30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Upgrade SMF  (Přečteno 36196 krát)

Schmebulock

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 84
    • Zobrazit profil
Re:Upgrade SMF
« Odpověď #15 kdy: 11 Července 2020, 19:27:38 »

Jediná věc, kterou bych ještě mohl nahlásit, je nefunkčnost stahování příloh v Tapatalk. Ale to nefungovalo od nějaké doby už před upgradem. Příloha se sice jakoby stáhne, ale obsahuje HTML stránky a ne přílohu.

Odesláno z mého ONEPLUS A5010 pomocí Tapatalk

IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Upgrade SMF
« Odpověď #16 kdy: 17 Července 2020, 17:17:14 »

Já bych měl tedy jednu taky historickou věc k Tapatalk. Jde o vyhledávání. Pokud začnu psát slovo do hledání, tak hned vyčerpám ochranný limit. Abych mohl hledat třeba "modré", tak napíšu "modr", počkám kvůli limitu a pak dopíšu "é".
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Upgrade SMF
« Odpověď #17 kdy: 04 Srpna 2020, 12:43:33 »

Zítra (tj. 5.8.2020) bude mezi 20:00-21:30 probíhat upgrade operačního systému serveru a nasazení drobných oprav fóra. Je pravděpodobné, že dojde k jednomu nebo dvěma výpadkům v trvání cca 15 minut.
« Poslední změna: 04 Srpna 2020, 12:53:33 od kdo »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Upgrade SMF
« Odpověď #18 kdy: 06 Srpna 2020, 23:44:53 »

Toto dorazilo přes SZ. Neověřoval jsem, jen předávám dál.
Ahoj, nemohu založit nové téma.
Nejprve jsem to zkoušel na "Zajmavé články z internetu", poté jsem zkusil založit na "Vzkazy uživatelů administrátorům",
ale tam to také nejde. Kliknu na nové téma, napíšu předmět a poté text, dám poslat a objeví se

Chyba databáze
Prosím, zkus to znovu. Pokud opět uvidíš tuto chybu, nahlas ji moderátorovi.

Dík, Grave
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Upgrade SMF
« Odpověď #19 kdy: 10 Srpna 2020, 15:46:09 »

Jediná věc, kterou bych ještě mohl nahlásit, je nefunkčnost stahování příloh v Tapatalk. Ale to nefungovalo od nějaké doby už před upgradem. Příloha se sice jakoby stáhne, ale obsahuje HTML stránky a ne přílohu.

Odesláno z mého ONEPLUS A5010 pomocí Tapatalk

Poměrně detailně jsme tento problém analyzovali a bohužel jej vyřešit nedokážeme. Tapatalk není připraven na skutečnost, že některé části fóra nejsou veřejně dostupné. Museli bychom mu umožnit stahování všech příloh bez omezení, což by znamenalo nepřijatelné bezpečnostní riziko. Omlouvám se, že pro Vás nemám lepší zprávu.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Upgrade SMF
« Odpověď #20 kdy: 10 Srpna 2020, 15:54:40 »

Toto dorazilo přes SZ. Neověřoval jsem, jen předávám dál.
Ahoj, nemohu založit nové téma.
Nejprve jsem to zkoušel na "Zajmavé články z internetu", poté jsem zkusil založit na "Vzkazy uživatelů administrátorům",
ale tam to také nejde. Kliknu na nové téma, napíšu předmět a poté text, dám poslat a objeví se

Chyba databáze
Prosím, zkus to znovu. Pokud opět uvidíš tuto chybu, nahlas ji moderátorovi.

Dík, Grave

Děkuji za nahlášení. Problém souvisel s privátními tématy a nyní by měl být již odstraněn.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Upgrade SMF
« Odpověď #21 kdy: 10 Srpna 2020, 15:59:26 »

Dnes (tj. v pondělí 10.8.2020) mezi 22:00 - 22:30 proběhne reboot serveru 30kmh.cz, s nímž bude spojen výpadek o délce cca 15-20 minut.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Upgrade SMF
« Odpověď #22 kdy: 10 Srpna 2020, 23:17:11 »

Toto dorazilo přes SZ. Neověřoval jsem, jen předávám dál.
Ahoj, nemohu založit nové téma.
Nejprve jsem to zkoušel na "Zajmavé články z internetu", poté jsem zkusil založit na "Vzkazy uživatelů administrátorům",
ale tam to také nejde. Kliknu na nové téma, napíšu předmět a poté text, dám poslat a objeví se

Chyba databáze
Prosím, zkus to znovu. Pokud opět uvidíš tuto chybu, nahlas ji moderátorovi.

Dík, Grave

Děkuji za nahlášení. Problém souvisel s privátními tématy a nyní by měl být již odstraněn.

Pan Grave reagoval na moji SZ a potvrdil, že problém je již odstraněn.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Upgrade SMF
« Odpověď #23 kdy: 19 Srpna 2020, 12:44:54 »

Já bych měl tedy jednu taky historickou věc k Tapatalk. Jde o vyhledávání. Pokud začnu psát slovo do hledání, tak hned vyčerpám ochranný limit. Abych mohl hledat třeba "modré", tak napíšu "modr", počkám kvůli limitu a pak dopíšu "é".

Postupně řešíme menší požadavky, ale tuto chybu se nám nepodařilo reprodukovat. Mohl byste upřesnit, prosím, o jaké vyhledávání jde, příp. doplnit printscreen? Předem děkuji.
IP zaznamenána