si nikdy ani neuměli představit.

Domnívám se, že nebezpečná brebera tu je (vlastní hodně blbá zkušenost s chřipkou a dostupná data mne v tom utvrzují). Bohužel infekční jedinec o sobě nemusí vědět. Nedbat není proto libertariánství (jeho součástí je totiž odpovědnost za vlastní skutky), ale nezodpovědnost. Velmi mírně řečeno. Vyjádřeno explicitně a dovolím si říci, v civilizované společnosti odpudivě:


tady je nekdo znalec, a predpokladam, ze vite ze aby jste byl chranen nahubkem proti cocovidu musite mit ffp3, ffp2 je k nicemu, nehlede na to dbat presneho navodu k noseni/pouzivani
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #701 kdy: 22 Července 2021, 19:46:14 »

Není to k ničemu. I FFP3 může propustit nějaké viry COVIDu. Jestli něco o covidu už dávno víme, tak je to to, že záleží na dávce. U lidí, kteří se krátce setkali s nakaženými (např. prodavačky) onemocnění buďto vůbec nepropuklo, nebo mělo velmi lehký průběh. Naopak lidi, kteří dostali "silnou dávku" (např. několikahodiný meeting s nakaženým bez roušek) měli velmi těžký průběh. Jinými slovy, pokud budou mít 2 lidé dobře nasazený FFP2 a jeden z nich bude nakažený, přenos je extrémně nepravděpodobný. Zase tu nemusíme kvůli odporu k nařízením vše popírat...

100% záchyt mají až vojenské polomasky s filtrem P3 a vyšší.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #702 kdy: 22 Července 2021, 20:08:19 »

Jak jen ty miliardy lidi mohli prezit operaci s otevrenymi telnimi dutinami, ktere nejsou chrany zadnou sliznici v minulosti mi rozum nebere, jen s obycenou chirurgickou rouskou https://kuryrjmp.cz/wp-content/uploads/2017/01/medicine-91754_1280.jpg
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #703 kdy: 22 Července 2021, 21:35:25 »

Není to k ničemu. I FFP3 může propustit nějaké viry COVIDu. Jestli něco o covidu už dávno víme, tak je to to, že záleží na dávce. U lidí, kteří se krátce setkali s nakaženými (např. prodavačky) onemocnění buďto vůbec nepropuklo, nebo mělo velmi lehký průběh. Naopak lidi, kteří dostali "silnou dávku" (např. několikahodiný meeting s nakaženým bez roušek) měli velmi těžký průběh. Jinými slovy, pokud budou mít 2 lidé dobře nasazený FFP2 a jeden z nich bude nakažený, přenos je extrémně nepravděpodobný. Zase tu nemusíme kvůli odporu k nařízením vše popírat...

100% záchyt mají až vojenské polomasky s filtrem P3 a vyšší.
Je to tak možná teorie, nic víc. Řada lidí vedle dost chrchlavejch v domácnostech byla DNY V KUSE a nedostali nikdy nic. Nějak se ti ty tvoje škatulky hroutí, soudruhu, když dojde na kontakt s realitou.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #704 kdy: 22 Července 2021, 21:43:12 »

Považuji ty, kteří proti rouškám jako symbolu bojují, za největší pomahače státu. Breberu nikdo nechytil od bureše ani mikiny. Chytil ji od někoho, kdo nedbal nebo nedbal on sám. Rozšířením dali státu do rukou záminku. Ten ji ihned využil.
Samozrejme, protoze Bires s Mikinou by si neumeli cisla vyrobit. Treba pocitanim tri testu iedne osoby jako tri pozitivnich, obeti autonehod jako umrti na covid, apod. Vsechny cisla od zacatku byla absolutne presna, pravdiva, muzou za to odpiraci a rozhodne ty cisla nikdo umele nenafukoval... Ze naivniho blba potkam na novinkach me nepreovapi, tady jeste stale ano...
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 94