30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Itálie - ZTL zóny  (Přečteno 3849 krát)

Ryder007

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Itálie - ZTL zóny
« kdy: 03 Dubna 2019, 09:33:48 »

Zdravím všechny,

snažil jsem se tu dlouho podobné téma vyhledat, leč jsem nenalezl. Jezdím velmi často pracovně do Itálie a bohužel jsem nucený i zajíždět do úplného centra, tedy i do zón ZTL - zona traffica limitata. Po několika letech co mi chodí pokuty za neoprávněný vjezd jsem se to již naučil řešit (způsoby jak zaplatit poplatek) ve Florencii, Miláně i Benátkách (Mestre). Nicméně už jsem od roku 2017 za pokuty zaplatil dost (něco kolem 1000€) a vzhledem k tomu, že jsem se dost často pohyboval v Římě, Bergamu, Janově a Veroně, kde vjezd do ZTL nelze nijak zaplatit ani vyřešit, tak do konce roku (případně toho příštího, protože na to mají prý až 2 roky  :o), očekávám pokuty za dalších cca 1000€. A mě už to nebaví platit!

Takže se ptám, má tu někdo zkušenosti s absolutní ignorací těchto pokut? Ptal jsem se místních v Římě, Veroně i Florencii a ty mi řekli, že to vůbec nemám platit, že toho mají tak moc, že než zjistí, že se pokuta neuhradila. Mě se to úplně nezdá a tak se ptam na zkušenosti zde. Předem dík za odpověď.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Itálie - ZTL zóny
« Odpověď #1 kdy: 14 Května 2019, 14:30:04 »

Obávám se, že tu moc odpovědí asi nenajdete. Co řekl Google?
IP zaznamenána