30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 6

Autor Téma: [?] VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)  (Přečteno 32476 krát)

arwi

  • Příspěvků: 98
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #15 kdy: 11 Května 2020, 15:23:17 »

Zdravím,

přišla mi VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov), kde v obci Chlistov začali od 1.5.2020 s měřením na výjezdu směrem na Benešov.
3.5. spácháno. 11.5. přišla pošta (takže docela rychlé). Očekávám ještě několik písemností vzhledem k tomu, že jsem si více jak týden nevšimnul, že se měří.

Rád bych ignoroval a následně do 60 dnů udal řidiče.

Platí, prosím, stále ještě, že toho mají moc a nestíhají?
Nebo je lepší volit jinou taktiku?
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #16 kdy: 11 Května 2020, 21:00:48 »

Byl jsem udán, jak se píše výše. Zatím nic, ale ještě je brzy. Stále můžete ještě udat mě.
IP zaznamenána

arwi

  • Příspěvků: 98
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #17 kdy: 12 Května 2020, 14:05:24 »

Děkuji. Poslal jsem Vám soukromou zprávu.

Jinak se jedná o obci Chlístov, silnice 106 a ne Chlistov.
A jak koukám používají rádi větu "měření rychlosti jízdy bylo provedeno silničním radarovým rychloměrem UNICAM / CAM18001845, který měl v době měření platné metrologické ověření.", jak jsem zjistil z jiných vláken.
« Poslední změna: 12 Května 2020, 14:07:56 od arwi »
IP zaznamenána

63-amg

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #18 kdy: 14 Června 2020, 18:24:49 »

arwi - Nevíte zda už měří i směrem od Benešova na Jílové? Dnes tam jel kolega naším firemním autem cca 90 - 100km/h a kamery si na začátku obce nevšiml, až na konci obce směr Jílové tam prý byla kamera, tam už jel 50km/h

EDIT: Tak asi už oboustraně
https://smlouvy.gov.cz/smlouva/12050116
« Poslední změna: 14 Června 2020, 18:38:14 od 63-amg »
IP zaznamenána

arwi

  • Příspěvků: 98
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #19 kdy: 15 Června 2020, 08:43:14 »

Bohužel, jak jste již našel: Měřicí zařízení bude umístěno v následující lokalitě : silnice 11/106, obec Chlístov v obou směrech
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #20 kdy: 25 Června 2020, 14:39:47 »

V datovce výzva k podání vysvětlení, za 10 dní vyzvednu. Nevypadá to, že by nestíhali.
IP zaznamenána

SlušnýŘidič

  • Příspěvků: 63
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #21 kdy: 06 Srpna 2020, 14:00:59 »

Také mi dorazilo několik dopisů z Benešova a shodou okolností hodně podobné dopisy z Vlašimi. Můj plán je udat spolupracujícího Helmuta (z EU), ale není ze sousední země a neumí ani anglicky, tak to snad bude v pohodě.
Shodou okolností se čas spáchání dvou přestupků liší jen o pár minut, takže by se mělo jednat o pokračující přestupek, bohužel jsem při něm přejel hranici regionu. Šlo by to nějak napadnout u jednoho z úřadu, aby to zrušil (ideálně u obou  :) )?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #22 kdy: 07 Srpna 2020, 18:29:31 »

Šlo by to nějak napadnout u jednoho z úřadu, aby to zrušil (ideálně u obou  :) )?

To bych určitě udělal.. nejlépe na oba úřady poslat že stejný přestupek už řeší ten druhý.. ale když udáte Helmuta tak by to asi měl pak udělat Helmut.
IP zaznamenána

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #23 kdy: 14 Září 2020, 12:46:01 »

V datovce výzva k podání vysvětlení, za 10 dní vyzvednu. Nevypadá to, že by nestíhali.

Jak to prosím probíhá u vás?

