30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: MP Lázně Bohdaneč cowboys  (Přečteno 31408 krát)

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
MP Lázně Bohdaneč cowboys
« kdy: 12 Prosince 2014, 11:20:40 »

Tak se mi včera večer poštěstilo být konfrontován hustokrutou posádkou emerického kcháru šerifů z LB. Níže přepis audiozáznamu

Osoby a obsazení: já, StMO (starší městský opicajt), MlMO (mladší městský opicajt)

Jedu večer liduprázdnou ulicí domů, těším se na večeři a najednou šašek se světýlkem, zastavuju a stahuju okénko.

StMO: přistupuje k autu a blbě čumí, neříká nic
já: co potřebujete?
StMO: já? co potřebuju?
já: zastavil jste mě tak asi něco chcete
StMO: 65 v obci to fakt není dobrý
já: a co potřebujete?
StMO: doklady
já: předávám doklady
StMO: spěcháte?
já: proč se ptáte?
StMO: jestli spěcháte, když jedete rychle
já: to vás vůbec nemusí zajímat
StMO: tak já jsem vás změřil jak jedete rychle, tak se slušně ptám, jestli spěcháte
já: a já vám slušně odpovídám, že se mě nemáte na to ptát
StMO: dobře, spáchal jste přestupek, který můžeme řešit blokovou pokutou.....blabla
já: nesouhlasím
StMO: s čím nesouhlasíte?
já: s přestupkem, prosím poslat do správního

StMO odchází do auta. Přichází MlMO a fotí auto ze všech stran. Zesiluju si muziku, pokuřuju a čekám. Najednou MlMO přistupuje k autu

MlMO: vystupte si z vozidla
já: co prosím?
MlMO: vystupte si z vozidla
já: proč?
MlMO: abych si vás moh vyfotit
já: prosím? co je to za nesmysl?
MlMO: já to potřebuju do správního
já: to je pěkná blbost, máte mě ztotožněnýho, takže nic takovýho nepotřebujete, víte co? řekněte mi, na základě jakého předpisu po mě chcete, abych vystoupil k fotografování
MlMO: prchá
já: vystupuju z auta a jdu za ním, opakuju otázku
MlMO: schovává se v autě
StMO: vystupuje, nějaký problém?
já: ptám se kolegy, na základě jakého předpisu po mě chce vystoupení za účelem fotografování, ale on se se mnou odmítá bavit
StMO: kolega vás vyzval a vy jste povinen výzvy uposlechnout
já: šmarja přece nemůžete vyzývat kohokoliv k čemukoliv?!
StMO: policie je oprávněna pořizovat audiovizuální záznamy
já: za zákonem stanovených podmínek, které v tomto případě nebyly naplněny
StMO: se tady budeme zkoušet z paragrafů?
já: ne, to by nemělo význam, jen jsem chtěl odpovědět na otázku
StMO: tak jsem vám odpověděl, stačí?
já: jasně, díky... sedám si zpátky do auta

MlMO: přichází s alkoměrem, klepe se... alkohol počítám nebyl?
já: proč se mě ptáte? na to snad máte ten měřák, ne?
MlMO: klepe se ještě víc, jak se mu klepou ruce, nedaří se mu nasadit na měřák náustek, když se mu to konečně podaří, dramaticky se rozkročí a dí: JMÉNEM ZÁKONA! vás vyzývám ke zkoušce na alkohol
já: vyprsknu smíchy... jasně, foukám na 3x, protože skrze smích se mi nedaří dostatečně dlouho foukat
MlMO: tady prosím, ukazuje 0,00 na displeji
já: jasně, já vím

StMO: po 20 minutách vystupuje z auta a nese mi lejstro, něco blekotá, moc ho nevnímám
já: beru si lejstro, fotím, řeknu si o tužku a počmárám klikatými čárami všechna prázdná místa na papíře
StMO: prosím vás, nečmárejte mi do toho
já: proč ne? jenom proškrtávám, aby nemohl být zápis změněn
StMO: ale já to budu posílat na úřad, tak vás prosím, abyste mi do toho příště nečmáral
já: to snad ničemu nevadí, ne?
StMO: hmmm, a můžu se zeptat, proč nesouhlasíte?
já: nechápu na co se ptáte
StMO: jestli nesouhlasíte s tím, že jste jel rychle
já: já nesouhlasím s přestupkem, o rychlosti jsem nemluvil, překročit rychlost ještě neznamená spáchat přestupek
StMO: dobře, ať to dopadne jak chce, snažně vás prosím, nejezděte tak rychle a pamatujte si to, ano? tak šťastnou cestu

Toliko ze života našich chrabrých strážců zákona a spravedlnosti, kteří na liduprázdné ulici s nasazením vlastních životů zvyšují bezpečnost a bdí nad našimi životy.

