30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zastaven, ztotožněn, zajištěn - vysírka  (Přečteno 24342 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Zastaven, ztotožněn, zajištěn - vysírka
« Odpověď #15 kdy: 25 Března 2020, 22:25:42 »

Třeba něco jako "máte mou výpověď, to vám (zatím) musí stačit - vyslechněte policisty".
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Zastaven, ztotožněn, zajištěn - vysírka
« Odpověď #16 kdy: 26 Března 2020, 00:47:23 »

Asi bych jim to poslal. Klidně sestříhané, samozřejmě primárně vyhoďte cokoliv, co by mohlo být jakkoliv použitelné vůči vám, a jestli to máte už nějak zpracované, tak nemá smysl posílat dlouhé jalové pasáže (kde se mlčí, chodí, neděje nic zajímavého).

Ty části, které prokazují nepřípustné jednání příslušníků, ale už neupravujte, ať je to vždy na jeden střih i s nějakým krátkým nezajímavým kusem před - aby nemohl nikdo tvrdit, že je to zmanipulované, vytržené z kontextu atp.

Samozřejmě ideální by bylo fízly nejdřív vyslechnout a pak je se záznamem konfrontovat, ale jelikož nejste přímý účastník toho procesu, stejně si to nijak nevynutíte. Pokud bude OVK postupovat standardně, neměl by prověřovaným osobám předem sdělovat, co na ně má, a už vůbec ne postupovat koordinovaně s cílem věc zamést pod koberec. Jestli se to ale stane, tak to snadno poznáte z toho, jak bude stížnost vyřízena, a můžete to pak případně poslat výš.
IP zaznamenána

AndyT

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:Zastaven, ztotožněn, zajištěn - vysírka
« Odpověď #17 kdy: 25 Května 2020, 23:29:41 »

Je v případu nějaký vývoj?

Jinak stížnosti mi přijdou velmi měkké, za mě by to chtělo do každé odkazy na porušení jednotlivých paragrafů zákona o policii, případně i Ústavy a Listiny.

Zvážil bych také podání trestních oznámení, minimálně na zneužití pravomoci, u cajta s Ukrajincem i pokud o vraždu, ostatní spolupachatelé. Nic z toho nebude, ale řadový policajt má z GIBSu vítr.

Do stížností se hodí dopsat něco ve smyslu: "Výsledek bude předán médiím."
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Zastaven, ztotožněn, zajištěn - vysírka
« Odpověď #18 kdy: 26 Května 2020, 09:16:01 »

Nerad s Číkusem nesouhlasím, ale myslím, že tady je míč na vaší straně. Vy něco chcete, něco tvrdíte tak to musíte dokázat. Při nečinnosti bych já jako kontrolní orgán hodil celou věc ze stolu. "On je obvinil, důkazy nemá, nekomunikuje, je to účelové..". Ale je to jen názor naivního obyčejného člověka..
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Zastaven, ztotožněn, zajištěn - vysírka
« Odpověď #19 kdy: 10 Června 2020, 14:43:34 »

V případu vývoj je. Celá stížnost byla odložena jako neodůvodněná. Policisté všechno popřeli a dokonce si do příběhu doplnili vlastní pozorování. Prý jsem se jevil pod vlivem omamných látek, chtěl jsem z místa odjet, odmítal jsem se podrobit jejich výzvám a spoustu dalšího. Také jsem měl jet ve městě 150 kilometrů za hodinu, což je prý vyčteno z "GPS měřiče rychlosti." Tak teď teprve vezmu ten záznam a celé to pošlu GIBSu.

Bez ohledu na výsledek o tom píšu článek na internet.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Zastaven, ztotožněn, zajištěn - vysírka
« Odpověď #21 kdy: 14 Června 2020, 18:59:30 »

Ja se spis divim ze to nezajima zadneho presstituta, pokud je to zdokumentovane dobre, mohlo by to nekolika kresly i zatrast. Zvlaste pote co ucinili tu vypoved po ktere byla stiznost jaksi neduvodna. Nebylo by od veci male osvezeni pameti ze zaznamu a vyvozeni dusledku z krive vypovedi. Fandim Vam a drzim palce.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Zastaven, ztotožněn, zajištěn - vysírka
« Odpověď #22 kdy: 04 Března 2021, 12:06:31 »

Něco nového v této kauze?
IP zaznamenána