30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána  (Přečteno 3013 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« kdy: 29 Října 2019, 20:48:23 »

A stížnost bude posuzovat kdo? Policie nebo státní zastupitelství?

to netuším

Prosím nekrmte místní trolly, dostávají pravidelně vyváženou stravu, hlady netrpí. --HH


Oddělil a přesunul jsem plevy vyvolané Kamiquem aby nezmizelo původní téma. --PK202
« Poslední změna: 30 Října 2019, 14:22:35 od pk202 »
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #1 kdy: 30 Října 2019, 06:04:36 »

To asi záleží, kam tu stížnost pošleš? Dozor nad trestním řízením vykonává státní zástupce, ale když pošleš stížnost policii, rozhodne o ní příslušný krajský ředitel nejspíš, nebo vedoucí územního odboru? Nevím.

Já bych asi ve stížnosti pouze tvrdil, že jsem ten email nenapsal. Že byl odeslán z tvé emailové schránky přeci automaticky neznamená, že jsi ho psal ty?

Každopádně policista zpracovatel se cítí uražen asi a byl tím dle toho usnesení hlaně uražen i policejní orgán jako celek,  je to příležitost k podání námitky podjatosti na policistu zpracovatele i toho jeho nadřízeného, který je tam podepsán za policejní orgán.
« Poslední změna: 30 Října 2019, 06:35:27 od Kamiq »
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #2 kdy: 30 Října 2019, 07:21:35 »

Kamiq: Kladete otázky a pak si na ně sám odpovídáte? O stížnosti proti uložení pořádkové pokuty policejním orgánem rozhoduje soud - § 146a(2) TŘ, určitě to někde v těch policejních skriptech máte.
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #3 kdy: 30 Října 2019, 07:29:10 »

Díky. Ale proč ty invektivy?
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #4 kdy: 30 Října 2019, 07:32:19 »

Rozumíte slovu invektiva? Chystáte se mi též z moci vám svěřené udělit pořádkovou pokutu? V tom případě bych rád ve výroku (na rozdíl od probíraného případu) měl uvedeno i za co.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #5 kdy: 30 Října 2019, 09:11:36 »

hh> videl bych to na neomalene vyzrazeni identity ... (ja vim - OT, ale ja musel ;-) )
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #6 kdy: 30 Října 2019, 11:35:58 »

Můžeme snad spolu komunikovat i bez invektiv ne?
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #7 kdy: 30 Října 2019, 12:25:53 »

Vážený pane Kamiq, žádné invektivy směrem k vašemu nicku jsem se nedopustil a pokud jde o „spolu komunikovat“, mým ideálem je, aby šlo o prázdnou množinu. Když už mě k tomu nutíte, budu s vámi komunikovat tak, jak budu chtít, stejně jako vy nás zásobujete svými blemty tak, jak se zase líbí vám.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #8 kdy: 21 Ledna 2020, 20:45:13 »

Tak tu máme finále. Soud to Cvrčounovi sice zrušil, ale stejně chce, abych pustil aspoň chlup.
IP zaznamenána