30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: MP Lázně Bohdaneč cowboys  (Přečteno 31419 krát)

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #15 kdy: 17 Ledna 2015, 02:48:01 »

Tak se mi včera večer poštěstilo být konfrontován hustokrutou posádkou emerického kcháru šerifů z LB....

Mě se poštěstilo asi před rokem u Chvaletic. Neměl jsem moc náladu kvůli vykradenému baráku v noci během spánku.

OP: Víte, proč jsme Vás zastavili ?
Já : Asi že nic jiného neumíte a něčím se živit musíte.
... Nevěřil vlastním uším..
OP: Jak to myslíte ?
Já : Na blbé otázky dávám obvykle blbé odpovědi.
OP: Předložte doklady (možná s prosím)
Já : Byly mi ukradeny, zde je protokol.
OP strávil asi 15 minut v autě ....

No a dál už je to jenom smutný příběh. Zaplatil jsem za zrychlený přesun neb jsem moc netušil, že to jde i jinak ....

Podruhé už jsem se jim vysmekl. Na stopce jsem prakticky zastavil, číhali za bukem.
Na moje tvrzení, že pokud to mají nafilmované, tak že na každém jejich snímku stojím, tak ať si nějaký snímek vyberou jako důkaz a pošlou to do správka, ...po chvíli rezignovali.

Tak jen pro pobavení  :)
« Poslední změna: 17 Ledna 2015, 02:50:04 od kverulant »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 198
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #16 kdy: 08 Července 2015, 20:28:16 »

Organ presne po roce poslal iniciativne oznameni o zastaveni rizeni. Kraj jim prikazal, aby mi poslali kopii spisu do 15 dni zdarma, ale urcite se organ bude vymlouvat, ze mu to bylo doruceno az 5. ledna (protoze vanoce) a mam takove tuseni, ze to na me budou hrat ve stylu "rizeni zastaveno, tak co chces"...

Mohl bys to sem vlozit .pdf/rar/zip?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin