30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Litomyšl  (Přečteno 12672 krát)

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #30 kdy: 20 Listopadu 2019, 16:05:24 »

Takže jaký mám zvolit postup?  Teď už jde asi do tuhýho  co ? Tak by to chtělo už nějak aspo%n vědět co dělám ..
A) napsat jim o zaslaní znovu podle zákona viz výše
B) zkusit to vyjádření
C) sebrat se a jet tam na přepadovku a okopírovat spis ... ( Což nechci nemám čas od toho mám DS sakra )

BTW. Co s tím předvoláním na toho 10.12 kdy jsem opravdu mimo ..a ikdyby bych tak bych tam nechtěl jít. ...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 020
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #31 kdy: 20 Listopadu 2019, 16:33:46 »

Takže prosím pěkně co dál ?
Zajistěte kompletní kopii spisu. Návštěvě se (minimálně v zastoupení) pravděpodobně nevyhnete.
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #32 kdy: 20 Listopadu 2019, 17:50:24 »

Opravdu neexistuje jiná cesta ? Opravdu ovčan v tomto státě nemá jiný nárok na kopii zpisu ? Musí to jít jinak přece nelze v dnešním internetovém světe aby člověk jezdil pro bláboli na druhou stranu světa když na to nemá čas z pracovních nebo jiných záležitostí
IP zaznamenána

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #33 kdy: 21 Listopadu 2019, 07:12:17 »

A předvolávají si me na Datum ve kterém jsem  mimo ČR...

Můžete upřesnit, proč budete v zahraničí? Pokud orgán důvod omluvy uzná, pak získáte nějaký čas navíc přesunutím ÚJ na jiný termín.
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #34 kdy: 21 Listopadu 2019, 12:23:22 »

Poslal jsem dopis , s omluvou že se nedostavím z duvodu pracovních povinnosti v zahraničí. ( což je pravda )
Taky jsem poslal dost řádkový výpis důvodu proč by mi měl poslat kopii spisu do datové schranky ještě před osobní konzultací.
přece bychom nechtěli aby rozhodli bez nás..
uvidím co odepíše pak to zvěřejním ...
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #35 kdy: 21 Listopadu 2019, 12:26:26 »

Jo a ještě... dostal jsem takový typ ...
Jelikož mám dvě datové schránky ... a všechno mě chodí do podnikající DS což nechápu ..protože  nedodržet rychlost jsem nespáchal jako podnikající osoba ...
Auto bylo evidovano sice na ičo a jmeno . Ale na tom prej nesejde... 
Dalo by se to uhrát že to poslali do špatné DS ?
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #36 kdy: 21 Listopadu 2019, 12:39:21 »

Pokud správně čtu, jste obviněn ze sprdele (přestupku provozovatele, § 125f ZPPK). Provozovatelem je ten, kdo je zapsán v registru vozidel (§ 2(b) ZPPK), tam jste tedy zapsán jako PFO s uvedením IČO. Na doručování do DS PFO tak nevidím nic vadného.

A pak je tu druhá věc. I kdyby měl SO doručovat do jiné DS, tak pokud nejste natolik rozpolcená osoba, že jednotlivé role o sobě neví, i kdyby vám to doručili nikoliv jako občanovi či podnikateli, ale třeba holubem jako předsedovi místního spolku holubářů, dokud vám je prokazatelně doručeno (a němělo být doručováno např. zástupci), stejně by použití jiné formy nevadilo (tzv. doktrína materiálního doručení).

P.S. Není tip jako typ ...
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #37 kdy: 25 Listopadu 2019, 11:38:59 »

mám takový dojem že to tady paní z ouřadu čte. 

Nic méně  mrkně te na přílohu . 
« Poslední změna: 25 Listopadu 2019, 11:40:31 od Pospik2705 »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 020
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #38 kdy: 25 Listopadu 2019, 11:56:49 »

SO reaguje na podání doručené 21.12.2019? Že oni tam zase čuchají ředidlo a cestují časem?

Správní orgán vyzývá ke sdělení konkrétního důležitého důvodu, ze kterého se nemůžete dostavit k nařízenému ústnímu jednání a k jeho řádnému doložení. Ovšem nestanovil lhůtu, do kdy máte sdělit a doložit.

