30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: rokbezpokut.cz  (Přečteno 21680 krát)

Právní ochrana řidičů

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz
« Odpověď #15 kdy: 18 Listopadu 2020, 10:37:13 »

Ano, reagoval, ale jednou, ne že budu spamovat svoje promo napříč cizím fórem. Váš vztah s panem Čejpou je váš problém, pokud se nechcete podělit o to, jak se dneska takové pojišťovně na pokuty žije, tak jsou ty příspěvky zbytečné.

Mimochodem pokud vím, tak advokát nejste.

Edit: promiňte, to zní hodně ostře - nekritizuji vaší přítomnost zde na fóru, pouze to, že sem nepřinášíte vlastně žádnou pořádnou hodnotu kromě toho, že jste sem přišel obhajovat svůj byznys. To můžete, ale stejně jako Test1 to sem dal několikrát a bylo to smazáno, i váš příspěvek stačí jednou.

Problém nemáme s panem Čejpou, ale s panem J. Voženílkem, který má pana Čejpu jako tzv. "koně".  Když si zkusíte zavolat na infolinku zakazrizeni.cz, nezvedne Vám to pan Čejpa, ten ani neví, jak správní řízení vypadá, natož aby znal Bodový systém.

Správně jste uvedl, že advokát nejsem, ale jak se můžete přesvědčit z našich zveřejněných rozhodnutí, tak klient je vždy z naší strany zastoupen advokátem, jelikož máme aktuálně 3 advokátní kanceláře, kdy v rámci tohoto projektu spolupracujeme a sdílíme know-how, abychom dosahovali co nejlepších výsledků pro klienty.

Moje/naše přítomnost zde asi zatím budí dojem jen reklamy, ale spíše jsem chtěl chránit naší čest a pokud by se na nás někdo obrátil zde do zprávy, rádi mu i v rámci mezí poradíme, jak na to. Tedy pokud se nebude jednat o konkurenci. A jen pro úplnost, výše jmenovaní aktuálně spolupracují s pane Sedláčkem z nezaplatim.cz a ten také není advokát a přesto je tu často veleben až do nebes.  ;)

Takže pokud byste někdy měl na něco dotaz, jak to řešíme my danou věc, jsme ochotni přidat i sem svůj komentář a určitě to budeme sledovat.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz
« Odpověď #16 kdy: 18 Listopadu 2020, 11:08:29 »

Moje/naše přítomnost zde asi zatím budí dojem jen reklamy, ale spíše jsem chtěl chránit naší čest a pokud by se na nás někdo obrátil zde do zprávy, rádi mu i v rámci mezí poradíme, jak na to. Tedy pokud se nebude jednat o konkurenci. A jen pro úplnost, výše jmenovaní aktuálně spolupracují s pane Sedláčkem z nezaplatim.cz a ten také není advokát a přesto je tu často veleben až do nebes. ;)
Pan Sedláček je ovšem také jeden z těch, kteří udělali z tohoto fóra to co aktuálně je a přispěl zde v minulosti velmi cennými informacemi (dnes už možná neaktuálními). Pokud vám ten business funguje, je to vaše věc (přeji ať se daří) ale shazovat konkurenci (která odvádí velmi kvalitní práci) není úplně nejlepší reklama pro Vás, zvlášt pokud tu většina lidi stojí právě za tou konkurencí. :D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz
« Odpověď #17 kdy: 18 Listopadu 2020, 11:08:57 »

@Právní ochrana řidičů +1, to začíná být zajímavé, díky.
U nezaplatim.cz je náhled trochu jiný, jelikož je tam oboustranně "prověřený" vztah, takže se zde nemusí "obhajovat" (tím nechci říct, že vy musíte, ale děláte to). Bohužel, jak sám nejlíp víte, tady těch fušařů a pokustónů je spousta a vrhají špatné jméno na všechny ostatní nejen v očích veřejnosti, ale i v právním prostředí. A u vás jsem byl na FB cca 2 roky zpět na bloku, právě kvůli nemístným komentářům k vaší struktuře podnikání.

To popíchnutí s advokátem bylo proto, že mě zajímalo, jak to máte vyřešené. Osobně si totiž moc nedokážu představit obchodní model, ve kterém figuruje nějaká AK (natož víc) a zároveň by se tam našel dostatečný zisk na to, aby to bylo zajímavé i pro někoho třetího, kdo to zaštítí.

