30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: stani v obousmerne komunikaci vlevo ve smeru jizdy  (Přečteno 1852 krát)

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
stani v obousmerne komunikaci vlevo ve smeru jizdy
« kdy: 22 Července 2020, 08:05:07 »

Tak ackoli jsem ocekaval neco jineho, podle veverkou nalezeneho listku, prislo zcela neco jineho: par25 1a 361/2000 sb - stani v obousmerne komunikaci  vlevo ve smeru jizdy, nejspise protoze platfusak ve svem chlivu zjistil ze co napsal na miste na listek technicky nejde tak si to pretvoril na neco jineho datum a cas souhlasi s listkem, lec ve vydiracim dopise prislo viz vyse. Muze si to nekdo bez vysvetleni jen tak zmenit?

Stani viz obrazek, je to vyvysena plocha nad silnici na kterou se vjizdi pres "chodnik" kombinovany s cyklostezkou, u vjezdu zadna znacka neni, az jak je oznaceno v obr na jedne strane placene stani, duha strana sousedici s chodnikem/cyklostezkou je bila plna cara. Tak nejak se mi nezda to oznaceni obousmerna komunikace.

Bohuzel nejak se mi nepovedlo najit passport komunikaci prahy, jen dle pozemku je to cele ostatni plocha.
« Poslední změna: 22 Července 2020, 10:49:59 od FOMP »
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:stani v obousmerne komunikaci vlevo ve smeru jizdy
« Odpověď #2 kdy: 30 Července 2020, 13:50:58 »

Jeste jeden sikovny clanek zabyvajici se problematikou ucelovych komunikaci.

https://www.epravo.cz/top/clanky/ucelove-pozemni-komunikace-stret-prava-verejneho-a-soukromeho-84182.html
IP zaznamenána