30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] 0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují  (Přečteno 35144 krát)

Capablanca

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #15 kdy: 01 Června 2020, 14:01:44 »

pk202
Děkuji. Spis prakticky neobsahuje nic moc nového oproti dokumentům nahraným dříve (hlavne Drager a krev chybějí), ale to málo zítra vložím.
Díky  :)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #16 kdy: 01 Června 2020, 14:16:21 »

Především nás bude zajímat soupis součástí spisu (obsah) a také protokol o nahlížení do spisu, který s Vámi sepsali.

Citace
Bylo mi řečeno, že budou až ve spisu k přestupkovému řízení.

To je samo o sobě divné - ty protokoly přece musí být součástí od počátku - že vy jste byl nahlážet do spisu o "řízení o zadržení ŘP"

IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 997
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #17 kdy: 01 Června 2020, 15:40:28 »

Na žádost mi vystavili seznam dokumentů obsažených ve spisu.

Jedna chyba dle mého. O nic nežádáme. Co ve spisu není i když by tam být mělo, na to úředníka neupozorňujeme. To jen až půjdete příště nahlížet.
IP zaznamenána

Capablanca

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #18 kdy: 01 Června 2020, 15:54:29 »

To je samo o sobě divné - ty protokoly přece musí být součástí od počátku - že vy jste byl nahlážet do spisu o "řízení o zadržení ŘP"

Ano, do spisu zřízení o zadržení ŘP. Uzavřené bylo minulý týden a nyní běží lhůta k připomínkování či jak to nazvat. Sken závěru toho řízení je vložený na předchozí stránce vlákna.
Děkuji :-)
IP zaznamenána

Capablanca

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #19 kdy: 01 Června 2020, 15:57:03 »

Na žádost mi vystavili seznam dokumentů obsažených ve spisu.

Jedna chyba dle mého. O nic nežádáme. Co ve spisu není i když by tam být mělo, na to úředníka neupozorňujeme. To jen až půjdete příště nahlížet.
Díky, rozumim. Spatne jsem se vyjádřil, ne žádost, ale poprosil jsem úředníka, aby mi vytiskl seznam dokumentů obsažených ve spisu.
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #20 kdy: 01 Června 2020, 16:06:24 »

Jedna chyba dle mého. O nic nežádáme. Co ve spisu není i když by tam být mělo, na to úředníka neupozorňujeme. To jen až půjdete příště nahlížet.

Jenže pokud ve spisu není soupis spisu automaticky, tak pokud nám ho nevytiskli, bude se nám jeho neexistence následně těžko prokazovat.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #21 kdy: 01 Června 2020, 16:47:58 »

Od toho je protokol o nahlížení do spisu, který by měli vyhotovit, dát Vám jej podepsat a založit do spisu.. a zde je ta chvíle, kdy s podpisem do protokolu připsat - "K nahlédnutí a kopii nebyl předán obsah spisu", hned vyfotit a bez řečí alou domů:)
Na ostatní chybějící věci nikoho neupozorňujeme *) - vše použijeme s rozmyslem později.

Edit: *) pochopitelně pokud to není tak, že listina je uvedena v soupisce ale fyzicky ve spise není - to samozřejmě také uvedeme do protokolu o nahlížení.
« Poslední změna: 01 Června 2020, 16:51:33 od pk202 »
IP zaznamenána

Capablanca

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #22 kdy: 01 Června 2020, 20:19:22 »

Děkuji. Byla tedy chyba požádat o vytisknutí soupisu dokumentů... Přesto, je moje domněnka správná, že do spisu uzavřeného řízení o zadržení ŘP již zpětně dodat žádný dokument nemohou? Je potom takové řízení legální, když neobsahuje protokoly z Dragera ani výsledek krve? Anonymizované skeny spisu dodám zítra. Díky.
IP zaznamenána

Capablanca

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #23 kdy: 02 Června 2020, 11:07:26 »

Ahoj
Vkládám anonymizované snímky dokumentů ze spisu:

Protokol o umožnění nahlédnutí do spisu
Sběrný arch spisu
001-006b

002 jsem nefotil - je to Potvrzení o zadržení ŘP od PČR z místa kontroly na silnici, už jsem ho vkládal v první straně vlákna jako součást dopisu z MÚ
003   -,,-        Jde o Seznam oprávněných úředních osob z MÚ

Ve spisu není výsledek krve ani Dragery (001 - 002 od PČR obsahuje jen Oznámení o zadržení ŘP a ten hadr od hlídky Potvrzení o zadržení ŘP)

Moc děkuji za případné rady.

« Poslední změna: 02 Června 2020, 11:11:52 od Capablanca »
IP zaznamenána

Capablanca

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #24 kdy: 03 Června 2020, 16:11:24 »

Prosím pěkně, mám se nějak odvolávat na MÚ, že ve spisu z řízení o zadržení ŘP chybí krevní test, protokoly z Drageru a také papír od policie - ten podrobnější, kde jsem želbohu přiznal konzumaci?

Nebo mám čekat na správní přestupkové řízení?

Či se snažit dostat krev od policie? V nemocnici ji nemají. Mám preventivně žádat v nemocnici potvrzení, že odběr krve proběhl? Fakt, že jsem jel na vyšetření, je naštěstí zaprotokolován jak na hadru od PČR tak na dokumentu z MÚ. Negativitou krevního testu si 100% jistý nejsem, spíše 95 %.

Děkuji!
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #25 kdy: 04 Června 2020, 08:10:33 »

Já bych podal odvolání proti rozhodnutí o zadržení ŘP.. protože to rozhodnutí opravdu stojí na vodě.
Ale musíte to stihnout ve lhůtě 15 dnů od doručení rozhodnutí.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #26 kdy: 04 Června 2020, 10:03:16 »

Nutno zvážit, zda to risknout. Při takto malé hladině to může oddálit projednání přestupku a prodloužit faktickou dobu bez ŘP a díky přiznání konzumace piva se obávám, že šance na úspěch je mizivá. Snad jedině kdyby v krvi byla čistá nula - což nepředpokládám.
IP zaznamenána

JF

  • Příspěvků: 157
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #27 kdy: 04 Června 2020, 16:10:01 »

Nutno zvážit, zda to risknout. ...
To jistě. Prošvihnete-li jakoukoli odvolací lhůtu, rozhodnutí bude pravomocné a nic s tím neuděláte. (Experty na přezkum pošlete do ..)

Že nejsou výsledky krve může mít důvody nejméně dva. Buď je někdo je zabordelil. Nebo je na nich nula nebo hodnota menší než chyba měření a orgán zkouší, zda se podaří vybrat nezákonnou pokutičku i vašem případě.

Zkuste tu krev vypátrat a když to nepůjde, nebo možná i když to seženete, nasaďte trik s advokátem. Prostě se u nějakých ohlašte a popište svůj příběh. Za vyslechnutí nic nechtějí a od těch co chtějí, se držte dál. Pokud je krev negativní a za dobu bez řízení vám vznikla škoda, stejně k vymáhání odškodnění budete advokáta potřebovat. Abyste měl šanci na odškodnění, musíte od začátku postupovat naprosto bezvadně, zejména správně používat a vyčerpat opravné prostředky.
IP zaznamenána

Capablanca

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #28 kdy: 05 Června 2020, 12:34:09 »

Děkuji za reakce.
Uvažuji o kapitulaci s tím, že bych na správním ř. diplomaticky připomněl chybějící náležitosti. Že jsem se rozhodl pro krevní zkoušku, protože jsem byl přesvědčený o tom, že jsem čistý. Že je škoda, že se ztratila, když už jsme ji absolvovali, ale že kvůli tomu již nechci dělat komplikace.
Za toto kdybych odešel s trestem zákazu řízení na spodní hranici by pro mě asi bylo skutečně nejlepší...
Prosím, má smysl ještě nahlížet do spisu přestupkového řízení? Přislíbili mi zaslat kopii...
Děkuji.
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 300
    • Zobrazit profil
Re:0,4 0,36 krev odebrána, ale výsledky nikde nefigurují
« Odpověď #29 kdy: 05 Června 2020, 13:41:44 »

Capablanca: bránit se má smysl. Příště může jít o vážnou věc a záznam s alkoholem bude přitěžující. Toto se zdá být celkem uhratelné, nebál bych se jít do toho.
IP zaznamenána