Jak jsem psal výše ve vlákně, Benešovu jsem nahlásil Caroprd111 jako ridice, nicméně už polhůtně. Poslali mi tedy ke konci srpna jako provozovateli Příkaz. Zajímavé je, že v odůvodnění se píše mj. "Provozovatel vozidla stanovenou částku ve lhůtě splatnosti nehradil. Ve sdělení ze dne XX, vedeného pod čj. YY uvedl totožnost řidiče, kterým je Čaroprd111. Toto sdělení bylo podáno po lhůtě splatnosti."..

Takže blanketní odpor?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #24 kdy: 14 Září 2020, 12:46:54 »

Jak dlouho po přestupku byl řidič udán?

Ano, podejte odpor.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #25 kdy: 14 Září 2020, 12:50:39 »

Na můj přestupek se z Benešova nikdo neozval, na přestupek pana JK (nevím, zda jste to vy) poslali výzvu, na kterou jsem odpověděl, že jsem byl řidičem vozidla.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #26 kdy: 14 Září 2020, 13:53:26 »

V datovce výzva k podání vysvětlení, za 10 dní vyzvednu. Nevypadá to, že by nestíhali.

Jak to prosím probíhá u vás?

Jak jsem psal výše ve vlákně, Benešovu jsem nahlásil Caroprd111 jako ridice, nicméně už polhůtně. Poslali mi tedy ke konci srpna jako provozovateli Příkaz. Zajímavé je, že v odůvodnění se píše mj. "Provozovatel vozidla stanovenou částku ve lhůtě splatnosti nehradil. Ve sdělení ze dne XX, vedeného pod čj. YY uvedl totožnost řidiče, kterým je Čaroprd111. Toto sdělení bylo podáno po lhůtě splatnosti."..

Takže blanketní odpor?

To vypadá, že kdybyste se zastavil u SO na přepadovku a požádal o nahlédnutí do spisu, máte slušnou šanci v něm nalézt usnesení o odložení věci s datem pozdějším, než bylo Vaše udání řidiče. Jezdíte-li kolem, doporučuji neváhat. Mohli by si to snadno zhojit...
IP zaznamenána

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #27 kdy: 14 Září 2020, 16:39:17 »

Jak dlouho po přestupku byl řidič udán?

Ano, podejte odpor.

Přestupek 11/2019, Výzva přijata 02/2020 a totožnost sdělena až v 07/2020 s odůvodněním, že fyzicky jsem kvůli lockdownu nemohl vyzvednout dříve než v 07/2020.
Odpor podán  :)
IP zaznamenána

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #28 kdy: 14 Září 2020, 16:41:23 »

Na můj přestupek se z Benešova nikdo neozval, na přestupek pana JK (nevím, zda jste to vy) poslali výzvu, na kterou jsem odpověděl, že jsem byl řidičem vozidla.

díky za update, JK je někdo jiný, takže tu máme 3 stejné přestupky a každý řešený jinak  :o ;D
IP zaznamenána

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #29 kdy: 14 Září 2020, 16:43:10 »

V datovce výzva k podání vysvětlení, za 10 dní vyzvednu. Nevypadá to, že by nestíhali.

Jak to prosím probíhá u vás?

Jak jsem psal výše ve vlákně, Benešovu jsem nahlásil Caroprd111 jako ridice, nicméně už polhůtně. Poslali mi tedy ke konci srpna jako provozovateli Příkaz. Zajímavé je, že v odůvodnění se píše mj. "Provozovatel vozidla stanovenou částku ve lhůtě splatnosti nehradil. Ve sdělení ze dne XX, vedeného pod čj. YY uvedl totožnost řidiče, kterým je Čaroprd111. Toto sdělení bylo podáno po lhůtě splatnosti."..

Takže blanketní odpor?

To vypadá, že kdybyste se zastavil u SO na přepadovku a požádal o nahlédnutí do spisu, máte slušnou šanci v něm nalézt usnesení o odložení věci s datem pozdějším, než bylo Vaše udání řidiče. Jezdíte-li kolem, doporučuji neváhat. Mohli by si to snadno zhojit...

Díky vyzkouším, i když ta prodleva mezi výzvou a udáním řidiče byla dost veliká..cestuji kolem často, proto mi taky pořád něco posílají  ::) ;D
IP zaznamenána
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6