30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha - odmítnutí části spisu dle 106  (Přečteno 4041 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Praha - odmítnutí části spisu dle 106
« kdy: 16 Července 2019, 15:43:27 »

Auto zaprasilo pod radarem, odpustek ignorován, přišla výzva k podání vysvětlení.
Odpověděl jsem, že vím, kdo to asi řídil ale že bych nechtěl někoho křivě obvinit z přestupku a že po takové době chci osvěžit paměť fotkou z radaru, abych jim usnadnil to pátrání. (připomněl jsem tam hospodárnost dle Spr.Ř, stanovisko ombudsmáni i vyjádření ministerstva [jen z novin, nic oficiálního])

Odpověděli, že si mám tradičně políbit prdel a zajít si pro spis pěšky.
Tak jsem dle 106 zažádal o pouze obsah spisu a fotku a přišlo pět stran sraček proč to nejde a že je to i tak nahlížení do spisu a mám si tam dojít pěšky.
Doposud mi dle 106 dílčí části poskytovali (pravda, tak dva roky zpátky)

Nemohu se tam dostavit protože po tomto dopisu bych asi umlátil nohou od židle prvního parazita, který by řekl něco jiného než "moc se omlouvám".
Stojí tohle podle vás za odvolání - viz příloha?
Nejde mi o tu fotku, vím přesně jak vypadá, jde mi o prolomení nezasílání spisů. Zatím jim vyndám z mrazáku nějakýho rakušáka, aby se zabavili.

Možná to jde sloučit pod toto https://www.30kmh.cz/index.php?topic=8236.0, ale nechtěl jsem do Brna tahat Prahu, abych nedráždil patrioty :-) A taky se u prahy nemohu ohánět stanoviskem JMK.
« Poslední změna: 16 Července 2019, 15:45:05 od Jan Novák »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Praha - odmítnutí části spisu dle 106
« Odpověď #1 kdy: 16 Července 2019, 15:48:47 »

Dle mého názoru stojí za odvolání každé rozhodnutí nebo usnesení bez výjimky. Když nic, tak to alespoň přidá parazitovi práci.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Praha - odmítnutí části spisu dle 106
« Odpověď #2 kdy: 16 Července 2019, 15:52:39 »

Dle mého názoru stojí za odvolání každé rozhodnutí nebo usnesení bez výjimky. Když nic, tak to alespoň přidá parazitovi práci.
Pociťuju už určitou marnost v tomto počínání. Oni mi pošlou šablonu, já jim pošlu šablonu. Chtěl jsem zase zkusit něco jiného než pořád dokola to stejný. je to jako moli v komoře, jen pruda.
Navíc tohle přidělá práci někomu jinému než magistrátu a nic to nevyřeší, jen to zase někde shnije.
« Poslední změna: 16 Července 2019, 15:54:32 od Jan Novák »
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Praha - odmítnutí části spisu dle 106
« Odpověď #3 kdy: 17 Července 2019, 19:24:22 »

Pokud Vám jde hlavně o oznámení přestupku, požádejte Městskou policii Praha, nebo jak se jmenují. Přesně specifikujte popis, místo a čas údajného přestupku. U nich to není součástí spisu a nemůžou to odmítnout.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Praha - odmítnutí části spisu dle 106
« Odpověď #4 kdy: 17 Července 2019, 22:06:11 »

Pokud Vám jde hlavně o oznámení přestupku, požádejte Městskou policii Praha, nebo jak se jmenují. Přesně specifikujte popis, místo a čas údajného přestupku. U nich to není součástí spisu a nemůžou to odmítnout.
O to mi právě vůbec nejde. Jde mi o umravneni magistrátu. Nějak jim poslední dobou narostl hřebínek. Samozřejmě vím kdo to řídil a jak vypadá za sklopenou clonou jako vzdycky.
IP zaznamenána