30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Problémový soused, neustálá obvinění  (Přečteno 7463 krát)

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #15 kdy: 11 Prosince 2019, 12:04:58 »

A to ti za to vážně stojí ho tímto způsobem ještě provokovat, že ho pozdravíš čau šuline?

Já myslel, že cílem snahy je mít od něj pokoj.
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #16 kdy: 11 Prosince 2019, 12:37:10 »

To byl příklad jednak. A jednak já nezačal propichovat pneumatiky a podobně. To je reakce na něco. A teď mám držet hubu a krok ?
To se mi nezdá. Samozřejmě něco na tom o čem psal HH je.
Tady jde o to, že to je psychopat, že mu někdo něco řekne, ale on má daleko neadekvátnější reakci. Blbě se to vysvětluje, je to člověk, který nikdy neřeší nic na rovinu, přímo, rozhovorem.
Sousedi si pouští hudbu , občas přes den většinou o víkendu a třeba hoďku dvě, nikomu to nevadí . Jen on třeba bouchá do stěny, nebo najdou hovno na rohožce potažmo vypuštěné kola od auta.Takto se to řeší ? A to je špička ledovce. Jak už jsem psal, háže z okna otevřené plechovky s plesnivým jídlem tak aby to psi sežrali. Nebo sousedi si koupili nového psa a najednou byli všude loužičky vody , ve výtahu v patrech, přitom je známe 20 let a jednak víme, že by si to uklidili , no a byla voda a jednak byli zrovna někde pryč. Jenom se snaží prostě aby v tom domě byla nepohoda vzájemné obviňování a podobně. A dělá to bezdůvodně.Další příklad, staré sousedce, která byla na dovolené vypnul pojistky a vytekla ji lednička (foto past).
Já si nejsem jistý jestli to nechat být , ale jak to tak vypadá asi jo.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #17 kdy: 11 Prosince 2019, 13:02:44 »

... staré sousedce, která byla na dovolené vypnul pojistky a vytekla ji lednička (foto past). ...
Tak to je idalni situace na protiutok - pokud je zaznam z fotopasti, jak vypina jistice. Nejaka skoda tam bude - zkazene jidlo, voda zatekla do podlahy ...
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #18 kdy: 11 Prosince 2019, 14:12:16 »

snehulak:
U protiútoku asi záleží jestli se k vám někdo přidá a nebo zůstanete sám.. třebas vypnuté pojistky můžete řešit, ale když od toho sousedka dá ruce pryč tak asi moc nezmůžete.

S podporou SVJ se dá taky něco dělat, ale záleží jestli tu podporu máte.. když třebas na shromáždění navrhnete do zápisu že ho SVJ vyzývá aby přestal obtěžovat ostatní členy tak jestli se to odhlasuje a nebo ne.

A jestli chcete dělat právní protiútok tak by bylo dobře přestat dělat jemu naschvály které by on mohl dokázat.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #19 kdy: 11 Prosince 2019, 14:25:17 »

Zkusil bych ho odzbrojit dobrymi ciny... kupodivu to nekdy funguje lepe nez brokovnice.
Zafungovala mi:
- omluva - ani do ted nevim za co, dedkovi se rozzarila ocicka
- pozvani na pivko/neco sladkeho(bez deti)
- nebo jen prohozeni dobreho slova a vyslechnuti cloveka - tady pozor na to se nestat obeti pozornosti

Dnes je moderni pouzivat slova psychopat/sociopat a vetsinou se  o tento typ nejedna, zkuste si v okoli zjistit, jak se choval pred duchodem.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #20 kdy: 12 Prosince 2019, 12:00:56 »

Přesně jak píše FU.
Bych mu donesl paklík vychlazeného piva a s pobavením sledoval reakci.

Soused mi pokácel na parcele vzrostlý strom, šikovným postupem jsme docílili stavu, že bez přehánění zobe z ruky. K pulp fiction od hh přidávám alternativní postup, jak Tom Sawyer natíral tetičce plot vápnem  ;)


IP zaznamenána

YEDaj

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #21 kdy: 18 Prosince 2019, 16:30:51 »

Dobry den, mam takovy problem, ze tohle forum zneuzivaji ruzni psychopati a paranoici, aby si ospravedlnili vlastni debilitu... Dobry den.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #22 kdy: 18 Prosince 2019, 16:40:48 »

Krásný adventní podvečer.

Co s tím problémem budete dělat? Smysl vašeho příspěvku?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #23 kdy: 18 Prosince 2019, 16:49:44 »

Vítáme souseda :-D
IP zaznamenána

YEDaj

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #24 kdy: 18 Prosince 2019, 16:59:40 »

"co s tim budete delat?"
To bylo vsechno.
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #25 kdy: 18 Prosince 2019, 17:57:41 »

Díky za tipy, zkusíme je nějak vytěžit. Nejsem v tom sám, drtivá většina nájemníku je na naší straně a v podstatě nám fandí. Pro ně je otravné když policie týden co týden zvoní po bytech a snaží se dobrat nějakého svědectví. A YEDaj ? Bylo by zajimavé zjistit třeba IP adresu. Nicméně je to starší ročník, který sice internet má, ale vyjadřuje se víc sofistikovaně :D
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #26 kdy: 18 Prosince 2019, 18:04:39 »

Mimochodem prošla kolem něj žena se psem a zase trestní oznámení za údajné napadení :D
Já byl pozvaný ke správnímu orgánu což automaticky odmítám ,ale asi je to nějaký další level, protože tentokrát v den ústního jednání mi přistálo v datovce, že se mám dostavit za měsíc znova, což dost dobře nechápu , buď orgán něco měl a mohl vydat rozhodnutí nebo nic nemá a nechápu proč mě znova volá ?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #27 kdy: 19 Prosince 2019, 01:07:05 »

A YEDaj ? Bylo by zajimavé zjistit třeba IP adresu.
Osobně tipuji 195.113.142.148.
IP zaznamenána

YEDaj

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Problémový soused, neustálá obvinění
« Odpověď #28 kdy: 19 Prosince 2019, 01:40:54 »

94.112.79.115
IP zaznamenána