30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Usmlouvaná pokuta bez dokladu. Polský řidič natočil podivné praktiky na D1  (Přečteno 1889 krát)

Qíteček

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil

       ...hrozí šoférovi za překročení rychlosti až 25 tisícovou pokutou a ročním zákazem řízení...
    ...Ten s ním podle něj licitoval o pokutě a pak si vzal 400 zlotých, aniž by vydal potvrzení.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/d1-policie-vysetrovani-jednani-policisty-v-ostrave-gibs.A190208_092938_ostrava-zpravy_woj
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

To je hodně zábavné. Pán zřejmě právě spadl z měsíce. Jako pokud neuvidím důkaz, nic nezaplatím. Pokud zaplatím, chci doklad. ANo on měl pod sebou tenký led, protože byl na cizím území. Nicméně když mi onehdá policajti na Slovensku tvrdili, že jsem nezastavil na stopce, tak jsem tvrdil, že ano a chtěl jsem vidět důkaz.
Prostě ovce, které po čase došlo, že nemá doklad ...
IP zaznamenána

Qíteček

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil

Jo, pán je blbej, že zaplatil, ale úplatnej fízl má asi drbku na bedně, jaxe z toho vykroutit...
IP zaznamenána

Moto007

  • Příspěvků: 223
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána