30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Turbo Milevsko  (Přečteno 7325 krát)

Ropák

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
[WIN] Turbo Milevsko
« kdy: 30 Ledna 2020, 15:15:36 »

Vážení, tak už na mě taky došlo.
Po několika "výzvách k úhradě určené částky" z uplynulých let, co jsem klasicky ignoroval (vše z větších měst - nikdy mi nic nepřišlo dál) se na mě usmálo "štěstí" z Milevska.


Začátek srpna '19:  -  "pyrátění"

Začátek září '19:  - Výzva k uhrazení určené částky 600,- -> ignorace
Na poučení na zadní stranu "výzvy" mi napsali "MŮŽE" napráskat řidiče.

Konec ledna '20 (včera) - Příkaz - pokuta 1500,-


Teď posílám žádost o spis a v pondělí odpor. Nic jinýho mi nezbejvá. Koukám, že turbo je už asi dneska většinovej model, takže se nejspíš vyplatí rovnou napráskat Helmuta, což už jsem prokaučoval ignorací.
Pak poreferuju, co se bude dít dál. Je to moje první takováhle zkušenost. Ale co jsem si početl na fóru, tak pokud nebude ve spise nějaká vyložená blbost, pravděpodobně vyšší instance turbo posvětí.

Jestli jsem to přidal do špatný sekce, moc se omlouvám.
« Poslední změna: 30 Ledna 2020, 15:23:50 od Ropák »
IP zaznamenána

Ropák

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #1 kdy: 09 Února 2020, 22:14:53 »

Přišel mi spis. Docela mě zklamalo, že tam není žádná fotka nebo jakejkoliv záznam o měření. Je tohle vůbec možný?! Jen kopie všeho, co už mám, tzn. "odpustek", "příkaz" a potvrzení přijetí "odporu".
Zejtra to sem nahraju.
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #2 kdy: 10 Února 2020, 09:30:30 »

Evidentně vám neposlali celý spis. V tom kusu textu, co jste ofotil se píše o oznámení od MP (což je logické, bez něj by neměli co zahájit) a stejně tak ve spisu bude i váš odpor (a hromada dalších věcí). Takže ve vašem případě pořád platí, že je potřeba zajistit celý spis. Obávám se, že bez osobní návštěvy (vás nebo zmocněnce) se neobejdete...
IP zaznamenána

Ropák

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #3 kdy: 17 Února 2020, 08:35:35 »

Díky. Byl jsem teď nemocnej, ale jedu tam dnes. Asi to bude pěkná banda panchartů v tom Milevsku. Lituju, že jsem nezískal skills v "předkocourkovských" letech, ale už se nedá nic dělat.

Posílám ty papíry, mimo odpustku a příkazu, ty jsou nejspíš jasný. Nezajistil, etc, etc. Tam žádná procesní chyba nebude.
Auto jsem v tomhle případě opravdu neřídil, což je už teď jedno, ale jsem sám zvědavej, jestli na fotce bude ksicht. Kamera je v tý vesnici zepředu i zezadu. Koukám, že zanedlouho bude jediná validní strategie jezdit minimálně o 40/50 víc, než je dovolený, což mi teda nepřipadá úplně bezpečný.

Snad je to trochu čitelný, nemám to čím lepším vyfotit  :-[
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #4 kdy: 17 Února 2020, 10:58:15 »

Koukám, že zanedlouho bude jediná validní strategie jezdit minimálně o 40/50 víc, než je dovolený, což mi teda nepřipadá úplně bezpečný.
Tím se ale odpovědnosti provozovatele nezbavíte, jen odpadne možnost to řešit zaplacením odpustku.
IP zaznamenána

Moto007

  • Příspěvků: 223
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #5 kdy: 17 Února 2020, 17:19:14 »

pěkný překlep v posledním listu …..
IP zaznamenána

J0HN3C

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #6 kdy: 30 Dubna 2020, 21:19:28 »

Koukám, že zanedlouho bude jediná validní strategie jezdit minimálně o 40/50 víc, než je dovolený, což mi teda nepřipadá úplně bezpečný.
Tím se ale odpovědnosti provozovatele nezbavíte, jen odpadne možnost to řešit zaplacením odpustku.

Znamená to, že úřad může rozjet sprdel/přestupek provozovatele i když jde o bodovaný přestupek? To dřív nebývalo ne?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #7 kdy: 01 Května 2020, 10:14:33 »

Může a mohl i dříve.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #8 kdy: 28 Února 2021, 12:57:47 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána

Ropák

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #9 kdy: 19 Října 2021, 20:20:04 »

No tak dopadlo to výborně. Minulej tejden mi poslali, že v lednu konečná. Takže win. Udělali dost chyb, ale asi tomu napomohla i korona, že to tak nehrotili.

V zásadě šlo o toto:
Dojel jsem na ten ou(řa)d, všechno si od vstupu na hulváta (neskrytě) nahrával, připadal jsem si při tom fakt divně :-D
Paní mi tvrdila, že turbo je v pořádku => oni nepochybili. Spis neměl soupisku, fotka se tam prý nedává, ale existuje někde mimo - moc jsem to nepochopil - pak mi ji vytiskli z nějakýho souboru v PC. Je moc hezky ostrá a hned bylo vidět, že neřídím já.
Mám datovku skoro od začátku týhle šarády. Poštou mi přišlo pozvání k ÚJ v říjnu 2020, doručeno fikcí. Tam jsem nešel ani se neomluvil, mám přece datovku, že. Od tý doby ticho a teď mi poslali "zastavení".
Mockrát děkuju vám všem a omlouvám se, že jsem to skoro zazdil.
IP zaznamenána

Ropák

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #10 kdy: 19 Října 2021, 20:23:01 »

Nejde mi poslat fotka s tím papírem. Píše to:

"Vaše příloha nemůže být nahrána, neboť selhala bezpečnostní kontrola. Prosím obraťte se na administrátora fóra."
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #11 kdy: 19 Října 2021, 20:27:06 »

Zkuste fotku zmenšit.
IP zaznamenána

Ropák

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #12 kdy: 20 Října 2021, 01:38:54 »

Zmenšení nepomohlo. Já neumím moc dobře s počítačem, a když prostě dělá něco jinýho než obvykle, často si s tím neporadím. Nahrál jsem to na rajče, asi to není bezpečný, kdyžtak to smažu.

Do prkenný vohrady, teď si to čtu znova a koukám, že to ještě nekončí (?!)
Posílají mi, že zaniká odpovědnost za přestupek, ale oni jedou SPRDEL, že...



IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:Turbo Milevsko
« Odpověď #13 kdy: 20 Října 2021, 08:17:15 »

Sprdel je taky přestupek, akorát přestupek provozovatele. A odpovědnost zanikla po roce od zahájení řízení, které nastalo doručením toho příkazu provozovateli.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Turbo Milevsko
« Odpověď #14 kdy: 20 Října 2021, 12:44:42 »

Je to přestupek dle § 125f(1) ZPPK, tedy sprdel. Gratulace!
IP zaznamenána