30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Vyzva - rok a pul stare parkovani  (Přečteno 1976 krát)

Shake

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
[?] Vyzva - rok a pul stare parkovani
« kdy: 19 Prosince 2019, 16:50:39 »

V tomhle tydnu mi dorazila vyzva na zaplaceni vypalneho kvuli podezreni na prestupek pred rokem a pul - zastaveni v zakazu zastaveni na Praze 4.

Vzhledem k tomu, ze jsem v danem roce jezdil po meste docela dost po schuzkach, sem tam se mohlo stat, ze auto stalo chvili, kde nemelo, nebo jsem o par minut protah parkovani - nechtel jsem se zbytecne vytacet a uz asi 4 vyzvy na vypalne jsem v poslednim pul roce zaplatil, ale ted dorazila dokonce jedna rok a pul stara a prestava me to bavit, zvlast, jestli si z toho delaj byznys a ja uz nemam sanci si vzpomenout, jestli jsem fakt nekde blbe parkoval...

Nejsem uplne znaly, jen jsem proletel forum - chapu dobre, ze promlceni je 2 roky? Dava smysl s tim neco delat?

Dik moc
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - rok a pul stare parkovani
« Odpověď #1 kdy: 19 Prosince 2019, 17:09:44 »

Jsou to tři roky. Ale do roka a do dne musí úřad zahájit řízení, což úřad už asi nestihne. Takže, kromě zaplacení, je v podstatě jedno, co uděláte.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - rok a pul stare parkovani
« Odpověď #2 kdy: 19 Prosince 2019, 23:33:17 »

Nejjednodušší varianta je v klidu zapomenout, že jste cokoliv obdržel. Nic dalšího už se nestane.
IP zaznamenána

Stewie

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - rok a pul stare parkovani
« Odpověď #3 kdy: 20 Prosince 2019, 17:13:07 »

a prestava me to bavit, zvlast, jestli si z toho delaj byznys

však to je cílem, vybrat peníze. Kdyby šlo o nějakou prevenci či bezpečí tak se berou papíry a autem nejezdí nikdo. Stát nemá prachy a proto se ždímou ovce, daně, poplatky úřadům, je jedno jak se to jmenuje, jsou to jen další způsoby jak tě připravit o prachy

jedná se o prahu, tam to neřeš. Já ignoruji naprosto všechny zóny, ani nevím co ty barvy znamenají a nezajímá mě to, zastavím si a konec. Buzerace v praze je čím dál horší
« Poslední změna: 20 Prosince 2019, 17:18:08 od Stewie »
IP zaznamenána