30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zobrazení témata jen skrze info ohledně nového příspěvku v tématu  (Přečteno 17216 krát)

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil

Zdravím, není to nic, co by bylo nějak důležité, ovšem občas se mi stane (nevím, jestli jen mě, nebo je to globální), že v uzavřených případech vidím, že byl přidán příspěvek pod nějaké téma, ovšem toto téma lze nalézt jen skrze toto info - následně v kategorii není toto téma pro mě viditelné a skrze vyhledávání ho taktéž nelze nalézt. V moment, co by tedy někdo jiný přidal příspěvek pod jiné téma v dané kategorii, pod toto téma bych se už neměl jak proklikat, maximálně z historie. V tomto případě se ukázka týka tohoto témata https://www.30kmh.cz/index.php?topic=8990.msg98668#new
« Poslední změna: 12 Ledna 2020, 20:33:41 od NeviemCo »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Asi to je téma které bylo přesunuté někam jinam.
To o kterém píšete bylo přesunuté do ukončených případů.
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil

To ano, je v ukončených případech, ale jak jsem psal, nyní, když otevřu danou kategorii ukončené případy -> Parkování, zastavení, stání, tak ho v ní nemohu nalézt a ani skrze vyhledávání nelze nalézt, dostanu se na něj jen skrze odkaz tady v mém příspěvku nebo právě skrze ten "info box", když do něj někdo něco napíše. Myslel jsem právě, zda tam není nějaká kolize s právy, že v kategorii ho nevidím, ale skrze přímý odkaz ho zobrazit mohu. Stalo se mi občas s více příspěvky takto v ukončených případech, ale až teď jsem ohledně toho založil vlákno.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

Děkujeme za popis problému. Nedaří se mi jej bohužel reprodukovat. Během historicky krátké doby (v řádu týdnů) budeme nicméně nasazovat novou verzi fóra. Raději bychom nyní napřeli energii do upgradu než do řešení marginalit. Nechci Vás tím nijak odbýt; jsem rád, že uživatelé vady hlásí, ale je dost pravděpodobné, že podobné drobnosti se s nasazením nové verze vyřeší samy. Děkuji předem za trpělivost a pochopení.
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil

V pořádku, jak jsem psal výše, není to nic nějak důležitého, jen jsem si toho všiml a nahlásil to :)

Těším se na novou verzi a přeji hodně štěstí s nasazením. Téma se tedy může uzavřít(?)
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 320
    • Zobrazit profil
Re:Zobrazení témata jen skrze info ohledně nového příspěvku v tématu
« Odpověď #5 kdy: 02 Března 2020, 11:57:28 »

Zdravím,

měl bych vodítko - stává se mi to také a nejspíš se jedná o případy, které přišly z kuchyně. Sám do kuchyně nemám přístup, tak možná cesta vede tudy.

Dnes to byl případ v sekci Jiné, jméno začínalo [?] a jednalo se o zmocněnce.

--mhepp
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Zobrazení témata jen skrze info ohledně nového příspěvku v tématu
« Odpověď #6 kdy: 02 Března 2020, 11:59:14 »

mhepp> Vy to téma nevidíte ve výpisu?
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Zobrazení témata jen skrze info ohledně nového příspěvku v tématu
« Odpověď #7 kdy: 02 Března 2020, 13:25:39 »

Jo, to same u mne:

Na uvodni strance vidim ze v sekci "Jine" je novej prispevek ve vlaknu "Re:[?]Doručování zmoc...". Kdyz kliknu na "Jine", tam to vlakno ani prispevek nevidim. Ale porad muzu kliknout na "Re:[?]Doručování zmoc..." primo na hlavni strance, a topic pak vidim...
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Zobrazení témata jen skrze info ohledně nového příspěvku v tématu
« Odpověď #8 kdy: 02 Března 2020, 14:53:56 »

Už by to mělo být opraveno.
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 320
    • Zobrazit profil
Re:Zobrazení témata jen skrze info ohledně nového příspěvku v tématu
« Odpověď #9 kdy: 03 Března 2020, 16:43:46 »

Ha...

Ano, neviděl jsem to téma ve výpisu. Nyní již viydím, takže ano, opraveno, děkuji.

grammar nazi: enzym
« Poslední změna: 03 Března 2020, 17:25:25 od enzym »
IP zaznamenána