30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Parkování v křižovatce  (Přečteno 2220 krát)

D.B.

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[?] Parkování v křižovatce
« kdy: 22 Října 2018, 07:40:01 »

Dobrý den,
tento víkend se mi stala nemilá věc. Bydlíme na sídlišti, kde je příliš mnoho lidí a málo parkovacích míst.
Město nemá místa k pronájmu a celkově je v okolí málo míst. Po 5. hodině odpolední prakticky není možné legálně zaparkovat. Většina lidí to tedy řeší tak, že parkuje všude možně, tak aby mohla doprava normálně fungovat. Bohužel město Olomouc se rozhodlo, že na vlastní neschopnosti bude rýžovat peníze...

Za tento víkend jsem dostal v so i ne výzvu jaká je vidět v příloze ,,Výzva" a situaci jsem zakreslil do mapy v příloze ,,parkovani" dle dnů (1 so, 2 ne, zelená šipka ukazuje směr vozu).

Poraďte prosím jak toto řešit. Mám se tam do těch 8 dnů dostavit? Mám čekat až mi příjde výzva?

Děkuji, D.B.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v křižovatce
« Odpověď #1 kdy: 22 Října 2018, 08:31:14 »

Vyčkejte až něco přijde z úřadu. S ozbrojeným zednictvem nekomunikujeme. Pokud něco přijde (jako že ani nemusí) hoďte to zase sem a mezitím si zde prostudujte hesla SPRDEL, slučování přestupků, HELMUT a pod.
IP zaznamenána

D.B.

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v křižovatce
« Odpověď #2 kdy: 22 Října 2018, 08:59:00 »

Dobrá,k vyčkám a nastuduji :-) Děkuji
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v křižovatce
« Odpověď #3 kdy: 22 Října 2018, 11:23:31 »

Podívejte se tady sem..
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=4187.0

..o lístečku se dočtete že nejlepší je ignorovat jak už psal pk202.. ale najdete tam návod i na další dopisy až něco přijde.



Bohužel město Olomouc se rozhodlo, že na vlastní neschopnosti bude rýžovat peníze...

Nemusí to být město.. často nějaký iniciativní soudruh strážníky zavolá a oni to pak musejí řešit.
A nebo někdo zaparkuje jako prase a někdo zavolá strážníky třebas protože nemůže vyjet.. a když už tam jsou tak rozdají lístečky i všem ostatním..
IP zaznamenána