30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Stání na chodníku - už mě začínají srát ty vyjebanci úřednický  (Přečteno 2844 krát)

nasrany_obcan

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil

Borci,
bydlím v jednom malebném městě, kde se v okolí domu nedá často absolutně zaparkovat.
Proto v krajním případě stojím přímo před domem ne chodníku, kterej je širokej jako kráva. Výřezy v chodníku mají udajne slouzit pro sanitky, hasice apod.
Opakuji, nestojim tam svevolne ale protoze skutecne nemam kde zaparkovat. Nikomu neprekazim, nikomu nevadim. 10x to projde a po jedenacte prijde vyzva. Ted prisla s tim, že jsem tam stál ve 3h ráno, z čehož usuzuji ze to asi ani neni na udani, ale proste nejakej zmrd policajtskej jede okolo a je stasten ze si udela carku do statistiky.

Nyní přišla již poněkolikátě výzva s odpustkem 500,- Kč. Několikrát jsem zaplatil, ale už mě to začíná velmi srát.

Když k tomu připočtu to, že o 500m dále, vždy když se koná hokejové utkání, stojí ve všech ulicích desítky možná spíše stovky aut, které stojí uplne kokotsky tam kde nemají a nikomu to nevadi. JEstli mě naserou začnu buzerovat mestaky at to okamzite resi. Co se mi v tom příčí, že dostanou pokutu lide, kterí se jen chtej podivat na hokej a taky nemaj kde zaparkovat.

Neskutečně rád bych s nima totálně vyjebal. Auto není moje, ale mé firmy...

Zacal bych upozornenim, ze urednicci v nasem meste s oblibou pouzivaji turbo model.

Nastudoval jsem si nektere techniky, zde popsane. Ale jak jsem pochopil, tak Japonec už nefunguje.

Napadá mě udat Helmuta, který se zdržuje na adrese mé firmy, má dokonce i jmeno na schrance. Po obdrzeni dopisu se prizna. Pak už bohužel pojede domu.

Jak jsem ale pochopil tak ty mrdky urednicky i helmutem jaksi vyjebavaji nebo jake to ma uskali?

Jaký tedy navrhujete postup prosím?

Děkuji moc.
IP zaznamenána

kacafirek

  • Příspěvků: 220
  • "Kdo v životě neriskuje, zaslouží si být otrokem".
    • Zobrazit profil
Re:Stání na chodníku - už mě začínají srát ty vyjebanci úřednický
« Odpověď #1 kdy: 05 Listopadu 2018, 10:52:50 »

Byť jedinkrát zaplatit byla blbost. Teď zjistili, že z Vás mají lehké prachy a budou se na Vás soustředit. Jakmile jednou zaplatíte za takovéto parkování je konečná. Budou si tam chodit jako na jahody...
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Stání na chodníku - už mě začínají srát ty vyjebanci úřednický
« Odpověď #2 kdy: 08 Listopadu 2018, 09:52:18 »

Když to budete ignorovat, tak přijde Výzva firmě, tam kde pracujete. A ti to mohou zaplatit a pak po vás to vymáhat. A nebo vás napráší a řešte to ve správním řízení.
IP zaznamenána

matata

  • Příspěvků: 90
    • Zobrazit profil
Re:Stání na chodníku - už mě začínají srát ty vyjebanci úřednický
« Odpověď #3 kdy: 08 Listopadu 2018, 10:31:35 »

To je moje firma
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Stání na chodníku - už mě začínají srát ty vyjebanci úřednický
« Odpověď #4 kdy: 09 Listopadu 2018, 10:31:12 »

A už Vám něco přišlo? Nějaký dopis?
IP zaznamenána