30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal  (Přečteno 10051 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
[WIN] Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« kdy: 19 Ledna 2019, 12:02:52 »

Rád bych se poradil o nastalé situaci, v příloze je podstatné ze spisu, jde o parkování v zákazu stání. Černé kupé, parkuje v místě, kde je na parkovišti u Billy namalovaná žlutá čára (viz i současné foto), žídné další značky. Provozovatel byl obeslán. Provozovatel udal spřáteleného Helmuta ze státu EU (dohoda byla, že pokud bude obeslán, bude provozovatele informovat, plná moc k zastupování, atd.), jenže v mezidobí se Helmut stal znepřáteleným a dopis v češtině + formulář sice převzal, ale vyjádřil se viz spis, NEVER WAS IN CZECH REPUBLIC THIS YEAR! FAKE! NOT ME! Nic nepodepsal. Úřad proto překlopil na provozovatele.

Provozovatel vyzván dostavit se na úřad (poč. prosince 2018), toto učinil, vzal si spis a požádal o lhůtu k vyjádření se. Lhůta stanovena až nyní a to na na 5 dnů (končí v pondělí).

Díky za případné rady.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #1 kdy: 19 Ledna 2019, 12:26:48 »

A o které vozidlo se jedná ? Třeba na té fotografii kde jsou dvě vozidla - o to vpravo nebo vlevo ?
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #2 kdy: 19 Ledna 2019, 12:31:12 »

A o které vozidlo se jedná ? Třeba na té fotografii kde jsou dvě vozidla - o to vpravo nebo vlevo ?

JAG XKR, vlevo
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #3 kdy: 19 Ledna 2019, 12:34:50 »

pk202> Černé kupé.

Otto> Jednalo se o značku V 12c zákaz zastavení a nebo o přechodné provedení značky V4 vodící čára? A jak to má na místě řidič poznat? Také mohlo dojít k zastavení vozidla.

edit: Časová osa by pomohla.
« Poslední změna: 19 Ledna 2019, 12:40:08 od Číkus »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #4 kdy: 19 Ledna 2019, 13:52:07 »

A o které vozidlo se jedná ? Třeba na té fotografii kde jsou dvě vozidla - o to vpravo nebo vlevo ?

JAG XKR, vlevo
Tak ten IMHO stojí mimo žlutou čáru což je vidět i ze spisu na tuším že posledním obrázku.
« Poslední změna: 19 Ledna 2019, 13:56:44 od pk202 »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #5 kdy: 19 Ledna 2019, 14:09:24 »

pk202> Černé kupé.
Tak z těch fotek se to fakt těžko poznává.....

Jinak podle mně tam je V12c ale ne tam kde stojí JAG. Má to i svojí logiku, protože je to blízko vjezdu, tak aby se tam vytočil kamion.

Podle mně jasné WIN a je jen otázkou kam až to bude potřeba hnát.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #6 kdy: 19 Ledna 2019, 14:22:36 »

Já bych řekl, že Ottův je tenhle jaguár.
« Poslední změna: 19 Ledna 2019, 14:29:26 od Číkus »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #7 kdy: 19 Ledna 2019, 17:16:32 »

Já bych řekl, že Ottův je tenhle jaguár.

Oba, ale přestupek se týká černého..... mohlo top někoho zmást, omlouvám se. Černý stojí tam, kde JE žlutá čára.....
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #8 kdy: 19 Ledna 2019, 18:00:11 »

Já tedy nevím, ale na tom obrázku kde jsou vedel sebe dvě auta žlutou čáru také nevidím...možná by to chtělo získat kvalitnější foto.
Vůbec celá ta fotodokumentace je nějaká zmatečná.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #9 kdy: 20 Ledna 2019, 15:24:54 »

Já tedy nevím, ale na tom obrázku kde jsou vedel sebe dvě auta žlutou čáru také nevidím...možná by to chtělo získat kvalitnější foto.
Vůbec celá ta fotodokumentace je nějaká zmatečná.

Ono to v originále trochu vidět je, přefotil jsem to mobilem ze spisu.... je vidět, že barva čáry se liší od bílé čáry, co na žlutou navazuje, ale ta žlutá nevypadá, jako žlutá.....
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #10 kdy: 02 Března 2019, 00:30:12 »

26.2.2019 mi z přísl. úřadu dorazilo rozhodnutí, vinen, atd. Budu sepisovat odvolání, ale upřímně nemám zkušenost se situací, kdy Helmut tzv. selhal, zatím mi Helmuti fungovali (zde šlo o osobní důvody, nepohodli jsme se v jiné záležitosti a Helmut mi to tzv. "dal sežrat"), takže budu vděčný za rady. Rozhodnutí sem nahraju.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #11 kdy: 04 Března 2019, 22:03:06 »

Zdravím
v příloze rozhodnutí SO1 stran parkování v zákazu zastavení. Budu psát odvolání a chtěl bych se s přítomnými poradit, jaké uvést důvody. S případem, kdy mi selhal Helmut, nemám zkušenosti. Dotazy:

- musí být Helmut obeslán v úředním jazyku daného státu?

- v rozhodnutí se píše o Vrácené zásilce, jenže Helmut zásilku evidentně převzal a vyjádřil se "Never was in Czech republic this year! Fake! Not Me!" Text je šikmo nalepený přes formulář a není Helmutem podepsaný

Díky.
« Poslední změna: 05 Března 2019, 11:04:29 od Otto »
IP zaznamenána

gerim0

  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #12 kdy: 05 Března 2019, 09:25:47 »

Špatná anonymizace na straně 4 uprostřed - je tam Vaše jméno.

Z rozhodnutí jsem nevyčetl, zda jejich Výzva Helmutovi byla doručena nebo nikoli. Píše se tam, že byla vrácena - jako že zásilka nebyla doručena/rozdělána? Jak se pak dostal nápis "Never was..." na papír? Že by to tam dopsal úředník? Stejně tak podpis by tam měl být. Snažil bych se to točit na tom, že Vámi udaný řidič nebyl prokazatelně vyzván a ten blábol tam napsal např. úředník nebo kdokoli jiný....
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #13 kdy: 05 Března 2019, 11:07:12 »

Špatná anonymizace na straně 4 uprostřed - je tam Vaše jméno.

Z rozhodnutí jsem nevyčetl, zda jejich Výzva Helmutovi byla doručena nebo nikoli. Píše se tam, že byla vrácena - jako že zásilka nebyla doručena/rozdělána? Jak se pak dostal nápis "Never was..." na papír? Že by to tam dopsal úředník? Stejně tak podpis by tam měl být. Snažil bych se to točit na tom, že Vámi udaný řidič nebyl prokazatelně vyzván a ten blábol tam napsal např. úředník nebo kdokoli jiný....

Díky, opraveno. Ano, na tom bych to také chtěl stavět, dopis byl evidentě otevřen, na formuláři byl jen proužek papíru s textem viz výše a jinak nic, žádný podpis.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v zákazu zastavení, Helmut selhal
« Odpověď #14 kdy: 11 Března 2019, 15:09:40 »

Dnes a zítra sepisuji v dané věci odvolání, musí být odesláno 13.3. Pokud bude mít někdo nějaké další nápady, budu vděčný, díky!
IP zaznamenána