30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Překročení rychlosti firemním autem v Maďarsku  (Přečteno 2944 krát)

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Překročení rychlosti firemním autem v Maďarsku
« kdy: 11 Února 2020, 10:08:08 »

Podařilo se mi služebním autem překročit rychlost v Maďarsku viz.přiložený informační dopis.Dopis přišel doporučeně na firmu,kde jsem já majitelem.Tak co s tím?Buzeranti by rádi 30000,-Huf a já jim chci dát hovno!Nicméně do Maďárie jezdím cca 5x ročně - je možnost,že mne při namátkové kontrole opicie zjistí,že dlužím výpalné?Nebo to prostě ignorovat a nemtudom maďárom?V podobných případech z Maďarska to zde na foru není jednoznačně dořešené.Bylo by řešení napráskat Helmuta nebo se s Maďarem nemluví?
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti firemním autem v Maďarsku
« Odpověď #1 kdy: 04 Března 2020, 09:14:00 »

Vidím,že rada žádná - tak tedy pokračování.Soudruhům z Čabajkstánu jsem poslal hezky česky doporučený dopis,že auto řídil Ericsson z Norska,aj adresu jsem jim vygooglil.Jenže ti volové jsou nějací vytrvalý,či mají hovno co na práci a poslali mi hezky doporučeně ugrofinštinou napsaný dopis,kde zase chtějí těch jejich 30000 hufnáglů.Moje rada tedy zní : Je zcela zbytečné si dopisovat s Maďarem a raději se řídit radou Jaroslava Haška - viz Osudy dobrého vojáka Švejka.
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti firemním autem v Maďarsku
« Odpověď #2 kdy: 04 Března 2020, 09:37:32 »

Vy máte RZ začínající na 2020 a auto tovární značky Zsédenyen?
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti firemním autem v Maďarsku
« Odpověď #3 kdy: 04 Března 2020, 15:56:19 »

Teď na to koukám a opravdu - je to tak RZ začíná 2020 a auto značky Zsedenyen.Tak tím tam nebyl ani Ericsson ;D.Mam jim napsat,že takové auto nevlastním? Když to pošlu zase k nim doporučeně, pošta schrabne 100 jen za poslání.
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti firemním autem v Maďarsku
« Odpověď #4 kdy: 04 Března 2020, 21:49:53 »

Osobně bych to kompletně ignoroval a pomyslel si "chudáci blbci neumí aní ten template pro hromadný mail použít správně".

Pokud tam pětkrát ročně jezdíte a děsí Vás, že by Vás mohl někdo stopnout a zabránit další jízdě a zabavit auto ... no, pokud tam jezdíte s malými dětmi v autě, tak to může být stresující, ale jinak bych to přesunul do kategorie "aspoň se něco děje". Podle těchto podkladů ani nemáte partnera, který by neměl binec v podkladech a se kterým byste se mohl o čemkoli rozumně bavit. Takže ignorovat, a pokud chcete mít dobrý pocit, tak česky odpovědět "já nerozumět vůbec ničemu co vy psát". I kdybyste cokoli zaplatil, tak nemáte vůbec žádnou jistotu, že to bude započítáno zrovna proti Vašemu autu / přestupku.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti firemním autem v Maďarsku
« Odpověď #5 kdy: 05 Března 2020, 07:56:40 »

Auto máte na právnickou osobu? Nebo v názvu společnosti je přímo Vaše příjmení? Jinak výměna značek stojí 600Kč (musí být poškozená) a to Vás pak už nespojí vůbec.
IP zaznamenána