30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Projetí na oranžovou/červenou v jeden den BRNO  (Přečteno 19133 krát)

Fogyn

  • Příspěvků: 832
    • Zobrazit profil
Re:Projetí na oranžovou/červenou v jeden den BRNO
« Odpověď #30 kdy: 29 Května 2020, 20:16:32 »

Řekl bych, že se jedná o trolla. Tak blbej nikdo není :-) Za mě to přehnal tím "naučil jsem se to díky pc hrám". Já jich hrál tuny, ne, řídit se tím člověk nenaučí ani kdyby chtěl sebevíc. PC hra člověku koordinaci ruka kolečko, noha čtverec nedá - pokud se nebavíme o hře na bicí. O co se vsadíme, že je náš troll taky bubeník? ;)
IP zaznamenána

Jury

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Projetí na oranžovou/červenou v jeden den BRNO
« Odpověď #31 kdy: 29 Května 2020, 20:17:27 »

Pěkné, diky. Dnes ten semafor jsem projel prostě jen tak,potřeboval jsem to. Druhý je tak 100metrů a vím jak fungují, je tam čas aspoň 30sekund a vím, že bych nikdy nikoho tam neohrozil. Stejně předemnou bylo hodně aut a já se tam vlezl, je to jen jedna zatáčka doprava, zadna křižovatka nic, nikdo tam z protějšího směru jet nemohl ani ksem nikoho neudržel,neohrozil,neomezil. Jen mě takové věci vždy mrzi a přemýšlím nad nema dlouho, vím že v ru chvilku tady policie stejně nebyla, jak říkám na tom semaforu i na protějším jsem stál už tak 10x za tento měsíc a v pohode, nikdy nikam nespecham, dnes to nevyšlo
IP zaznamenána

Jury

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Projetí na oranžovou/červenou v jeden den BRNO
« Odpověď #32 kdy: 29 Května 2020, 20:19:40 »

Je to divný ale naučil :d prostě reflexy furt , hraval jsem i závodní atp. Troll nejsem jen me dnesek sere, mel jsem radeji zastavit
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 903
    • Zobrazit profil
Re:Projetí na oranžovou/červenou v jeden den BRNO
« Odpověď #33 kdy: 29 Května 2020, 20:22:58 »

to Jury: nám se tu se svými pocity nezpovídej... Pokud máš tu potřebu, tak vhodný je kostel a nebo maminka.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Projetí na oranžovou/červenou v jeden den BRNO
« Odpověď #34 kdy: 29 Května 2020, 20:24:01 »

Zdravím, udělal jsem chybu kterou už neudělám, byl jsem nějak rozrušenej.. Když ale normálně jezdím toto se mi nestane.

Dnes ten semafor jsem projel prostě jen tak,potřeboval jsem to.

Nechceš půjčit moje auto?
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 675
    • Zobrazit profil
Re:Projetí na oranžovou/červenou v jeden den BRNO
« Odpověď #35 kdy: 29 Května 2020, 21:22:37 »

IMHO mu do 18 hodně schází. Vlákno bych zamkl.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 166
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Projetí na oranžovou/červenou v jeden den BRNO
« Odpověď #36 kdy: 29 Května 2020, 21:47:01 »

Tema je vycerpano, zamknuto.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin