30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 242587 krát)

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #240 kdy: 21 Prosince 2020, 08:12:34 »

Jestliže nějaký server přejímá a dále šíří pro-kremelské lži, které se sice tváří jako názory pravice, ale mají za cíl jen vystrašit, či rozdělit naši společnost.
Tak to je jako co?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #241 kdy: 21 Prosince 2020, 08:20:12 »

ačkoliv už tímto (zatím jen) potenciálně přesouváte tohle vlákno do gaychatu, jen se Vás krátce zeptám pane Panku — „pro-kremelské lži“ jsou veliké fuj, jak jsem správně pochopil z Vašich reakcí. Mohu doufat, že stejně tak jsou pro Vás i „pro-whitehousovské lži“ též velikým fujky fuj? A co teprve „pro-bruselské lži“, ty též?
Já jen kvůli vyváženosti a abych v tom měl pořádek…  ;)
Děkuji
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #242 kdy: 21 Prosince 2020, 10:41:25 »

Všechny lži.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #243 kdy: 01 Ledna 2021, 19:06:56 »

IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #244 kdy: 15 Ledna 2021, 10:01:58 »

Jak je to vlastně s tou karanténou a jaké jsou postupy?

Naše situace: 2 děti, jedno ve škole, jedno ve školce. Ve třídě našeho dítěte ve školce se u učitelky objevil Covid. Bylo to oznámeno papírem na dveřích. Školka funguje, ale zrovna naše třída uzavřena a čekají na pokyny KHS. Pak přibyl další papír, že děti, které tam byly jeden konkrétní den, musí na testy a že je k tomu vyzve KHS. Naše dítě tam v ten den nebylo, bylo u babičky. Ale samozřejmě drby jedou, takže už nám nechtějí vzít druhé dítě do školy, protože když je to mladší v karanténě (Jak to ví? Kdo karanténu nařídil?), tak i starší musí být doma. To je ale nesmysl, ne? Nikdo nevolal a v datovce taky nic nemám.
 
Tak jak to tedy je? Kdo nařizuje karanténu konkrétním osobám? Jakým způsobem? Jede se podle správního řádu?

Já mám v plánu dát děti do školy i do školky, dokud nebudu mít v ruce papír z hygieny, že máme nařízenou karanténu. 
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 256
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #245 kdy: 19 Ledna 2021, 09:13:45 »

Co vím, tak tohle je poslední postup. Mohlo být vydáno i doplňující z KHS daného kraje.
https://koronavirus.mzcr.cz/mimoradne-opatreni-izolace-a-karantena-s-ucinnosti-od-25-9-2020-do-odvolani/
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #246 kdy: 19 Ledna 2021, 12:13:37 »

To je pekna teorie vychazejici z jarnich cisel a predpokladajici, ze trasovani muze (ani na jare pri desetinovych cislech proti dnesku to nebyla pravda) fungovat. Ze KHS vola, ze se stiha testovat, dorucovat vysledky, narizovat karanteny atd.
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #247 kdy: 20 Ledna 2021, 12:05:31 »

Že se opatření mění jak na běžicím páse, to mě nepřekvapuje, ale že někdo začne mlít o šestém stupni PSA, to je daleko za hranou mé fantazie:
Poznámka: název URL je zavádějící
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prezident-zeman-se-dnes-necha-ockovat-138466
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #248 kdy: 21 Ledna 2021, 00:13:23 »

a on je president 80+ ?
nebo taky nastoupí jako dobrovolník ?
anebo odstoupí, že se nechal "přednostně" očkovat ?
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #249 kdy: 21 Ledna 2021, 15:35:06 »

Babiš taky není 80+
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #250 kdy: 24 Ledna 2021, 20:11:45 »

Jaký sou vlastně východiska při takovým předvolání na ouřad a jiný vopičárny? Jednak mezi tu pakáž pokud možno nelezu, protože se mi normálně vodvírá kudla v kapse, ale dyž už, tak si beru štít, to je takový to vlk se nažral, protože stejně to je akorát buzerační kokotina s nulovým vlivem na cokoli. Naposled nicméně nějaká hvězda, co čerstvě vylezla ze školy a ještě jí nezaschl ani inkoust na diplomu (tzn. mladší než já tvl) a už ju nasadili na kriminálku, dělala důležitý ramena a že jako mě neveme a mám dojít jindy, takže sem ji vodkázal na to, že jí seru na nějaký kecy v SMSkách a nech mě předvolá podle zákona a pokud mají nějakej špeciální režim, tak uvede všechno písemně tak, aby to bylo přezkoumatelný.

Takže dorazila výzva k podání vysvětlení podle zákona vo opicii, klasika, a že jako náhubek „dle MZDR 15757/2020“.

Pokud nějaký jejich pitomý náhubky odmítám (a navíc empiricky mám vyzkoušeno, že s řadou z nich není možno vůbec existovat, anžto způsobují tak akutní zamlžování brejlí, že se můžu po pěti sekundách zabít na schodech), co se jako vůbec může dít? Dostavím se, zase mě pošlou do prdele, že nemám náhubek? Dají mi pokutu, že nemám náhubek? Ale já sem tam jít nechtěl a o své vůli sem tam nešel, byl sem předvolán zcela nezávisle na své vůli.

Pokud se vomluvím s ohledem na to, že náhubky nenosím, tak si s tím vytřou prdel, nebo mě předvedou…a náhubek mi nasadí násilím nebo co jako? :D Votázky, samý votázky!

P.S.: je zvláštní, že trestní řád ani zákon o opicii nijak neřeší lhůty předvolání, zatímco správní řád ukládá zpravidla nejméně 5 dní… :o
P.S.2: chcou mimo dokladu totožnosti taky průkaz pojí-štěnicovny, na to jako mají nárok podle čeho? zákon o opcii, trestní řád nebo jakejkoli jinej předpis může po předvolaným požadovat průkaz pojí-štěnicovny? já o ničem takovým nevím - je to důvod pro odmítnutí takovýho předvolání jako zjevně nezákonnýho?
« Poslední změna: 24 Ledna 2021, 20:15:26 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #251 kdy: 24 Ledna 2021, 20:38:02 »

Mě napadá samostmívací svářečská kukla, ale to bude asi horší než nějakej šátek (většinou se dá dokoupit zvětšovací sklo). V motoshopu se dá zase koupit nákrčník s dírama na dejchání, který nejsou vidět (asi něco podobnýho budou mít i v cykloshopu ale to mě dřív uvidí na gynekologii). A jestli předvolává policie tak kam chodit? Bych asi počkal na předvedení, když něco chtěj ...
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #252 kdy: 24 Ledna 2021, 21:21:18 »

Tak zase to nechcu hrát do úplnýho extrému, přece jenom sem oznámení podával sám (že jménem poškozené firmy), ale nebejt to blbá kráva (kdyby chtěl někdo vědět, jakej materiál volí pirátskou svoloč, tak tadle je naprosto jasná), už mi toudle dobou místo předvolání posílala vyrozumnění o dílem zastavení řízení, dílem předání na správní orgán k dořešení že ani jedno není škoda do 10k a tudíž to není trestňák - kterak to stejně dopadne, to už je jasný (ostatně mě vo tom informal už ai ten, kterej to dostal prvně).

Kukla je supr, to bych mohl, jednu tu mám a zatím sem s ňou vařil celkem jednou, a dyž si budem hrát na epidejohovnononc, tak to odmítnu sundat, abych nešířil tentonc, žejo, to bude prdel při prokázání totožnosti ;D

Nechce vona tudle pojí-štenicovku kvůli tomu? Jinak fakt nevidím důvod, na co to může opičárně být, ne?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #253 kdy: 24 Ledna 2021, 22:06:29 »

IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #254 kdy: 24 Ledna 2021, 22:12:27 »

A vozidlo ...  ;D ;D ;D to jsem v žádném tématu nezaregistroval, vzal ste nějakého angličáka? :D

/ citace predchoziho prispevku odstranena
« Poslední změna: 24 Ledna 2021, 22:24:29 od .qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.
Stran: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 94