30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vtipálci potají namalovali na dvě hlavní silnice hranici Čech a Moravy  (Přečteno 5407 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Vtipálci potají namalovali na dvě hlavní silnice hranici Čech a Moravy
« Odpověď #15 kdy: 20 Května 2020, 15:05:57 »

A i kdyby, ostisky na spreji max říkají, že jsem ho mohl držet. Nemusel jsem ho ani odhodit, natož použít.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Vtipálci potají namalovali na dvě hlavní silnice hranici Čech a Moravy
« Odpověď #16 kdy: 20 Května 2020, 15:37:31 »

Me se libi ta diskuze pod clankem. A uplne nejvic tento prispevek:

Citace

Tímto veřejně prohlašuji, že podle § 365 odst. 1 zákona č. 40/2009 Sb. (Trestní zákoník), ve znění pozdějších předpisů,

SCHVALUJI TRESTNÝ ČIN POŠKOZOVÁNÍ CIZÍ VĚCI

spočívající v nakreslení hranice mezi historickými zeměmi Čechami a Moravou na silnicích I/34 a I/35.

 :D
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Vtipálci potají namalovali na dvě hlavní silnice hranici Čech a Moravy
« Odpověď #17 kdy: 21 Května 2020, 09:27:16 »

Jak tady zaznelo, vyskyt mobilu bez pohybu v urcitem case na urcitem miste, navic ta mista asi byla dve casove tesne po sobe. Dale ma policie (plus mytne brany) kamery na kazdem rohu

Proč tak složitě.. já myslím že se buď přihlásili sami a nebo o tom věděli všichni v jejich okolí.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Vtipálci potají namalovali na dvě hlavní silnice hranici Čech a Moravy
« Odpověď #18 kdy: 21 Května 2020, 11:23:50 »

Proč tak složitě.. já myslím že se buď přihlásili sami a nebo o tom věděli všichni v jejich okolí.
Podobný čin by mohl být i záměr včetně dopadení. Jako když šel Adolf demonstrativně k soudu, aby se tam vyplkal před novináři. Veřejnost je jednoznačne na straně malujících, stát se ukázal v pravém světle jako vždycky a probudí to spoustu patriotů a skončí to třeba těma hnědýma cedulema se zajímavostma.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil
Re:Vtipálci potají namalovali na dvě hlavní silnice hranici Čech a Moravy
« Odpověď #20 kdy: 22 Května 2020, 16:02:29 »

Jak tady zaznelo, vyskyt mobilu bez pohybu v urcitem case na urcitem miste, navic ta mista asi byla dve casove tesne po sobe. Dale ma policie (plus mytne brany) kamery na kazdem rohu

Proč tak složitě.. já myslím že se buď přihlásili sami a nebo o tom věděli všichni v jejich okolí.
Asi tak bych to taky videl - nekde o tom mluvili a nejaky spravedlivy udavac nezavahal :-).
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 244
    • Zobrazit profil
Re:Vtipálci potají namalovali na dvě hlavní silnice hranici Čech a Moravy
« Odpověď #21 kdy: 03 Června 2020, 21:59:35 »

Tak jste meli pravdu, pozdejsi priznani a rozvireni debaty bylo cilem. Neplati si nekdo Premium, ze bychom se dozvedeli vice?

„Nejednalo se ani o recesi, ani o vtip, ale o politický manifest s cílem upozornit, že v současné době neexistují ani Čechy, natož pak Morava nebo Slezsko. Jsou to historické země, které mají tradici tisíc let, ale v roce 1949 došlo k jejich protiprávnímu zrušení a dodnes nedošlo k nápravě,“ říká archeolog Ondřej Mlejnek, který se k vyznačení hranic spolu s dalšími „hraničáři“ přihlásil.

https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/silnice-cary-morava-cechy-hranice-zemska-manifest.A200526_153805_pardubice-zpravy_skn
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána