30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Autor Téma: Nutné zastavení na zákazu zastavení  (Přečteno 1772 krát)

quadroman

• Zobrazit profil
Re:Nutné zastavení na zákazu zastavení
« Odpověď #15 kdy: 08 Březen 2019, 16:30:59 »

Posláno.
IP zaznamenána

Tomfox

• Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12 Březen 2019, 13:12:16 »

Já bych teda ještě na nabití do odvolání moc nespoléhal a postupoval nanejvýš obezřetně. Řeším v podstatě to stejný a kraj SO1 podržel bez mrknutí oka. Já vím, je to kraj od kraje, ale přece jen opatrně. Jsem zatím podal žalobu na SO2 a jsem zvědavej jak se s tím soud popasuje.
IP zaznamenána

quadroman

• Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17 Březen 2019, 18:25:42 »

Zdravím,

tak jsem do datovky obdržel naskenovaný spis. Až budu mít chvíli tak ho tady pošlu anonymizovaný, ale ve zkratce:
- je tam jedna fotka focená strážnicí. Je to tak rozmazané, že nejde poznat ani typ auta natož značka (mají tam vedle toho velkou bublinu s šipkou kde to číslo SPZ vepsali snad v Malování :) ).
- zápis z místa od strážnice, tam mě velmi mrzí, že jsem to nenahrával, protože tam vepsala zcela nepravdivé věci co jsem neřekl, ale stejně jsem to nepodepsal, takže je to fuk. Prostě se to tam snaží vybarvit, že jsem byl v pozici hulváta :) Jak mi nabízela možnost přeparkovat atd. No k smíchu, přístě zapínám telefon dříve než sroluji okýnko.

Jinak to neobsahuje nic dalšího podstatného. V košilce spisu není uvedeno žádné video ani další důkazní materiál. Ještě uvažuji, že se stavím na úřad abych viděl originál té fotky, zda to nezmrvil ten sken, protože na té fotce nejde opravdu poznat nic (SPZ rozhodně ne, to jsou čtyři pixely).
« Poslední změna: 17 Březen 2019, 18:27:47 od quadroman »
IP zaznamenána