30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Neoprváněné vymáhání pokuty i přes podání odporu  (Přečteno 5738 krát)

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Neoprváněné vymáhání pokuty i přes podání odporu
« Odpověď #15 kdy: 26 Června 2020, 15:07:25 »

I_oupi: „podatelna zahodila obálku a tím to vypadalo, že byl doručen pozdě“ — no, moment, nerozhoduje kdy byla písemnost doručena, ale kdy byla podána poště. Pokud máte podací lístek a na něm správné datum, pak jste odpor podal včas!

No ano, právě jsem psal, že se teď čekalo do prekluze a podávalo se opatření proti nečinnosti, podán byl poslední den, doručen následující den, takže WIN pro mě.
IP zaznamenána

Bobb11

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Neoprváněné vymáhání pokuty i přes podání odporu
« Odpověď #16 kdy: 26 Června 2020, 17:44:39 »

No myslel jsem zničit život tím, že pokud by tohle došlo do nějakého exekučního řízení a já o tom nevěděl, tak jak jsem psal, tak nemohu získat hypotéku, protože bych byl v registrech a to jen kvůli úředníkovi, který udělal chybu. Nejde mi o to, kdyby se částka nějak navýšila exekučně. To mě žíly netrhá. Jde mi o to chování.

Jinak doručenky mám uložené z DS i veškeré dokumenty. Mám většinou všechno, co dorazí do datovky, protože datovka zprávy maže.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Neoprváněné vymáhání pokuty i přes podání odporu
« Odpověď #17 kdy: 08 Května 2021, 01:11:16 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána

pacho

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Neoprváněné vymáhání pokuty i přes podání odporu
« Odpověď #18 kdy: 08 Května 2021, 06:57:27 »

Mám obdobný problém a to s MÚ Kolín jenže s údajným nerespektováním zákazu stání v souvislosti se značkou IZ 8a ( značka obsahuje mj. i zákaz stání - na Komenského náměstí ). Bylo "řešeno" na Odboru dopravy MÚ, dále na středočeském kraji a nyní je to u správního soudu. V prvních dvou "řešeních" jsem, jak jinak, úspěšný nebyl ( došlo k překrucování zákonů a použití lživých a vykonstruovaných argumentů na obou samosprávních stupních ) a ani z dosavadního postupu soudu nemám dobrý pocit. Bude to asi bitva. Obdobný problém pomáhám řešit známému s MÚ Říčany. Jedná se o radary. Nechce se někdo přidat? V současnosti mám důkazy o jejich podvodném jednání. Můj email je nemoch@seznam.cz.
IP zaznamenána