Nástřel: "Vážený orgáne, rád vyhovím Vaší výzvě č.j. XXX a rád sdělím konkrétní důvod a řádně jej doložím. Jelikož jste nestanovili lhůtu, stanovuji ji tímto já: důvod a doložení Vám zašlu nejpozději dne 31.12.2033."
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #39 kdy: 25 Listopadu 2019, 12:43:20 »

Děkuji Pane Číkus, ale pojdmě to teda nějak Vážně :x vyřešit..

Hrozně mě se...e ta nespravedlnost toho že já chci vědět svuj spis a ona mi ho prostě nedá ... Jsem rozhodlej že tam zajedu a záískám ho .. a docela mam chut jim to všechno naprášit ...

Ale ted me zajímá jak to teda zahrát a potřebuju stím  trochu s vážnosti vyřešit.

děkuji


SO reaguje na podání doručené 21.12.2019? Že oni tam zase čuchají ředidlo a cestují časem?

Správní orgán vyzývá ke sdělení konkrétního důležitého důvodu, ze kterého se nemůžete dostavit k nařízenému ústnímu jednání a k jeho řádnému doložení. Ovšem nestanovil lhůtu, do kdy máte sdělit a doložit.

Nástřel: "Vážený orgáne, rád vyhovím Vaší výzvě č.j. XXX a rád sdělím konkrétní důvod a řádně jej doložím. Jelikož jste nestanovili lhůtu, stanovuji ji tímto já: důvod a doložení Vám zašlu nejpozději dne 31.12.2033."
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #40 kdy: 25 Listopadu 2019, 12:54:43 »

Tak záleží. Rozčilovat se nemá smysl, systém je prostě takto nastaven a spis do datovky na 99% nedostanete.

Pokud chcete získat kopii spisu, můžete někoho zplnomocnit, nebo třeba využít zdejší síť nahlížečů.

Pokud chcete orgánu znepříjemnit život, můžete ho třeba vzít za slovo a na začátku ústního jednání se velmi důkladně seznámit se spisem, vzít si s sebou i počítač a každý paragraf v každém lejstru spisu si najít a důkladně prostudovat, vyhledat judikáty atd, a klidně tím zabrat několik hodin...
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #41 kdy: 25 Listopadu 2019, 13:02:51 »

Pospik2705:
Méně hardcore taktika by byla jim pobyt v zahraničí doložit třebas letenkou a nebo nějakým důkazem..

a napsat že když SO omluvenku neuzná tak pořád trváte na kopii spisu a možnosti se vyjádřit.. protože v ten termín tam přijít nemůžete.
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #42 kdy: 25 Listopadu 2019, 13:12:04 »

To je sice fajn , rád si budu hrát, ale úplně to nejsou moje zajété koleje a můj styl. Navíc raději dám přednost WIN a ušetřenéo času a peněz.  Navíc vto datu 10.12 jsem mimo čr pracovně. Takže na to abych se tam dostavil nemám čas.
Chci to ukončit.
A zároveň chci pro ty, kteří budou hledat východisko jako já aby to měli snažší takže proto bych chtěl ty dokumenty z toho spisu Sehnat. Aby bylo jasné jestli to maji oprávněně a  nebo ne.

Takže co teda ?

Zítra si tam zajedu, nebo kdyby chtěl někdo dneska na úřad... tak prosím. ( případně kde někoho takovýho seženu )


Když jim teda napíšu že se k tomu vyjádřím az v roce 33 tak je asi dost naseru, ale  budou stím moc něco dělat ? Třeba dát mi pokutu za zesměšnování nebo maření ...ale to by ta paní mohla dostat taky protože  mě nechce poslat ty zku..eny  spisy do DS ...
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #43 kdy: 25 Listopadu 2019, 13:13:42 »

Mohu ji poslat ofocený lodní deník ale to bude až po tom datu ..takže ... to nemá smysl
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Litomyšl
« Odpověď #44 kdy: 25 Listopadu 2019, 13:15:30 »

Nebo jí odepíšu, že jí ty doklady klidne doložím ale že je mohu doložit až po tom datu ..
IP zaznamenána