Tož tak, o průběhu SŘ budu pochopitelně informovat

slunce v břiše, fízlům zmar a se zmrdy no mercy!

BB



IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #1 kdy: 12 Prosince 2014, 12:01:19 »

Panejo, to jsou tedy experti  :x
IP zaznamenána

Rudá Zmije

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #2 kdy: 12 Prosince 2014, 12:16:25 »

ja vsechny snazne prosim, aby techto prihod zazivali a sdileli vic, vzdy se bajecne pobavim! :D
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #3 kdy: 12 Prosince 2014, 12:21:07 »

„ policie je oprávněna pořizovat audiovizuální záznamy“
na to bych asi odpověděl, že oni nejsou policie, nýbrž pouze strážníci. Na to jsou hodně citliví a mají z toho těžký Minderwertigkeitskomplex. Proto se taky nápis „městská policie“ na jejich uniformě stále mění. Část „městská“ se neustále zmenšuje“ a část „policie“ je již velká tak, že se na uniformu již pomalu ani nevejde…  ;D
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #4 kdy: 12 Prosince 2014, 13:25:34 »

§ 24b odst. 1 zákona o obecních kašparech:
Obecní policie je oprávněna, je-li to potřebné pro plnění jejích úkolů podle tohoto nebo jiného zákona, pořizovat zvukové, obrazové nebo jiné záznamy z míst veřejně přístupných, popřípadě též zvukové, obrazové nebo jiné záznamy o průběhu zákroku nebo úkonu.

Takže ano, mohou si natáčet úkon, ale v žádném případě ne řidiče vyzývat k tomu, aby vystoupil z auta a mohli si ho natočit. Asi šerifové moc čumí na americké filmy, měli Vám ještě chtít dát na krk cedulku s číslem :)
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #5 kdy: 12 Prosince 2014, 13:32:09 »

ja vsechny snazne prosim, aby techto prihod zazivali a sdileli vic, vzdy se bajecne pobavim! :D

Ja bych rad, ale oni me ty smejdi proste ne a ne zastavit :) V nasi obci pachaji PaChove dobro typu kontrolni kontrola prakticky denodenne a jeste ani jednou nechteli kontrolovat me :( Zrejme se soustredi na Prazaky, nebo se boji, kdyz na ne vzdy vyhruzne civim, nebo nevim z jakeho duvodu.
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #6 kdy: 12 Prosince 2014, 14:20:48 »

Ehm, oni ti kokoti z LB nesedia este vsetci v base? Alebo ich uz nahradili?
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #7 kdy: 12 Prosince 2014, 14:34:52 »

přesně tak, taky bych rád , aby příhod bylo více, prodlužuje mi to život o roky  ;D
IP zaznamenána
In dubio pro reo

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #8 kdy: 12 Prosince 2014, 15:04:58 »

Ehm, oni ti kokoti z LB nesedia este vsetci v base? Alebo ich uz nahradili?

Vypadá to, že se poučili z krizového vývoje, protože byli tak strašně slušní, že to bylo místy až směšné. Nepozorný člověk by skoro zapomněl, co je to za svoloč. V tu chvíli je třeba vždy vzpomenout na axiom, že fízl=zlo bez ohledu na to, jak se zrovna chová.
IP zaznamenána

Rudá Zmije

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #9 kdy: 12 Prosince 2014, 15:17:07 »

ja vsechny snazne prosim, aby techto prihod zazivali a sdileli vic, vzdy se bajecne pobavim! :D

Ja bych rad, ale oni me ty smejdi proste ne a ne zastavit :) V nasi obci pachaji PaChove dobro typu kontrolni kontrola prakticky denodenne a jeste ani jednou nechteli kontrolovat me :( Zrejme se soustredi na Prazaky, nebo se boji, kdyz na ne vzdy vyhruzne civim, nebo nevim z jakeho duvodu.

U mne je nejhorsi, ze vzdy narazim asi na nejaky extremne rozumne exemplare, nebo holt vysilam nejakou auru, ktera je zklidnuje :D kdyz chci sundat boticku, tak krome jednoho pripadu bez kecu ochotne, reknu spravni rizeni, tak uz ani nic nevypisuji, vrati mi doklady a jeste popreji pekny den... tuhle me zastavili pri prujezdu jednosmerkou, borec se smal, jak za "nekolik let" nic podobneho nevidel, po klasicke formulce o spravnim rizeni to taky vzdal, dal mi doklady a popral mi hezky den.

Jednou jsem prave tem botickarum chtel dokonce dat penize od cesty, protoze fakt prijeli asi za 4 minuty, bez kecu vse sundali, byli hrozne mili, ocenili moje auto a jeste se mnou vtipkovali :D ale odmitli, ze jako fakt nemuzou.
« Poslední změna: 12 Prosince 2014, 15:20:13 od Rudá Zmije »
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #10 kdy: 12 Prosince 2014, 15:18:27 »

ja vsechny snazne prosim, aby techto prihod zazivali a sdileli vic, vzdy se bajecne pobavim! :D

Ja bych rad, ale oni me ty smejdi proste ne a ne zastavit :) V nasi obci pachaji PaChove dobro typu kontrolni kontrola prakticky denodenne a jeste ani jednou nechteli kontrolovat me :( Zrejme se soustredi na Prazaky, nebo se boji, kdyz na ne vzdy vyhruzne civim, nebo nevim z jakeho duvodu.

U mne je nejhorsi, ze vzdy narazim asi na nejaky extremne rozumne exemplare, nebo holt vysilam nejakou auru, ktera je zklidnuje :D kdyz chci sundat boticku, tak krome jednoho pripadu bez kecu ochotne, reknu spravni rizeni, tak uz ani nic nevypisuji, vrati mi doklady a jeste popreji pekny den... tuhle me zastavili pri prujezdu jednosmerkou, borec se smal, jak za "nekolik let" nic podobneho nevidel, po klasicke formulce o spravnim rizeni to taky vzdal, dal mi doklady a popral mi hezky den.

kurva na který planetě žiješ? :)
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #11 kdy: 12 Prosince 2014, 19:00:23 »

 :o
Jeste mesic a nahraju sem pripad z magistratu Karlovy Vary, kdy jsem organovi rovnou naznacil, ze z toho nekapne ani koruna a... spis na tema tvrzeni proti tvrzeni o (ne)zastaveni na STOPce uz ma dnes 120  :o stran (dvakrat vraceno z kraje) a stale nejsme u konce a stale me organ vyzyva, abych se 30 dni pred prekluzi dostavil k ustnimu jednani  :o Jen tise zavidim (ale zase bych si neuzil tu legraci) oragany, kteri maji vice vovcanu ochotnych zaplatit...
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #12 kdy: 13 Ledna 2015, 22:19:33 »

ladin:  tak co, kdy bude ten příběh na dlouhé zimní večery? :)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #13 kdy: 14 Ledna 2015, 07:49:58 »

Rok od prestupku tomu bude zitra, ale ono to jeste graduje a mozna budete muset jeste chvilku pockat. Ja uz si z ourady delal dobry den a myslel si, ze bude ve vlastnim zajmu vse hazet rovnou do kose, ale on snad musel dostat pokyn, ze to nesmi vzdat ::)  ;D Chronologicky v posledni dobe:

Druhe vraceni z kraje k dalsimu projednani.
Zadost o informace, kopie spisu do datove schranky.
Pozadavek organa o zaplaceni jakoby mi posilal papirove kopie.
Stiznost na vyrizeni zadosti o informace.
Namitka podjatosti, prvni v tomto rizeni, podlozena prasarnama, co stihl napachat pred tim.
Mesic pred prekluzi ustni jednani. Jestli i pres podjatost probehlo, to netusim.
Podjatost vyrizena za sedm dni! Prisly mi ctyri dopisy! Primator rika, ze tajemnik je v pohode. Tajemnik placa po zadech vedouci. Vedouci chvali podrizeneho vedouciho. A ten schvaluje ouradu, to vse opravdu za tyden, vsechny dopisy stylem kopirovat/vlozit.
Zaroven s tim kraj pse ouradovi, ze mi ten spis ma okopirovat zdarma. Z kontextu to vypada uz na 138 stran.

Takze pozitri vaham nad tim, ze se jednak pripomenu stiznosti organovi, ze mi stale dluzi kopii spisu. Mel na to 15 dni, ale urcite bude tvrdit, ze mu pres vanoce nebylo doruceno rozhodnuti z kraje. A pak vaham nad tim, ze jeste ze srandy poslu odvolani k podjatosti. Ale to asi bude zbytecna prace, pokud ma organ vsech pet pohromade, tak mi jen posle oznameni o zastaveni rizeni a odvolani zahodi.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
Re:MP Lázně Bohdaneč cowboys
« Odpověď #14 kdy: 16 Ledna 2015, 07:06:01 »

Organ presne po roce poslal iniciativne oznameni o zastaveni rizeni. Kraj jim prikazal, aby mi poslali kopii spisu do 15 dni zdarma, ale urcite se organ bude vymlouvat, ze mu to bylo doruceno az 5. ledna (protoze vanoce) a mam takove tuseni, ze to na me budou hrat ve stylu "rizeni zastaveno, tak co chces"...
IP zaznamenána