30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Cena za disent  (Přečteno 2425 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Cena za disent
« kdy: 12 Února 2020, 14:48:41 »

Předpokládám, že odkazovat zde na Pecinu, je do značné míry redundantní, ale tohle je i pro otrlého poměrně silná káva. Kdo nechce ztrácet čas kontextem a analýzami popíračské scény, koukněte rovnou na stranu 7 odst. 3 tohoto veledíla.

Kdyby někdo nevěděl, co si má o sobě myslet, když jako obviněný z dopravního přestupku využívá svá (zatím ještě stále alespoň formálně přiznaná) práva, tak teď už to díky MV víte ...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Cena za disent
« Odpověď #1 kdy: 12 Února 2020, 15:35:03 »

Kdybychom žili v právním státě, byl bych šokován. Ale jelikož právní stát na našem území skončil s prvními výstřely Velké války, přijde mi to normální. Stýká se s odsouzenými lidmi, distribuuje a píše závadové knížky, maří pokutový byznys. Jistě ani nevyvěšuje unijní vlaječky k výročí vstupu a možná ani nezdraví domovnici.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Cena za disent
« Odpověď #2 kdy: 12 Února 2020, 16:28:32 »

Ano, obhájce přestupků je třeba hodnotit stejně jako žadatele s drogovou minulostí či přítomností pro jejich nespolehlivost, vydíratelnost a morální vratkost, resp. absenci zábran.

Člověku se až nechce věřit, že to někdo mohl napsat a myslet to vážně. Je to takový pěkný výtrysk vzteku nad tím, jak jim někdo nabourává pokutový byznys.
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Cena za disent
« Odpověď #3 kdy: 17 Února 2020, 16:14:23 »

Offtopic - budiz tento pripad ukazkou toho, ze ani anonymizacia moc nepomohla, pretoze dohladat skutocnu identitu E.S. z prilozenych dokumentov mi zabralo (ako cudzincovi co sa moc neorientuje) tak minutu :(
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Cena za disent
« Odpověď #4 kdy: 18 Února 2020, 07:46:53 »

Co jsem se ptal, tak ta anonymizace byla pouze pro formu, ne proto, aby skutečně nešlo nic dohledat - to cílem nebylo, s tím se počítalo :)
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:Cena za disent
« Odpověď #5 kdy: 18 Února 2020, 09:56:12 »

Stačí si přečíst pár rozhovorů s Radkem Schovánkem na téma StB a jejího údajného "zániku". Ve skutečnosti jich zůstali ve službě tisíce a infikovali další tisíce. Je to v nich pořád a projevuje se to i tímto způsobem.
IP zaznamenána