Koho myslíte "výše jmenování"?
IP zaznamenána

Právní ochrana řidičů

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz
« Odpověď #18 kdy: 26 Listopadu 2020, 16:33:54 »

Moje/naše přítomnost zde asi zatím budí dojem jen reklamy, ale spíše jsem chtěl chránit naší čest a pokud by se na nás někdo obrátil zde do zprávy, rádi mu i v rámci mezí poradíme, jak na to. Tedy pokud se nebude jednat o konkurenci. A jen pro úplnost, výše jmenovaní aktuálně spolupracují s pane Sedláčkem z nezaplatim.cz a ten také není advokát a přesto je tu často veleben až do nebes. ;)
Pan Sedláček je ovšem také jeden z těch, kteří udělali z tohoto fóra to co aktuálně je a přispěl zde v minulosti velmi cennými informacemi (dnes už možná neaktuálními). Pokud vám ten business funguje, je to vaše věc (přeji ať se daří) ale shazovat konkurenci (která odvádí velmi kvalitní práci) není úplně nejlepší reklama pro Vás, zvlášt pokud tu většina lidi stojí právě za tou konkurencí. :D

No kdyby to šlo, rád bych svoje tvrzení podložil spisy klientů, kteří se k nám v posledním roce dostali a jejich rozhodnutími, kdy úřady měli svoji práci opravdu lehkou. Chápu ovšem, že to může vypadat všelijak a proto se tedy dalšího komentáře zdržím a budu si hledět svého.  8)

@Právní ochrana řidičů +1, to začíná být zajímavé, díky.
U nezaplatim.cz je náhled trochu jiný, jelikož je tam oboustranně "prověřený" vztah, takže se zde nemusí "obhajovat" (tím nechci říct, že vy musíte, ale děláte to). Bohužel, jak sám nejlíp víte, tady těch fušařů a pokustónů je spousta a vrhají špatné jméno na všechny ostatní nejen v očích veřejnosti, ale i v právním prostředí. A u vás jsem byl na FB cca 2 roky zpět na bloku, právě kvůli nemístným komentářům k vaší struktuře podnikání.

To popíchnutí s advokátem bylo proto, že mě zajímalo, jak to máte vyřešené. Osobně si totiž moc nedokážu představit obchodní model, ve kterém figuruje nějaká AK (natož víc) a zároveň by se tam našel dostatečný zisk na to, aby to bylo zajímavé i pro někoho třetího, kdo to zaštítí.

Koho myslíte "výše jmenování"?

Výše jmenovaní jsou zpravidla ti, kteří jsou jmenovaní už v předcházejícím obsahu. Asi tu nemá smysl se víc o všem rozepisovat.

Je to k nevíře, ale těm AK co s námi spolupracují to smysl dává, jelikož se v rámci systému nejedná jen o finance, ale i vytváření "know-how", defacto si toto lze představit jako takové soukromé diskuzní fórum, kde se sdílí fungující strategie, zajímavé judikáty NSS apod., což pomáhá práci na případech zefektivnit jak co se týče času, kdy není potřeba nic zdlouhavě zjišťovat, finančně a v neposlední řadě je zde přidaná hodnota pro klienta, jelikož se to na něm dotyčný "neučí" i kdyby danou věc zastupoval poprvé, protože má podklady od ostatních.

Proto dává smysl provozovat platformu, která dodává know-how, finanční prostředky a klienty dané AK v rámci jejího regionu.
IP zaznamenána

JanStraka

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:rokbezpokut.cz
« Odpověď #19 kdy: 19 Září 2022, 15:16:15 »

VARUJI před společností www.rokbezpokut.cz! Mám čerstvou zkušenost, kdy mi slibovali, že mi zachrání řidičák a když ne, vrátí peníze. Není tomu tak. Řízení pouze protahují, vše musíte posílat sami a hlídat si datumy doručení, vše řeší jen asistentka, a výsledkem je pouze zdržení pár měsíců. Přesto mi úřad pravomocně udělil zákaz řízení, pokutu a body. Nelze se odvolat. Služba stála 18 000 Kč a víte, co mi řekli? Peníze nevrátíme, jen když půjdete k soudu a tam prohrajeme. Ale náklady na soud (6000 sepsání žaloby a 3000 soudní poplatek) si musíte zaplatit. A důležité je vědět, že když to řešíte soudně, nemůžete v půlce trestu požádat o vrácení ŘP, protože spis bude zrovna u soudu a to trvá dlouho. A i když soud vyhrajete, již máte trest odpykaný...
Na email klidně poskytnu více informací.
Rokbezpokut určitě nedoporučuji!

fu: nemyslim, ze to tu musi byt 4x v ruznych sekcich, 2x je vic nez dost.

« Poslední změna: 19 Září 2022, 16:02:33 od fu »
IP zaznamenána